Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4, 2006, 2.0 TDi 10 kw (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 1105)
AnuR
huviline



Registreerunud 30.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.12 20:37 Tsiteeri
Audi A4, 2006, 2.0 TDi 10 kw



Tere!

Täna käisin autoplatsidel Audisid piilumas ja jäi silma üks 06.a. universaal.
Kõik muu muidu täitsa ideaalne... aga tuli välja, et masinal just vahetatud turbo rõhu andur.
Kuna aga ise sellise asjaga ennemalt eriti kokku pole puutunud, siis sooviksin teadjameeste abi - mida see selline mootori anduri rike võib veel endaga kaasa tuua?

Auto toodi Saksamaalt ja siin proovisõitu tehes märgati et mootoril "hing kinni". Diagnostikas määrati veaks turbo rõhu andur. Nüüd see autopoe poolt välja vahetatud. aga mul, kui potenstiaalsel ostjal siiski miski närib sees - Kas ikka tasub osta?

Jah, tean, et kõik kasutatud auto ostud sisaldavad endas teatud määral riske, kui siiski ootan adekvaatset vastukaja antud rikke kohta. ja et kas nagu tasuks üldse sellise auto peale mõelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 01.07.12 08:55 Tsiteeri


Tere Anu,

kas tegemist on selle Viljandis oleva autoga? Kui jah siis käisin ka seda autot vaatamas
ja mina jätsin selle liiga paljude " agade" pärast sinna. Esiteks oli turboga tõesti
mingi anomaalia millest mulle telefoni teel ei öeldud midagi ( sõitsin 300km niisama maha),
hooldusraamatut me koos müüjaga ei leidnud ( tel. teel kinnitati 2x, et on olemas) jne jne.
Lisaks palusin müüjal autot mitte käima panna, tulen kohale ja teen seda ise külmast
peast, kohale jõudes oli tema juba ilusasti 90 kraadi ja küsimusele, et miks prooviti ma
korralikku vastust ei saanudki.


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.7% - SQL: 78.3%]