Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Sain ka ühe ülbe tõpra kätte (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 6204)
timur9
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A 100 Q, A.80

postitati 06.12.04 23:26
Sain ka ühe ülbe tõpra kätte



Raibe pani eedeni parklas tuttava auto küljest (B4) kilpe (15" ) pihta. Sattusime siis sellele viisnurgale peale.:mad: ja kui küsisime et mis teed ütles et : mis sinu asi ja et temal on vaja. No raisk ajas hinge täis ei saa ju tappa ka anda rahvas ümber ringi. Aga asi lahenes siiski hästi saime kilbid tagasi ja viisnurgale ikka tou ka ära anda. Hljem hakkas küll kripeldama et oleks võinud ikka veel anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 07.12.04 12:51


Sellistega polegi muud teha, kui pasun lömmi.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 07.12.04 13:09


kui aga võimalus on siis ikka katki :)


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.04 13:40


Nagu iidsel ajal oli, kes varastab sel näpud/käsi maha, et miski käeluu murda oleks talle paras.
Seaduse poolest on see küll väga jama aga nagu arvata võiks siis politsei miskile kilbivargale suurt miskit erililist ei tee, pannakse tegu vaid kirja vast ja vibutatakse näpuga "ära enam nii tee" :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 07.12.04 14:16
ni



Ma sain ka oma autos ükskord julga kätte teo pealt istus nahhaaselt autos ja limpsis õlut. Külje uks käis lahti ja kohe abmusse jalaga ja kõvasti Tarisin siis venna autost välja ja kütsin nii kaua kuni hea tunne hakkas. Andsin ka nende eelmiste kordade eest, mida olin kogenud kui autos sees käidud. Siis kui oli isu kolaka andmisest täis saanud kutsusin politsei kohale. Poller tuli kohale küsis et mis selle mehega juhtus ma vastasin et kukkus mittu korda kui talle järele jooksin. Politsei oli vastusega päri ja turgutas siis venna nuusk piiritusega enam vähem üles. Poller oli juhuslikult mu vana kooli kaaslane, kes ütles vaikselt et kordavad seda protsessi jaoksonnas uuesti mille olin juba korra läbi teinud. 1,5 kuu pärast läksinkohtusse ja poiss läks veel 2 aastaks kinni kuna kaelas oli tingise vastu vabadust rikkunud. Vend ise oli 28 aastane. Siit moraal kui võimalus vahet ei ole on seal inimesi või ei ole tuleb nii anda et mees oimetu ja mida oimetum seda parem. Mis on varga palk (SURM) või siis oimetus. Kõige parem varas oimetu varas.Nii et andke minna, ega politsei nagunii kõikidega tegelda ei jõua siis tuleb ise karistus meetodid kasutsele võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 07.12.04 14:31


Just just, peksa kutil mõni siseorgan lahti, nii et see invaliidiks või veel halvem maha sureb. Saad ise mõne aasta kongis istuda, aga noh sellest on ju poohui, kuna üks pätt on maailmas vähem :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 07.12.04 14:53


Hoolimata sellest, et vargad, pätid, kaabakad on jätised ja muidu idikad - käivad ka mulle pinda - on mingi surnukspeksmise jutt ikka päris haige.

Kas see on siis nüüd selline teema, mille peale peaks audihuvilised oma foorumi serveriruumi kulutama?


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 07.12.04 15:00


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reix
Hoolimata sellest, et vargad, pätid, kaabakad on jätised ja muidu idikad - käivad ka mulle pinda - on mingi surnukspeksmise jutt ikka päris haige.

Kas see on siis nüüd selline teema, mille peale peaks audihuvilised oma foorumi serveriruumi kulutama?


su jutt ei koti mind ntx ...
surnuks ei peksa, aga kui keegi aff VEEL mu asju näpib, taon ikka väga mõnuga, kuni tekib kuulsus, et mu juures võib varguse eest kõvasti peksa saada, siis vast jäetakse siinne paik ka rahule ;)


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 07.12.04 16:04


Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC
Tsitaat:
Esialgne postitaja Reix
Hoolimata sellest, et vargad, pätid, kaabakad on jätised ja muidu idikad - käivad ka mulle pinda - on mingi surnukspeksmise jutt ikka päris haige.

Kas see on siis nüüd selline teema, mille peale peaks audihuvilised oma foorumi serveriruumi kulutama?


su jutt ei koti mind ntx ...
surnuks ei peksa, aga kui keegi aff VEEL mu asju näpib, taon ikka väga mõnuga, kuni tekib kuulsus, et mu juures võib varguse eest kõvasti peksa saada, siis vast jäetakse siinne paik ka rahule ;)


ega mind ka see eriti ei koti, et sa jobu oled.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.04 16:11


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reix
Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC
Tsitaat:
Esialgne postitaja Reix
Hoolimata sellest, et vargad, pätid, kaabakad on jätised ja muidu idikad - käivad ka mulle pinda - on mingi surnukspeksmise jutt ikka päris haige.

Kas see on siis nüüd selline teema, mille peale peaks audihuvilised oma foorumi serveriruumi kulutama?


su jutt ei koti mind ntx ...
surnuks ei peksa, aga kui keegi aff VEEL mu asju näpib, taon ikka väga mõnuga, kuni tekib kuulsus, et mu juures võib varguse eest kõvasti peksa saada, siis vast jäetakse siinne paik ka rahule ;)


ega mind ka see eriti ei koti, et sa jobu oled.

Sinu autost ei ole vist kunagi midagi varastatud või selle kallal vandaalitsetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tarvotu
huviline



Registreerunud 26.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan `98a, Audi coupe 83a. 1,8

postitati 07.12.04 16:41


mul on 6 korda autos käidud + siis veel need 4 korda mis auto küljes väljaspool on on minema viidud aga pole kunagi õnnestunud kedagi kätte saada:(
Aga püss on nüüd akna kõrval laetud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.04 16:48


Ärme palun õhuta vägivalda siin foorumis.
Olen ka ise üle elanud varguse ja tean, kui vastik see on, kuid vägivalda õhutavad üleskutsed pole siin foorumis küll teretulnud.
Sisimas teavad vist kõik ausad inimesed, mida varastega tegelikult teha tuleks, kuid...

Siiski on mul hea meel, et ka mõned vargad teaolt tabatakse ning hea oleks, kui sellisel puhul omaniku jõud varga omast üle käib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 07.12.04 16:51


Lõpptulemuseks on see, et sult ei tahetagi midagi, kuid su auto süttib imelikul kombel. Vot sellised asjad hakkavad juhtuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 07.12.04 17:04


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reix
Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC
Tsitaat:
Esialgne postitaja Reix
Hoolimata sellest, et vargad, pätid, kaabakad on jätised ja muidu idikad - käivad ka mulle pinda - on mingi surnukspeksmise jutt ikka päris haige.

Kas see on siis nüüd selline teema, mille peale peaks audihuvilised oma foorumi serveriruumi kulutama?


su jutt ei koti mind ntx ...
surnuks ei peksa, aga kui keegi aff VEEL mu asju näpib, taon ikka väga mõnuga, kuni tekib kuulsus, et mu juures võib varguse eest kõvasti peksa saada, siis vast jäetakse siinne paik ka rahule ;)


ega mind ka see eriti ei koti, et sa jobu oled.


:D:D:D:D:D
sellise postituse peale loodan hingest, et sa OMA autost varga leiad ja ka mulle teada annad mis taga peale hakkad, usutavasti soovid ttalle jõudu ja lähed esimest telefoniautomaati otsima :D
Anna endale natukenegi aru, mida sa kobised, olen jah jobu, kui varga kätte saan annan VEEL ja VEEL ja VEEL nii palju kitli peale kui torust tuleb !
Keda sa tola kaitsed siin ?
Või räägid lihtsalt niisama selleks, et midagi rääkida ?


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 07.12.04 18:28


Tuttav sidus sellesel sepal käed kinni (tahtis tuld virutada) ja viskas pagassi ja lisas saja km. plaanis olnud marsruudile regio pealt valitud kõrvalpõike (jala umbes 34 km) õhtul kell 11 ja veebruaris. kuhu tühjendas vagura pagassitäie.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 07.12.04 19:52


On küll vandaalitsetud ka minu autode kallal, kuid mingist iba nüüd küll pole mõtet hakata ajama, et tapan ära ja pexan invaliidix. millex igast laetud püsside jutt, kamoon, me pole enam lasteaias.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 07.12.04 19:54


jutu point on selles markoc, et anna kitli peale nii palju kui kulub, aga na*ui sa sellest siin foorumis pead kõva häälega kraaxuma!


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
timur9
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A 100 Q, A.80

postitati 07.12.04 23:36


Näed kirusin eile et sõbral kilbid kadunud. Täna öösel läks endal bensukork. Nüüd jälle soti võrra vaesem.Tõprad:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 08.12.04 00:28


Siiski pean jääma MarkoC'ga ühele mõttele ja kui peale juhtud siis anna ikka mõnuga. Võibolla siis enam ei tule ( vähemalt mitte sinu auto kallale ).;)


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 08.12.04 01:46


Tsitaat:
Esialgne postitaja forsin
Tuttav sidus sellesel sepal käed kinni (tahtis tuld virutada) ja viskas pagassi ja lisas saja km. plaanis olnud marsruudile regio pealt valitud kõrvalpõike (jala umbes 34 km) õhtul kell 11 ja veebruaris. kuhu tühjendas vagura pagassitäie.


ise ka vägivalla pooldaja iseenesest ei ole, kuid varganägudele võiks anda ikka mõnuga.
ja see elnimetatud variant ju lausa geniaalne - las raip jalutab.


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 08.12.04 02:35


omal kogemust ei ole, aga vennal küll, varastati siis jalgratas ära perelt:( eesti müüdud sellised 2 tk:) ja pea 6 kuud hiljem sõitis ratas teeääras venna autoga võidu lambist:D sai ka siis kinni peetud ja päritud ja politseiga ähvardatud, tahtis to jooksu pista:mad: sai kogu täiega pagassi visatud eks politsei arutame seda asja, enne aga väike õppetund ei tee kunagi vargale paha seda siis niirikutud tasemel kui ise keegi seda mõtleb... aga kinni ei lähe selline inimene sellepärast, tema kui heas usus selle ostnud:(:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 08.12.04 07:04


Tsitaat:
Esialgne postitaja timur9
Näed kirusin eile et sõbral kilbid kadunud. Täna öösel läks endal bensukork. Nüüd jälle soti võrra vaesem.Tõprad:mad:


Bensiin jäi ikka alles ? :D


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 09.12.04 10:23


algselt panin siia piiika sõnumi, kuid otsustasin sellest uue teema teha!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
triin
huviline



Registreerunud 18.02.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.05 19:13


Kas te sellist varianti pole mõelnud et varas lähivõitluses vähe osavam ja võtab sult auto koos dokumentide ja telefoniga ära.
Või teine variant-Varas jääb pikka viha pidama ja tuleb põletab auto nädala pärast maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.05 19:33


Tsitaat:
Algselt postitas: triin
Kas te sellist varianti pole mõelnud et varas lähivõitluses vähe osavam ja võtab sult auto koos dokumentide ja telefoniga ära.
Või teine variant-Varas jääb pikka viha pidama ja tuleb põletab auto nädala pärast maha.

kas sa pole mõelnud, et teletupsud jooksevad nüüd RTList !: D


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.0% - SQL: 65.0%]