Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A3 alates 2001 (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2545)
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.12 18:56 Tsiteeri
Audi A3 alates 2001



Tere kõigepealt!

Kõigepealt mainiksin ära selle, et erilised kogemused mul autodega puuduvad ja seepärast sooviksin,et keegi annaks head nõu. Soov endale soetada auto, kuna endale sümpatiseerivad enim Saksa autod, siis sõelale jäid Volkswagen ja Audi, hetkel ongi silm peale jäänud Audile. Lugesin teie foorumist Audi A3 kohta ja enamuses olid ainult head sõnad selle auto kohta-odavad varuosad, ei lagune, mugav jne. Nüüd tekkis ka endal huvi A3 vastu ja silma jäid sellised masinad siis: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1002298 oskab keegi öelda miskit, kas hind on okei jms. olen ka kaalunud A4 ning keeegi võib öelda ka selle kohta miskit, alates 2000 kohta. Mainin veel ära ka selle, et sõidaks põhiliselt maanteel ja veidike ka linnavahel nii 1200-1500km kuus umbes.
Tänud:)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Babyfoot
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.10
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDIQ S-line

postitati 23.04.12 08:08 Tsiteeri
Audi a3



Endal on 2000 aasta a3, olen ikka väga rahul - noor inimene jaksab üleval pidada küll.
Minu läbisõit kuus on ka kuhugi Sinu kanti, sageli ka rohkem.
Ainus, mis võib häirida, on tagumiste uste puudumine. Samas pole a4-l mõtet, kui valdavalt sõida üksi-kaksi-kolmekesi.

Sinu vaadatud isend, seisab mul tihti kõrvalmaja juures ja müüb tuttav. :) On küll ilus auto, tõepoolest.

Lisa võid a3-de kohta uurida: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101196
ja

http://www.autoleht.ee/testid/kasutatud?id=2067


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.12 11:12 Tsiteeri


Selle raha eest saab juba +2 lisauksega A3.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.04.12 13:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Selle raha eest saab juba +2 lisauksega A3.

Mis näiteks minu silmis oleks sellise pisikese putuka puhul pigem miinus. Oleneb, kas vaadata lastega peresse naisteka valimise vaatevinklist, mil lisauksed tõesti ära kuluksid või pigem sellise peamiselt üksi-kahekesi pruugitava noortekana (või miks mitte ka vanematele, kel lapsed juba pesast välja lennanud :)) ja siis näeb kolmeukseline palju parem välja ja on ühtlasi terviklikum ja jäigem. Mulle oleks väga meeldinud, kui Audi oleks ka A4 sarnaselt bemmi kolmekale algusest saati kupeena pakkunud.

A3 iseenesest on üks väheseid Audisid, mis projekteeritud peamiselt esiveolisena tootmiseks (ristimootori tõttu parem kaalujaotus ja väiksem esiülend), seega esiveolist ökopilli otsides igati sobilik. Sama põhja tõttu peaks palju sillajubinaid Golfi ja Octaviaga klappima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.12 20:28 Tsiteeri


Njaa, sain targemaks. Aga ikkagi, kuidas talvel on diiselmootorga lood jakumba eelistada kas diislit või bensuakt. See konkreetne A3, mis kuulutuse lisasin on endale küll kõige enim huvi pakkunud ja väikestviisi tingimus oleks ka,et aastaarv võiks olla mitte vanem kui 2001, parim oleks 2003 kanti, uuematele veel hammas peale ei hakka:)

Aga Babyfoot oskad midagi selle auto kohta täpsemalt ka öelda? Ja kas see hind klapib konkreetse masinga. Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eliin
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic

postitati 24.04.12 06:48 Tsiteeri


Kui bensiinimootorid ka valikusse kuuluvad, siis minu 2002.a A3 on ka müügis (http://www.auto24.ee/used/1012522). Ise ostsin ta 5 aastat tagasi ja tahtsin just bensiinimootoriga, tumedat värvi ning 5 uksega. Osta oli kallis, kuid ökonoomsus ja ülalpidamiskulud on end igati õigustanud (sõidan nii linnas kui maanteel). Kui ma ei tahaks kordki elus mingit jõhkrama mootoriga ja nelikveolist autot proovida, siis sõidaksin sellega rahulikult veel 5 aastat edasi. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.12 06:58 Tsiteeri


Ei tea jah kuidas keegi oma vajadusi hindab... mul on see A3 periood läbi põetud:olenemata mootorist valiks ma 4ukselise A3 ja müügiturg ilmselt hiljem on ka parem.Aga mul oli siis ka 2 väikest last sinna taha toppida aeg ajalt. 1.6 tavasõitudeks on päris kobe mootor oma 75kw-ga.Kui tahad paugutada siis on teine teema...

Ps. Vaatasin et viimasel sinisel on Defa ka peal-mis sa sellest punnist rohkem tahad:kliima,Defa, öko,taha pääseb vaevata.:D Pärnu mees ka,kindlasti on vaja 3 pruuti korraga suvel randa viia... :D

Aga kui mingi 4000e sulas olemas siis ise võtaks pigem liisingusse juba A3 Sportbacki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 24.04.12 11:30 Tsiteeri


Hinnavahe suht olematu, miks mitte uuema kerega võtta: http://www.auto24.ee/used/1000692


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Babyfoot
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.10
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDIQ S-line

postitati 24.04.12 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JJarrrrr
Njaa, sain targemaks. Aga ikkagi, kuidas talvel on diiselmootorga lood jakumba eelistada kas diislit või bensuakt. See konkreetne A3, mis kuulutuse lisasin on endale küll kõige enim huvi pakkunud ja väikestviisi tingimus oleks ka,et aastaarv võiks olla mitte vanem kui 2001, parim oleks 2003 kanti, uuematele veel hammas peale ei hakka:)

Aga Babyfoot oskad midagi selle auto kohta täpsemalt ka öelda? Ja kas see hind klapib konkreetse masinga. Tänud



No küsisin siis üle - üldiselt on korralik masin. Varem on olnud autol üks omanik. Varasemalt on käinud hooldustes Prantsusmaal - kõik asjad on kontrollitavad VIN koodi järgi esindustes. Arvatakse, et võib viia kuhu iganes kontrolli, ülevaatusele.

Autol peaks olema praegu all 18" imeilusad veljed suverehvidega (pead ei anna, kas on all juba..).

Kuna endal diisel 81kw, siis pean ütlema, et sõbral sellise nägemine tegi kadedaks ikka küll! Seda enam, et kobe velg ja facelifti tuled.

Talvel käivitusmisest - korralik aku, vajadusel küttelisand ja no webasto/defa teeb autosse istumise ikka väga mõnusaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.12 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Babyfoot
Tsitaat:
Algselt postitas: JJarrrrr
Njaa, sain targemaks. Aga ikkagi, kuidas talvel on diiselmootorga lood jakumba eelistada kas diislit või bensuakt. See konkreetne A3, mis kuulutuse lisasin on endale küll kõige enim huvi pakkunud ja väikestviisi tingimus oleks ka,et aastaarv võiks olla mitte vanem kui 2001, parim oleks 2003 kanti, uuematele veel hammas peale ei hakka:)

Aga Babyfoot oskad midagi selle auto kohta täpsemalt ka öelda? Ja kas see hind klapib konkreetse masinga. Tänud



No küsisin siis üle - üldiselt on korralik masin. Varem on olnud autol üks omanik. Varasemalt on käinud hooldustes Prantsusmaal - kõik asjad on kontrollitavad VIN koodi järgi esindustes. Arvatakse, et võib viia kuhu iganes kontrolli, ülevaatusele.

Autol peaks olema praegu all 18" imeilusad veljed suverehvidega (pead ei anna, kas on all juba..).

Kuna endal diisel 81kw, siis pean ütlema, et sõbral sellise nägemine tegi kadedaks ikka küll! Seda enam, et kobe velg ja facelifti tuled.

Talvel käivitusmisest - korralik aku, vajadusel küttelisand ja no webasto/defa teeb autosse istumise ikka väga mõnusaks.


Tundub olevat tõesti korralik masinja varustus ka täiesti okei. Teistele ütleks niipalju,et erilist vahet pole, kas 2 või 4 ust. Kuna plaan ikkagi põhiliselt üksi ja vahest harva ka 2 kesi või kolmeksesi sõita, siis sobib 2 ukseline ideaalselt. Kõige tähtsamaks pean seda,et kütusekulu ja ülalpidamine oleksid võimalkult väikesed. Vaatasin ka neid teisi A3 sid. http://www.auto24.ee/used/1000692 see jäi ka silma, kuid sellel on hind kõrgem ja varustus pole nii hea, http://www.auto24.ee/used/1012522 on ka päris okei, ainult et 7L keskmine on tiba kõrgem võrreldes diislitega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Killhoven
huviline

Avatar


Registreerunud 30.03.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 1.6 74kw

postitati 09.05.12 05:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Selle raha eest saab juba +2 lisauksega A3.

Mis näiteks minu silmis oleks sellise pisikese putuka puhul pigem miinus.


Minu jaoks jälle puhas kuld. Väike auto on linnas mõnus ja tagumised uksed teevad elu väga mõnusaks. Jääb ära see "sapaka" probleem.


Logic is the art of going wrong with confidence
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.6% - SQL: 67.4%]