Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Soovitusi, nõuandeid seoses Tallinnas keretöid teostavate firmade hinna ja kvaliteedi suhtes (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 5140)
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.12 11:22 Tsiteeri
Soovitusi, nõuandeid seoses Tallinnas keretöid teostavate firmade hinna ja kvaliteedi suhtes



Selline natuke imelik küsimus, kuid oleksin tänulik igasuguse tagasiside eest, kelle on kogemusi järgmiste firmadega (seoses keretöödega):


BCA Autoteenindus
Ammeco Auto OÜ
Hiteh Autoteenindus Mustamäe
Heimarus Lasnamäe
BCA Autoteenindus Lasnamäe
Värvaltrans Lasnamäe
Metro Auto Tihniku
Hiteh Autoteenindus Lasnamäe
Heimarus Mustamäe
Värvaltrans Mustamäe
Hiteh Autoteenindus Kesklinn

Kuna ise olen alati esinduse teenuseid kasutanud ja ei ole kursis nimetatud Tallinna kohtade kvaliteediga (lugesin ka vanu teemasid nii siit foorumist kui ka mujalt foorumitest nimetatud firmade kohta) siis antud juhtumi korral huvitaks mind eelkõige võrdleva kalkulatsiooni jaoks hind, täpsemalt, kus töö eest nõutav tasu võiks olla kõige suurem ja kas kellelgi on mingit hiljutist kogemust nimetatud firmadega.


Tänulikult!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.12 15:20 Tsiteeri


Ootaks väga just hinnaklassi kommentaare!

Tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
LauriA
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.12
Asukoht: Lagedi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2.5tdi 132kw

postitati 29.03.12 20:31 Tsiteeri


Ise käisin tallinnas kuskil majaka kandis, alumiiniumkere oli vaja keevitada, pahteldada ning värvida. Tegemisse läks siis vasak tagumine tiib, hinnaks kujunes 150 euri. Firma nime täpselt ei mäleta, aga visiitkaart peaks alles olema kuskil. Auto oli tegemises 2 päeva ja tulemus oli päris hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
LauriA
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.12
Asukoht: Lagedi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2.5tdi 132kw

postitati 29.03.12 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: LauriA
Ise käisin tallinnas kuskil majaka kandis, alumiiniumkere oli vaja keevitada, pahteldada ning värvida. Tegemisse läks siis vasak tagumine tiib, hinnaks kujunes 150 euri. Firma nime täpselt ei mäleta, aga visiitkaart peaks alles olema kuskil. Auto oli tegemises 2 päeva ja tulemus oli päris hea.



Leidsin firma koduka ka üles: http://www.brisko.ee/index.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.12 21:04 Tsiteeri


Tänud isegi ühe tagasiside kõne eest täna!!
Mind huvitaks aga eelkõige, millises kohas on kõike kallimad hinnad. Ma tean, et tundub imelik, aga kindlustuse tarvis võrdleva hinnapakkumisena oleks vaja (ja just nii, et oleks kallim:))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 29.03.12 21:22 Tsiteeri


Kas kodukatel selline info puudub? Miskise ettekujutuse peaks ju saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.12 22:01 Tsiteeri


Hinnapakkumised ikka personaalsed ja üldine hinnakiri puudub ikka jah-Lihtsalt, kas kellelgi on kogemusi, et nimetud firmadest oli teenus ikka ülehinnatud kõrge


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.03.12 22:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AKTT
Tänud isegi ühe tagasiside kõne eest täna!!
Mind huvitaks aga eelkõige, millises kohas on kõike kallimad hinnad. Ma tean, et tundub imelik, aga kindlustuse tarvis võrdleva hinnapakkumisena oleks vaja (ja just nii, et oleks kallim:))

Ehk siis plaanis on kindlustuspettusega tegeleda? Tuttavatel korda lasta teha ning osa rahast tasku panna?
Äge.

Sorry, kui mööda panin, aga teema tundub üsna kahtlase alatooniga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.12 00:09 Tsiteeri


Mul ei ole loomuses kedagi petta. Minu sooviks on saada parim, eriti kui jutt ei ole minu kindlustusest ja seekord olles kannataja rollis. Autolt vabatahtlikult ära ei sõida (eriti korralikult hooldatud ja olles autot enam kui sõiduvahendi pidaja), et tuttavale kasumit teenida. Nii et väide on väga solvav.
Kuna autot on alati esinduses hooldatud, oleks soov olnud saada just sinna hooldusesse, vb see ongi naiivne lootus ja püüe. Aga jah, unes ei palunud, et keegi auto ära sõidaks ja saaks kellelegi paarsada eurot teenida. Kindlasti on mõnes poole odavamas kohas teenindus ja kvaliteet veel parem kui esinduses, aga omades eelnevalt ühegi firmaga kogemust, julgesin küsida kvaliteedi ja hinna kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.12 00:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: AKTT
Tänud isegi ühe tagasiside kõne eest täna!!
Mind huvitaks aga eelkõige, millises kohas on kõike kallimad hinnad. Ma tean, et tundub imelik, aga kindlustuse tarvis võrdleva hinnapakkumisena oleks vaja (ja just nii, et oleks kallim:))

Ehk siis plaanis on kindlustuspettusega tegeleda? Tuttavatel korda lasta teha ning osa rahast tasku panna?
Äge.

Sorry, kui mööda panin, aga teema tundub üsna kahtlase alatooniga.


Seega vabandan veel, kui valesti ennast väljendasin ja mõisteti. Seetõttu ootan ka igasugust tagasiside ka kvaliteedi osas, sest auto on vaja korda saada, olgu see siis esinduses või kuskil mujal välja pakutud firmadest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.03.12 06:53 Tsiteeri


Võta esimeses postituses iseenda poolt koostatud listist järjest nimesid, pane need otsingusse ja küllap leiad isegi juba piisavalt lugemist.

Algne küsimus lõhnas küll selle järele, nagu sooviks kindlustusele võimalikult suurt kalkulli nina alla visata, siis cash out teha ja lasta kuskil erakliendihinnaga korda teha. Mis ei ole majanduslikult mõtleva inimese jaoks samas üldse halb variant. Olen isegi mõned korrad nii teinud ja usun, et remont pole kokkuvõttes sugugi kehvem saanud, lihtsalt hinna ja kvaliteedi suhe oli rohkem paigas ja kogu asjaajamisest tekkinud "ebamugavuskulud" said ka tasutud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.12 17:43 Tsiteeri


Naiivne soov oli alguses esindusse saada, kuna alates ostukuupäevast kõik hooldused seal tehtud. Vb saabki, aga kui ei saa, siis minu soov on, et asi igatahes ruttu ja korralikult korda saaks. Eks tuleb koostööpartnerid siis lihtsalt läbi käia ja usaldada, Lihtsalt väga tobe on olla kannataja rollis ja teise kindlustuse kaudu asju ajada. Ja üldse on tobe, et alles eelmine nädal hoolduses käinud ja korralik auto kannatada sai. Kui oleks ise süüdi olnud, poleks kedagi teist süüdistada:) Aga noh, juhtub siis ikka..Õnneks on tegu aga suhteliselt väikse värvikahjustusega, kõik tuled, esitiib ja tagatiib korras jne. Eks ma annan siis teada, kus ja kuidas nüüd lõpuks korda saab:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.12 07:28 Tsiteeri


Ammeco Auto OÜ
oli minu kogemus negatiivne. Oli kindlustus teema. Vaja oli värvida tagatiib ja tagastange kuna sai kriibitud. Kindlustulele läks maksma 500 euri ja ise pidin 100 euri juurde maksma, et hajutatakse korralikult järgmise detailiga. Lau7 hõbemetallik oli..
Kvaliteet värvitud pindadel oli hea aga kajuks oli salong tõsiselt määrdunud kui auto kätte anti ja tagaluugile oli värvijääke jäänud mida siis ei värvitud, ühel liistul ei pandud tüübleid vaid liimiti tagasi millele küünetaha ajades ära kukkus kergelt. Ise avastasin kohapeal need vead ja rääkisin suu puhtaks. Sooviti, et jätakksin auto veel 5 päevaks sinna jne, et teevad korda aga kahjuks mul ei olnud võimalust 5 päeva veel ilma masinata olla. Eemaldasin ise vead ja ostsin Revalist originaal tüüblid liistule (kokku 0.80 eurot) ja ja puhastasin 2 tundi ja oli korras.
Rohkem selline suhtumise probleem töölisel jne. Väga maha ei teeks sest värvimis kvaliteet oli hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.12 07:53 Tsiteeri


Hiteh'i väga ei soovita. Päris paljud tööd tehakse ülejala. Eriti just maalrite poole peal.


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 31.03.12 08:44 Tsiteeri


Kui just kõige kalllimat pakkumist tahad saada, siis mul kogemus Hiteh autoga, uksel oli väike mõlk ja poritiival(väike, et siis nagu kui korralikult ei vaata siis ei saa argugi, et midagi on) Ja väike muljumine stangel. Hiteh auto hindas selle tegemise pea 700€ kanti, tundus väga ulmeline hind, võtsin parem raha:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 31.03.12 13:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AKTT
Naiivne soov oli alguses esindusse saada, kuna alates ostukuupäevast kõik hooldused seal tehtud. Vb saabki, aga kui ei saa, siis minu soov on, et asi igatahes ruttu ja korralikult korda saaks. Eks tuleb koostööpartnerid siis lihtsalt läbi käia ja usaldada, Lihtsalt väga tobe on olla kannataja rollis ja teise kindlustuse kaudu asju ajada. Ja üldse on tobe, et alles eelmine nädal hoolduses käinud ja korralik auto kannatada sai. Kui oleks ise süüdi olnud, poleks kedagi teist süüdistada:) Aga noh, juhtub siis ikka..Õnneks on tegu aga suhteliselt väikse värvikahjustusega, kõik tuled, esitiib ja tagatiib korras jne. Eks ma annan siis teada, kus ja kuidas nüüd lõpuks korda saab:)

Arvesta seda, et esindus ei värvi seal midagi, vaid edastatakse alltöövõtjale nagunii.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.12 13:31 Tsiteeri


Ma küll ei tea millisest esindusest hetkel jutt käib aga Tallinna esindus teostab keretöid algusest lõpuni ise. Varasemalt teostati täiuslikuma mõõdusüsteemi puudumise tõttu mõned suuremad tööd Benefitis (nüüdne Metro Auto keretöökoda) aga praeguseks peaks ka see esindusel olemas olema.
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Arvesta seda, et esindus ei värvi seal midagi, vaid edastatakse alltöövõtjale nagunii.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AKTT
huviline



Registreerunud 27.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.12 21:19 Tsiteeri


Jutt ikka Tallinna Revalist. Arvasin ka, et ikka kohapeal..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.6% - SQL: 59.4%]