Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 asjalik või kasutu? (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1966)
Westcoast
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Allroad 4,2 V8

postitati 16.10.11 18:27 Tsiteeri
Audi A4 asjalik või kasutu?



Kuna endal plaan soetada mõnd teist marki audi siis prooviks õnne audi a4-jaga vast.
Oskab keegi öelda midagi head audi a4-ja kohta b5 kerega isendi?
Mis pritsesüsteem neil on ega ometi sama näru nagu audi 100jal?:D
Kuidas küttekulu oleks ntx 1,8 92kw isendil, manukas,benakas.
Kas kipuvad tihti lagunema?
Küsimusi tuli täitsa hulgim aga ma usun, et siin on asjapulki samuti kes omavad ise A4-ju seega paluks vastata vaid neil mitte kõrvalistel isikutel kellel hoopis tagumiku all mõni suurem isend:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.10.11 18:32 Tsiteeri


Otsing on abiks, sinu küsimused on väga üldised.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.10.11 19:15 Tsiteeri


Optimaalne, ma ütleks. Pritsesüsteem on juba kaasaegne. Entusiastlikuma sõitja kriteeriumite järgi asjalikumaks ajamiseks võiks üks vedav sild ja liiter töömahtu või üks vurr lisaks olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Westcoast
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Allroad 4,2 V8

postitati 16.10.11 19:22 Tsiteeri


No otsingu järgi sain aru et küttekulu oleks siis 1,8 mootorile ca 8,5/100 mis oleks täitsa reaalne.
Samuti ei jõudnud selgusele nende nn "sillaprobleemidega" osad väidavad, et ikka kole kallis ja kipub lagunema, teised samas aga raiuvad vastu et ei lagune ühti ühesõnaga võib sattuda ükskõik millise isendi otsa ja pigem siis kerge ülevaatus(kontroll) tuleks kasuks enne ostu?

Hetkel jäi ametlikult nagu silma just see isend: Audi A4

Kindlasti nagu soovin võiks sellise hinnaga olla kliimad ja võimalikud lisad olemas ning sellel isendil paistab olevat.
Vb keegi juba on seda vaatamas käinud siis võiks anda infot seisukorra kohta, sest ei iial tea maailm ju väike.
Täpsustuseks veel, et quattrot taga ei aja kuna siiski sõitmist ja liikumist on ikka tohutult palju tööga ja mida ököm seda etem. Muidugi ei eelista diislit ega automaat kaste kuna nende osas olen igati sekptiline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.10.11 19:42 Tsiteeri


Audi A4 on asjalik, seda enda seisukohalt ning seda sinu pealkirjale otse vastates.
Küll on mootor ja keretüüp see, mille juures saab valikut korraldada.
Keretüübi poolelt soovitaksin universaali.
Suurte läbisöitude juures vöiksid kindlasti diisel isendeid uurida.
Talviseid käivitumisprobleeme karta pole vaja, kui masinat on hooldatud ja mahlad/küünlad, süütenurgad jne korrastatud.
Talviseid käivitusprobleeme vöib ka bensiini tarbiv isend väga edukalt korraldada.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 16.10.11 19:42 Tsiteeri


Võibolla eksin, aga kui mälu ei peta, siis 1,8T peaks teh andmete järgi ökom olema ja minekut rohkem, vot selline paradoks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.10.11 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Võibolla eksin, aga kui mälu ei peta, siis 1,8T peaks teh andmete järgi ökom olema ja minekut rohkem, vot selline paradoks :)

Paber kannatab köike, reaalsus sätib enam.
Silma hakanud ka kuulutusi, kuis 1.8T tarbib enam, kui 2.8 30v.
Sellel ma pikemalt ei peatu ja vastust ei oota.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 16.10.11 20:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Silma hakanud ka kuulutusi, kuis 1.8T tarbib enam, kui 2.8 30v.

B5 igati asjalik, praktilisem tõesti avant.
Tuletan lihtsalt meelde et 1.8T leidub nii 110kw kui 132kw isendeid. Kütusekulu oleneb ikka suhteliselt palju ka juhi enda parema jala "raskusest";) Ei oota ka selle posti üle mingeid teema aretusi..lihtsalt mainisin,.

Edit: Teema pealkirjas sõna "kasutu" on küll väga veider lugeda. Kasutu auto?!:D:o
A4 B5 ikka suhteliselt levinud pop mudel.
Muideks veel, selle kohane teema juba täitsa eksisteerib siin foorumis, kus seda palju jahutud.
A4/B5 (1995-2000) kas osta või mitte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.10.11 20:40 Tsiteeri


Lühidalt ja konkreetselt vastates- asjalik. Ja kui küsida, kas soovitaksin või ei, siis vastus oleks- jah, soovitaksin. Ma usun et enam, kui piisavalt infot saad sa Quattru poolt lisatud lingilt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 18.10.11 09:58 Tsiteeri


Ma usun et see vabalthingav 1,8 peaks päris hea liikur olema. Ülalpidamine taskukohasem kui suurema mootoriga isendil. Kütusekulu võib linnas ikkagi sinna ligi 10l/100km´le arvestada. Ostes vaata üle igasugused lekked ja mootori töö käitumine. Proovisõiduga saab ka juba aimu umbes mis olukorras veermiku osad on. Esisild ei ole neil nõrk kui aeg-ajalt käia ja üle loksutada ja vajadusel mõni jubin vahetada. Kui aga tuugalt aasta otsa jutti sõita nii, et sillale tähelepanu ei pööra. Võib tunduda tõepoolest, et laguneb. A4 müüakse ka esisilla remondikomplekte mille hind ei ole üldse üüratud. V6 mootori puhul ei hakka ma siin kaasa rääkima. ( Kui on soovi V6 soetada siis loe ennem Minu auto teema läbi, hea näide sellest kui osta auto mis ei ole ennem hooldust saanud. )


Andres.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.10.11 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Ma usun et see vabalthingav 1,8 peaks päris hea liikur olema. Ülalpidamine taskukohasem kui suurema mootoriga isendil. Kütusekulu võib linnas ikkagi sinna ligi 10l/100km´le arvestada. Ostes vaata üle igasugused lekked ja mootori töö käitumine. Proovisõiduga saab ka juba aimu umbes mis olukorras veermiku osad on. Esisild ei ole neil nõrk kui aeg-ajalt käia ja üle loksutada ja vajadusel mõni jubin vahetada. Kui aga tuugalt aasta otsa jutti sõita nii, et sillale tähelepanu ei pööra. Võib tunduda tõepoolest, et laguneb. A4 müüakse ka esisilla remondikomplekte mille hind ei ole üldse üüratud. V6 mootori puhul ei hakka ma siin kaasa rääkima. ( Kui on soovi V6 soetada siis loe ennem Minu auto teema läbi, hea näide sellest kui osta auto mis ei ole ennem hooldust saanud. )


Andres.


Kui palju siis roolilati, rihmavahetuse, plokikaanetihendi jms remondi/hinna vahe on v6 ja R4 mootoritel? Kas on mingit erilist vahet? Kütusekulu vahe on keskmiselt 1L.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 19.10.11 18:59 Tsiteeri


1.8 92kw tarbis manuaal b5 puhul stabiilselt 11,0l/100km (Tallinn+maantee).
1.8T 110kw tarbis automaat c5 puhul stabiilselt 9,5l/100km (Tallinn+maantee)
1.8TQ 110kw tarbib/tarbis manuaal b5 puhul stabiilselt 9,5l/100km (Tallinn+maantee)

Minu kasutuses olnud/olevad autod siis. See vabalthingav 1.8 võttis ikka rohkem samades tingimustes. Maanteel pöörded ka häirivalt kõrged, mis tõstab ka maanteekulu suht lakke.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.9% - SQL: 59.1%]