Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi a4 (b8) ostuabi (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3130)
juku002
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.12 20:44 Tsiteeri
Audi a4 (b8) ostuabi



Tere

Uurinud ja lugenud palju, kuid ei leia asjakohast infot antud masina kohta.
Autoks siis Audi A4 (B8) SDN/AVANT 11.2007-

Mis võiks olla seonduvad probleemid nii bensu kui ka diisliga, mida peaks üle vaatama enne ostmist. Kumb olesk targem osta kas diisel või bensiin.


Ette tänades

Mario


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 10.07.12 21:40 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=106239


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juku002
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.12 05:39 Tsiteeri


Tänud!

Siit sai nii mõndagi huvitavat teada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.07.12 17:37 Tsiteeri


Kuna vaja uus auto valida ja ring on suhteliselt kitsaks mul tõmmanud, siis järjekordselt on sõelal Audi A4, kuid b8 kerega seekord.
Sõelast vajus läbi igasuguseid aparaate, alates 2004 aasta Bmw 3 seeria diisel coupest kuni 2011 aasta Vw Jettani, vahele jäid Focused, Kiad jne. :D Jetta veel kõlgub juuksekarvaga seal sõela augus, kuid arvatavasti vajub sealt läbi kehva varustuse tõttu, kuigi ls on 16 000 ja eestist ostetud, mis tähendaks muretuid lähiaastaid.

Räägime aga sellest Audist veel.
Valikus on 2.0 diisel 105kw, käigukasti tahaks automaati, aga küsimusi tekitab selle töökindlus ja remont ei ole kindlasti nätsupaki raha eest, samas lugesin Robinsoni teemat, kus tema on ka manuaalkasti juba lahanud. Seekord tuleb auto ka esivedune, sest quattro läheb hinnapiirist kõvasti välja.
Huvi tekitavad ka elementaarsete kuluosade hinnad - pidurikettad, klotsid, rattalaagrid, eelsüüteküünlad jne. Näiteks Mitsubishi Grande kukkus kiiresti "sõelast" läbi, kui ma rattalaagri hinna teada sain - 201 euri tk. B osa. :o Seda on veits palju ja neid pidi eesti teedel ka kuluma.

Igatahes ootan igasugu infot selle auto kohta.

Minu valikusse on jäänud sellised masinad, kõige rohkem on silm peale jäänud esimesele

sellest reast

Suurem osa masinaid on valitud siia ritta kärukonksu olemasolu pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.12 20:02 Tsiteeri


Siiani vaikus selles teemas, aga torgin vaikselt edasi.
Kuidas suhtuda üldse 150 - 200K läbi sõitnud diisel b8 Audisse? Kui auto on õigel ajal korralikult hooldatud eelnevalt, saab siis muretult edasi kulgeda tavahoolduste abil mõnda aega või tuleb ikkagi juba kohe rahapuud kastma hakata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 20.07.12 20:56 Tsiteeri


Mina oma B6 e ostsin 2007 a ja siis oli läbisõit 140 000
Solgin küll b8 teemat, aga see selleks.
See 200 000 ne läbisõit on pigem reaalne ja tegelik mitte keritud.
Nüüdseks mul ees 300 000 km .. ja selle läbisõidu juures ei teki küll mingeid probleeme kui hooldad korralikult ja korralike osadega.
Pigem oleks ma skeptiline väga väikeste nr ite ees.
Kuna nr mis maha keritud võib olla ... võib olla selline, et võiks hakata muret tundma


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.12 17:45 Tsiteeri


On veel kellegi midagi lisada? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 22.07.12 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Kuidas suhtuda üldse 150 - 200K läbi sõitnud diisel b8 Audisse? Kui auto on õigel ajal korralikult hooldatud eelnevalt, saab siis muretult edasi kulgeda tavahoolduste abil mõnda aega või tuleb ikkagi juba kohe rahapuud kastma hakata?

Kui sellise sõiduga kätte saad ja masinaga on heaperemehelikult käitutud, siis saad ikka rahulikult sõita. Omal kogemus küll B7-ga, 150k ostuhetkel, tänaseks 35k sõidetud. Suuremateks ja kulukamateks hooldustöödeks oli õli, filtrite, piduriklotside vahetus :D

Aga lisada võiks veel niipalju, et 2.0 TDI on sellele masinale täiesti piisav mootor. Selle aja multitroonikud on väga hea töökindlusega ja teevad mootoria väga head koostööd. Muidugi fantastiline kompott oleks 3.0TDI.

Ma ei mõista, mis sind selles Jettas ja Kias võlub? Mul oli au sõita Volkswagen Pasteediga 2007 aasta ja julgen väita, et 2002 B6-s on autot kordades rohkem, kusjuures hinnavahe on neil ~2 korda.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.12 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Kuidas suhtuda üldse 150 - 200K läbi sõitnud diisel b8 Audisse? Kui auto on õigel ajal korralikult hooldatud eelnevalt, saab siis muretult edasi kulgeda tavahoolduste abil mõnda aega või tuleb ikkagi juba kohe rahapuud kastma hakata?

Kui sellise sõiduga kätte saad ja masinaga on heaperemehelikult käitutud, siis saad ikka rahulikult sõita. Omal kogemus küll B7-ga, 150k ostuhetkel, tänaseks 35k sõidetud. Suuremateks ja kulukamateks hooldustöödeks oli õli, filtrite, piduriklotside vahetus :D

Aga lisada võiks veel niipalju, et 2.0 TDI on sellele masinale täiesti piisav mootor. Selle aja multitroonikud on väga hea töökindlusega ja teevad mootoria väga head koostööd. Muidugi fantastiline kompott oleks 3.0TDI.

Ma ei mõista, mis sind selles Jettas ja Kias võlub? Mul oli au sõita Volkswagen Pasteediga 2007 aasta ja julgen väita, et 2002 B6-s on autot kordades rohkem, kusjuures hinnavahe on neil ~2 korda.


Ma ütlen ausalt, et ei Kia ega Jettaga ma ei jõudnud sõitmagi, neid lihtsalt oleks suutnud veel põhimõtteliselt uuena soetada. Nüüd olen aga kindel B8's, ühega ka proovisõit tehtud ja homme püüan järgmist minna vaatama, kui tööaeg seda võimaldab. Kui kõik sobib, siis Revalisse ostueelsesse ülevaatusesse ja kui ka peale seda kõik sobib, siis ma teen teile siia uue teema lugemiseks. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.1% - SQL: 70.9%]