Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: LED Tuled A4 B7 (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3153)
wingwong
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn, Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2007 quattro 2.0t 147kw

postitati 18.04.12 16:33 Tsiteeri
LED Tuled A4 B7



Tervitus,

Olen pikemat aega juba vaikselt mõelnud, et oleks soov panna esituledeks LED tuled. Momendil on silma jäänud näiteks eBay kaudu müüdav järgmine isend:

http://www.ebay.com/itm/DEPO-CHROME-DAYTIME-RUNNING-LED-PROJECTOR-HEADLIGHTS-PARKING-06-07-08-AUDI-A4-B7-/390408630761?pt=Motors_Car _Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3AA4&vxp=mtr&hash=item5ae62af1e9

Auto on täpsemalt 2007a A4 B7, 147kw 2.0 T Quattro, juhul kui aitaks see kellelgi mingisugust infot jagada.

Oskab keegi öelda, kas on usaldusväärse firma toodang/kvaliteet? Kas võib paigaldamisel/vahetamisel tekkida probleeme? Mittesobivus näiteks? Hetkel on siis peal tehases pandud bi-xenon tuled automaatse reguleerimismootoriga.

Lisaks veel, kas on teada, kas see võiks näiteks tekitada probleeme politseiga? Kui jah, kas seda saab lahendada näiteks mingisuguse ARKs registreerimise või loaga vms?

Tänud ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 18.04.12 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wingwong
Tervitus,

Olen pikemat aega juba vaikselt mõelnud, et oleks soov panna esituledeks LED tuled. Momendil on silma jäänud näiteks eBay kaudu müüdav järgmine isend:

http://www.ebay.com/itm/DEPO-CHROME-DAYTIME-RUNNING-LED-PROJECTOR-HEADLIGHTS-PARKING-06-07-08-AUDI-A4-B7-/390408630761?pt=Motors_Car _Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3AA4&vxp=mtr&hash=item5ae62af1e9

Auto on täpsemalt 2007a A4 B7, 147kw 2.0 T Quattro, juhul kui aitaks see kellelgi mingisugust infot jagada.

Oskab keegi öelda, kas on usaldusväärse firma toodang/kvaliteet? Kas võib paigaldamisel/vahetamisel tekkida probleeme? Mittesobivus näiteks? Hetkel on siis peal tehases pandud bi-xenon tuled automaatse reguleerimismootoriga.

Lisaks veel, kas on teada, kas see võiks näiteks tekitada probleeme politseiga? Kui jah, kas seda saab lahendada näiteks mingisuguse ARKs registreerimise või loaga vms?

Tänud ette.

Nagu ma aru saan, siis soovid omale esituledesse väikeseid siniseid p*dekaid ja loobud bi-xenonist? :o Ma küll sellest e-bay lingilt välja ei loe, et sel "überpõneval" tulekesel katik täistules olemas oleks?
Aga eks ilu/kasulikkus ole individuaalne asi :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wingwong
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn, Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2007 quattro 2.0t 147kw

postitati 18.04.12 19:40 Tsiteeri


Hehe, asi ongi selles, et mõtlesin küsida, et kas kellelgi kogemusi vms kuidas saaks selle bi-xenoni sellega niiöelda ühendada, kui üldse saab või kas keegi teab, kus saaks LED tulesid millel ka bi-xenon niiöelda olemas. Kui pole miskit säärast võimalust, siis jätan vahetamata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 18.04.12 21:53 Tsiteeri


Minu kogemus ütleb, et B7 tehase Xenon on super ja neid hiina j*nne ei paneks isegi siis ette, kui peale makstakse. Sinu poolt lingitud tuli on 100% halogeen, madal koostöökvaliteet on juba fotodelt nähtav, lisaks hakkas silma tekst "Will Not Fit With Factory Xenon HID Model". Kuna sellised juudijõulupuud on tänapäeva liikluspildis dominantsed, siis politseihärradele on see magustoit ja ÜV punktid tekitavad omale lihtsasti lisakäivet. Maitse üle muidugi ei vaielda, minuarvates on need kajakatiivad B7 ees nagu munandid naise küljes.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wingwong
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn, Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2007 quattro 2.0t 147kw

postitati 18.04.12 22:31 Tsiteeri


Hehe :D Seda küll. Eks seepärast mõtlesingi küsida natuke arvamusi ka kvaliteedi kohta jne, kuna ise kipun kahtlema samuti. Ja eks tehase originaal on ikka kõige etem selle suhtes. Kaldun arvama et peaks siiski ära jätma selle ürituse. Kindlam värk :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.04.12 07:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wingwong
Ja eks tehase originaal on ikka kõige etem selle suhtes. Kaldun arvama et peaks siiski ära jätma selle ürituse. Kindlam värk :)

Õige! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erick
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7, MB G55 AMG

postitati 16.07.13 08:42 Tsiteeri
exp



https://imagizer.imageshack.us/v2/550x322q90/538/8XIman.jpg

Minu B7-el on sellised peal (oluliselt erineva disainiga teemaalgataja lingil olevatest). Masina tõin 3a tagasi Saksast ja ise neid tulesid ei paigaldanud. Ehk siis nad olid autot ostes juba ees. Originaalis on täiesti valget värvi ja ma ei ütleks, et on nagu munandid naisel, see on pigem kellegi isiklik kompleks. Kui on kena, siis on ju ok. Ma olen neid vahepeal internetipoodides kohanud ka.

Objektiivne tagasiside nende kohta selline, et 3a olen kasutanud ning üks kord põles üks kolmene led sektsioon läbi. Ostsin ~20 euroga ELFAst käputäie SMD LED-e ning jootsin kõik ümber. Xenonid asendasin mingi hetk tavaliste valgete halogeenpirnidega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jaani
huviline



Registreerunud 08.12.10
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2005 Audi A4 1.6

postitati 14.09.13 13:46 Tsiteeri


Erick, oskad Sa äkki öelda kust võiksin oma B7'le sellised esikad saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.4% - SQL: 69.6%]