Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kojamehe luud teeb häält (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 5649)
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 29.10.04 10:51 Tsiteeri
Kojamehe luud teeb häält



Ehk siis kõrvalistuja poolne kojamehe luud teeb sea häält ning hüppab vähese vee korral klaasil. Proovinud luudasid vahetada, abi sellest ei ole. Kui vee kiht paks, käib enam/vähem hääletult.
Kas võib olla asi selles, et kojamehe luua vedru, mis teda vastu klaasi surub, on väsinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ingo
huviline



Registreerunud 04.10.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel VW passat 1,9 tdi

postitati 29.10.04 11:02 Tsiteeri


Abi võib olla ka klaasi vahatamisest või poleerimisest ei tea kuidas seda täpsemalt nimetada.Selleks on poes olemas erinevaid aineid.Vihm kaop ka kohe klaasilt minema.Väga head vahendid on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 29.10.04 11:10 Tsiteeri


Mul sama probleem ... olen proovinud "Rain away" d ja mingisugust Turtle wax i klaasivaha - miski ei aita :(


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 06.11.04 17:27 Tsiteeri


Mul enda autoga sama probleem aga juhipoolse kojamehega. Ei aita kojameeste vahetus ega miski muu. Mõtlesin,et viga ehk selles,et kojameeste hoovastik lihtsalt kuiv. Võtsin kogu kojamehe hoovastiku masinalt maha ja selgus,et juhipoolse kojamehe võll oli juba päris pikka aega kuivalt oma tööd teinud seega oli kojamehe võllile tekkinud päris korralik lõtk. Sai küll kogu hoovastik ära määritud aga probleem on jäänud. Seega minu arvates ainuke võimalus probleemist vabaneda on vahetada ära n.ö. hüppava kojamehe võll koos tema puksiga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
taritz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Tallinn, Kiisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 S-Line 2005

smile.gif postitati 06.11.04 20:01 Tsiteeri


Kojamehe vart vääna vastavalt vajadusele kas päripäeva või vastupäeva,kuda nüüd seletada nagu vinti keerata vars :)
St. minul mõjus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 08.11.04 11:00 Tsiteeri


Jah, seda "keeramise" varianti räägiti mulle ka, aga kuidas sa aru saad, kuhu poole on vaja keerata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.04 11:42 Tsiteeri


misasi teil häät teeb aru ma ei saa ?
kas kojamees või see vars mille külge kojamees kinnitub ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taritz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Tallinn, Kiisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 S-Line 2005

postitati 08.11.04 13:00 Tsiteeri


Kui kojamees ülestõusmisel teeb häält,siis tuleb vastupäeva väänata,muidugi tunde järgi kui liigapalju siis hakkab kojamees allatulekul ruigama niiet katsetuse teel saab paika,et vaikselt käiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 08.11.04 15:10 Tsiteeri


:D mul teeb ta igast asendist häält, see tähendab nii üles tulles kui alla minnes :D
Peab ikka uurima, palju uus vars maksab, sest et ajudele hakkab see heli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 08.11.04 17:19 Tsiteeri


irwww...teretulemast klubisse...ehk siis mul ka sama probleem...ainult siis on vait kui ikka megalt vihma sajab...


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.04 17:25 Tsiteeri


join da club:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 08.11.04 17:35 Tsiteeri


esiklaas on äkki pehmes kohas ?:)
krobeline ja täkkeid täis :)

Mul tutikas esiklaas ja ei ühtegi kribinat, ega krabinat :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 08.11.04 18:08 Tsiteeri


Mul on audil tutikas klaas ja kojamehed, lõugab ikka juhipoolne kojamees.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 08.11.04 21:10 Tsiteeri


join as :) üritan veel luuda vahetada


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 08.11.04 22:05 Tsiteeri


mis firma kojamehi kasutate?

aga põhjuseid ei saa eriti palju olla

1. klaas krobeline ja täkkeid täis ja kulutab ka uue harja kiiresti ära (lahendus: uus klaas)

2.kojamehe vart tuleks jah väänata nii et kojamehe see kumm mis pühib peaks toetuma klaasile oma selle tervava pinnaga mitte ei ole kuidagi lääbakil seal (seda on seletada raskem kui teha) et ühtepidi lohistab kojameest järgi ja teistpidi hakkab enda ees lükkama ja siis hakkabki klaasil hüppama(suure saju korral klaas lihtsalt nii libe et ei teki seda kummi kriginat)

3. ja loomulikult vanemate kojameeste puhul pole sellest väänamisest ka lugu sest kojamehe liigendid nii kulunud et kõik käib seal lipa-lopa

ise pooldan championi kojamehi plastik raamiga(ei loksuta ära seda raami nii ruttu) ja kestavad ka ikka päris tükk aega

4. klaasi vaha aitab seal ainult nii palju et sa ei pea nii tihti kojamehi kasutama :P (aga soovitan soojalt seda kasutada, see vaha on oma tootmist väärt ;) )

aga see olen mina :D

ise maadlen sama probleemiga aga mina tean milles viga on :D uut klaasi on vaja :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.04 22:19 Tsiteeri


Mul pole ka mingit kriginat ega mitte midagi! Ainult suurematel kiirustel juhipoolne üle klaasi äära tsipa läheb.
Aga mingi hetk oli küll selline kojamehe hääl ja ei pühkinud korralikult ja hüppas - aitas kui kojamehe teistpidi keerasin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 09.11.04 14:23 Tsiteeri


Eks näeb, neljapäeval Trico Winterblade tulemas, kui kätte saan ning nädalavahetus testida annab, eks siis näib. Kuigi arvan, et ei ole luua süü. Müüa väitis, et üks mees vahetanud mõlemad luua varred, kasu ei s****gi. Jälle üks Audi tüüp viga? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 09.11.04 14:25 Tsiteeri


ma tõmbasin kõvema vedru sinna jäi vait samas kaua ei pidavat luud nii vastu pidama...


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.04 12:10 Tsiteeri


Minu masinal hakkasid samuti kojamehed kriuksuma, kuid mina kahtlustan, et viga on pigem müüdavates aknapesu vedelikes.Koguaeg kasutanud helesinist(marki ei mäleta) pesuainet ja probleeme ei ole olnud kuid nüüd ostsin mingit roosaka värvusega pesu vedelikku ja luuad hakkasid kriuksuma.Esimesel võimalusel lasen selle paagist välja ja panen sinise sisse tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rafaello
huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Tallinn, Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: audi

postitati 10.11.04 12:25 Tsiteeri


olen kuulnud et Trico tefloniga kaetud kojamehed pidid head ja vaiksed olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 10.11.04 19:52 Tsiteeri


Mul nüüd kamm Tricoga - kaks kinnitusvarianti, tüübid tellisid mõlemast ühe variandi. See mis sobib, on ülisuure kinnituskolakaga varre külge, üsna naljakas võib see välja näha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 10.11.04 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rafaello
olen kuulnud et Trico tefloniga kaetud kojamehed pidid head ja vaiksed olema.


mul hetkel ees bosch i tefloniga kaetud kojamehed ja alguses kui ostsin siis olid vaiksed aga nüüd ... kriuks tagasi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 16.11.04 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja andres
Ehk siis kõrvalistuja poolne kojamehe luud teeb sea häält ning hüppab vähese vee korral klaasil. Proovinud luudasid vahetada, abi sellest ei ole. Kui vee kiht paks, käib enam/vähem hääletult.
Kas võib olla asi selles, et kojamehe luua vedru, mis teda vastu klaasi surub, on väsinud?

Ise olen sama fenomeni küüsis ja alguses esines see ainult peale pesu kuid nüüd vahatasin klaasi selle turtle möksiga sisse ja klaas on ilusti puhas kuid kojamehed hüppavad nüüd märksa meelsamini.
(Rahvakeeles, siis krudisevad puhtal pinnal.)
Hüppavad ainult esimesed ja tagumine on vaikne.
Kusjuures tagumise kojamehe vedru on märksa nõrgem.
Ravi ei ole veel välja mõelnud, sest kojameest nüüd väänama küll ei hakkaks ja tagurpidi seda peale ei pane (spoileriga kojamehed)?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Aimar
huviline

Avatar


Registreerunud 21.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 16.11.04 13:17 Tsiteeri


nu võta spoiler ära ja pööra ka teist pidi...ise tegin nii mul kui servises pealepandi uued kojamehed siis pandi valet pidi need lukud jäid mõlemal erinevbasse suunda võtsin spoileri maha keerasin kojamehe teist pidi ja panin spoila ka külge ja töötab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 23.11.04 13:39 Tsiteeri


Juhipool nüüd Trico Winterblade - päris hea tundub, esialgu :D, aga C4 kerega ju see kamm, et parempoolne luud kõver, mis järgib esiklaasi. Proovisin sinna Tricot, aga kuna ta ei jälgi klaasi kuju, siis kasu sellest ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]