Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tähelepanu 792 TFR Audi A3 ostmisel (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2052)
tavka007
huviline



Registreerunud 16.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.12 19:20 Tsiteeri
Tähelepanu 792 TFR Audi A3 ostmisel



Mõtlesin siia ka kirjutada, kuna leidsin ühe huvitava leiu, millest võib teistelegi autohuvilistele kasu olla. Nimelt otsin omale Audi A3-e ning leidsin sellise auto, mis on turuhinnaga müügis, kuid, mis on kindlustuse poolt maha kantud.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=941124
https://vs.lkf.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFOKESKUS_PKT.avarii
Seega kui lähete autot vaatama, siis pöörake sellele tähelepanu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TaSa
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.12
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4,Audi A4 b5

postitati 03.06.12 19:30 Tsiteeri


Piltidelt on aru saada,et kere on kõver.Kindlustus kandis maha,aga ju siis mõni meister mõtles et teeb korda ja müüb maha ja arvab,et kuskilt ei tule see kunagine avarii välja:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 03.06.12 19:33 Tsiteeri


Kindlustus masinal isegi kehtib: https://vs.lkf.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFOKESKUS_PKT.kindlustuskate


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tavka007
huviline



Registreerunud 16.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.12 19:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TaSa
Piltidelt on aru saada,et kere on kõver.Kindlustus kandis maha,aga ju siis mõni meister mõtles et teeb korda ja müüb maha ja arvab,et kuskilt ei tule see kunagine avarii välja:D


Kust kohast sa aru saad, et kere kõver on? Ainuke kahtlane pilt on auto vasakust küljest tehtu. Aga mul on treenimata silm ka. Sellepärast ei saagi aru. VIN koodi panek kuulutustesse peaks olema kohustuslik. Sellise autoga pole vast midagi tarka teha ja kui oleks võimalik kontrollida kindlustusajalugu juba kodus, siis jääks kohapeale minemise vaev ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.06.12 19:49 Tsiteeri


Tasub meeles pidada, et kindlustus tunnistab auto taastamiskõlbmatuks tihti mitte seepärast, et selle taastamine looks midagi eluohtlikku, vaid lihtsalt kuna odava auto taastamine läheks neile maksma liiga suure protsendi selle auto turuväärtusest. Samas leiad kellegi, kes teeb selle töö ära "eraisikuhinnaga" ja tasub ära küll.

Ma olen ka ühe auto "taastamiskõlbmatuks" sõitnud ja hiljem maha müünud. Polnud tal reaalselt häda midagi (võrreldes teiste sama vanade pannidega). Ei saanud tal kere kõveraks ega sillad kuidagi nihkesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TaSa
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.12
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4,Audi A4 b5

postitati 03.06.12 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Kust kohast sa aru saad, et kere kõver on? Ainuke kahtlane pilt on auto vasakust küljest tehtu. Aga mul on treenimata silm ka. Sellepärast ei saagi aru. VIN koodi panek kuulutustesse peaks olema kohustuslik. Sellise autoga pole vast midagi tarka teha ja kui oleks võimalik kontrollida kindlustusajalugu juba kodus, siis jääks kohapeale minemise vaev ära.


Ütleme siis nii,et olen näinud päris palju autosid mis on välja venitatud ja korda tehtud,aga nendelt piltidelt ilusti aru saada,et pole viitsitud vaeva näha masina korda tegemisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.12 21:59 Tsiteeri


Seleta siis mulle kui poolpimedale oma kotkasilmaga ära kuhu see auto paugu on saanud? Tahaks ka teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.06.12 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Seleta siis mulle kui poolpimedale oma kotkasilmaga ära kuhu see auto paugu on saanud? Tahaks ka teada.

Panustan, et tagumise otsa keskele, teise külje pildidlt otseselt ei saa aru, kas mölk on vöi mitte, kuid tagastange peal asuv plastkate on omajagu laineline/auklik ning salongis asuv kate on samuti lukustusmehanismi juurest murdunud.
Päris lihtsalt viimane just ei purune, seega eeldan, et pauk omajagu tugev.
Kehv ka loomulikult see, et AIRBAG tuli pöleb, kuid see ei pruugi avariiga otseselt seoses olla.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.9% - SQL: 70.1%]