Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi a6 c5 sedaani elektrilise nahksisu paigaldus Teema LUkku (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2035)
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 20.03.12 20:57 Tsiteeri
audi a6 c5 sedaani elektrilise nahksisu paigaldus Teema LUkku



Hetkel autos tavaline riidest sisu millel pole soojendusi ja istmete seljatugesi saab manuaalselt liigutada,kuid ostsin nahksisu millel 4x soojendused ja turvapadjad ning liiguvad igatpidi elektriliselt,kas 1997 aasta autol võivad olla juhtmed juba istmetele veetud või peaksin kuhugi elektriku juurde minema ja selle temal lasta teha,ise mõtlesin,et võtan tagaistmetest turvapadjad välja kuna neid vist keeruline ühendada.
Ja kas keegi oskab soovitada head kohta kus nahahooldus teha ning esimesed uksepolstri riided ära nahatada.Ja mis selle hind umbes võiks tulla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 21.03.12 11:23 Tsiteeri


Võtsin täna tgumise istme ära ja sinna alla ei tulnud ühetgi kaablit,kas keegi oskaks vedada mulle sinna kaabli läbi istmesoojendus nuppude?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 21.03.12 21:13 Tsiteeri


Nahahooldust kui tahad ise teha siis soovita Autoglym vahendeid..

Kui eelmised istmed täitsa plangud olid (ilma igasuguste el. asjadega) siis pistikuid pole. Vedamine väga raske ei tohiks olla, + ja - külge ja olemas :P Siinid ja asjad juba klapivad kui A6 C5 pealt istmed ostsid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 22.03.12 06:04 Tsiteeri


Kui tahad istmesoojendusi siis esiteks paljast kaabeldusest ei piisa. Kliimaplokk tuleb välja vahetada samamoodi selle vastu mis toetab istmesoojendusi ja selle hind oli lammutuses minu mälumööda 120 EUR

Esks võrdle ise minu üles pandud pilte. Üleval on plank kliimaplokk ja all on veidi teistmoodi plokk millele on rõngas ühe istmesoojenduse nupu ümber veetud.
Kui sul on ilma soojendusevõimaluseta istmed ja kaablitki pole siis pole sul ka tõenäoliselt autos sellist plokki :)


http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/kliimaplokk.jpg


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 22.03.12 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Kui tahad istmesoojendusi siis esiteks paljast kaabeldusest ei piisa. Kliimaplokk tuleb välja vahetada samamoodi selle vastu mis toetab istmesoojendusi ja selle hind oli lammutuses minu mälumööda 120 EUR

Esks võrdle ise minu üles pandud pilte. Üleval on plank kliimaplokk ja all on veidi teistmoodi plokk millele on rõngas ühe istmesoojenduse nupu ümber veetud.
Kui sul on ilma soojendusevõimaluseta istmed ja kaablitki pole siis pole sul ka tõenäoliselt autos sellist plokki :)


http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/kliimaplokk.jpg


Seda tean jah et kliimablokk ära tuleb vahetada selle saan koos navi plusi ja kogu selle keskmise konsooliga,ainuke asi et originaal juhtmeid pole aga eks ma üritan vaadata mis saab,loodan,et lähipäevil sisu sees ja ka hooldus tehtud,
A ja üks asi veel tagumiste istmesoojenduste jaoks ostsin selle tagumise bloki kus soojenduse nupud ,sigari süütajad,kuid endine sigari süütaja on vist millimeeter või paar suurem kui seal see auk,kas aastakäigu järgi siis neil need erinevad,kui kellegil oleks pakkuda 2001 aasta sigari süütajat siis olen huvitatud,soovin siis ainult süütajat mitte pesa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.3% - SQL: 72.7%]