Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mure! audi 100 c4 sisu? (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1305)
100v6
huviline



Registreerunud 10.09.11
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.11 19:05 Tsiteeri
Mure! audi 100 c4 sisu?



Tere, sai endale siis soetatud audi 100 c4 -94 aasta 2,6 v6. Tahaks autole nahksisu olen otsinud igaltpoolt aga pole leidnud, ja küsimus oleks siis ka selline,et kas keegi teab,mis audide sisu veel audi 100 c4-le sobiks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 23.10.11 19:19 Tsiteeri


Leiad äkki siit midagi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.10.11 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Leiad äkki siit midagi :)


Kas ma olen pime või seal ei ole soovitud asja? Lisaks sellele on sealsed c4 sisud suhteliselt rämps. Kui teemaalgataja ilmtingimata nahksisu tahab, siis on korraliku leidmine suht keeruline, enamik selle aja nahksisud on pragunenud ja röönatud ning autot küll kuskilt otsast ei kaunista. Suurem tõenöosus on leida tekstiilist sportsisu, näiteks Elva romulas oli veel mõni aeg tagasi täitsa korralik must riidest sportsisu müüa, sellised liigutatava põhjaga istmed on ülimugavad:cool:!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.10.11 21:50 Tsiteeri


Selle elva lammutuse kohta kontakti on? Olid need riidest vähemalt soojendustega? Avant või sedaan?

Teemasse, mõtlen loobuda oma praegustest Comfort nahkistmetest. Esimestest ilmselt. Hea pakkumise korral ka tagumistest, kuna kõik neli on soojendusega. Mul küll C3 sedaan, aga peaks olema 1:1 vahetatavad. Kuna aga sportlikumat nahka kusagilt väga ei leia või pole ostuhetkel piisavalt vahendeid, siis olen kaalumas ka riidest sisu üle nahatada lasta. Kontakt on profiilis olemas ja u2u kaudu võime edasi suhelda, kui huvi on.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 25.10.11 12:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Leiad äkki siit midagi :)


Kas ma olen pime või seal ei ole soovitud asja? Lisaks sellele on sealsed c4 sisud suhteliselt rämps. Kui teemaalgataja ilmtingimata nahksisu tahab, siis on korraliku leidmine suht keeruline, enamik selle aja nahksisud on pragunenud ja röönatud ning autot küll kuskilt otsast ei kaunista. Suurem tõenöosus on leida tekstiilist sportsisu, näiteks Elva romulas oli veel mõni aeg tagasi täitsa korralik must riidest sportsisu müüa, sellised liigutatava põhjaga istmed on ülimugavad:cool:!


Silmi pead arsti juures kontrollima, mina rohkem aidata ei oska ;) Teema kohta niipalju - ei kontrollinud linki ning oma mäletamist mööda aeg-ajalt seal ikka ka nahkistmeid olnud. Samas pole raske ka teema omaniku käest pärida istmete kohta - kas on tulekul/olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.5% - SQL: 69.5%]