Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kuumutamise ja külmutamisega mõlgi väljasaamine!? (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2604)
kohilapoy
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.08
Asukoht: kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe

postitati 15.10.11 18:43 Tsiteeri
Kuumutamise ja külmutamisega mõlgi väljasaamine!?



Mõtlesin et uurin siinse rahva käest, kas keegi on proovinud sellist varianti mingi kergema mõlgi välja saamiseks et algul mõlk föööniga kuumaks ja siis mingit jääspray-d peale? Youtuubikust videosi sellekohta külll ja tundub et töötab, aga kas see ikka töötab nii hästi?
Ning kustkohast sellist jääsprayd saada võiks?

Indrek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 15.10.11 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kohilapoy
Mõtlesin et uurin siinse rahva käest, kas keegi on proovinud sellist varianti mingi kergema mõlgi välja saamiseks et algul mõlk föööniga kuumaks ja siis mingit jääspray-d peale? Youtuubikust videosi sellekohta külll ja tundub et töötab, aga kas see ikka töötab nii hästi?
Ning kustkohast sellist jääsprayd saada võiks?

Indrek.


Pole proovind ja ei hakka proovima ka sellist asja. Jääspray'd ennast peaks saama arvutipoest näiteks, kui küllalt julge oled, et proovida.
Aga proovima ma seda ei hakkaks, sest tegelikult mõjutab see värvi tugevust. Kui hästi läheb siis jääb normaalne, aga pole ikka sama. Kui aga halvemini läheb, siis võid värvi mõrasse tõmmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.10.11 18:57 Tsiteeri


Nendes youtube videotes on kirjas ka kuidas "jää sprayd" saab, lased tavalist suruõhku pudelist välja, keerates pudeli tagurpidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 15.10.11 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: adr3naline
Tsitaat:
Algselt postitas: kohilapoy
Mõtlesin et uurin siinse rahva käest, kas keegi on proovinud sellist varianti mingi kergema mõlgi välja saamiseks et algul mõlk föööniga kuumaks ja siis mingit jääspray-d peale? Youtuubikust videosi sellekohta külll ja tundub et töötab, aga kas see ikka töötab nii hästi?
Ning kustkohast sellist jääsprayd saada võiks?

Indrek.


Pole proovind ja ei hakka proovima ka sellist asja. Jääspray'd ennast peaks saama arvutipoest näiteks, kui küllalt julge oled, et proovida.
Aga proovima ma seda ei hakkaks, sest tegelikult mõjutab see värvi tugevust. Kui hästi läheb siis jääb normaalne, aga pole ikka sama. Kui aga halvemini läheb, siis võid värvi mõrasse tõmmata.


Kui mõlk on siuke suuremat sorti ja auto mingi vana käkk, siis võid proovida, kaotata pole midagi. Olen kuulnud, et mõnedes teenindustes kasutatakse ka seda varianti kergete mõlkide korral.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 15.10.11 19:02 Tsiteeri


Aerosoole kasutatakse elektroonikas,
https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?item=80-216-36&toc=19046

Eksperimenteerimiseks või lõputööks huvitav teema kindlasti, kuid ma eriti ei usu, et ilma oskuste ja kogemusteta länkarite/leksuste kallale maksab minna.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kohilapoy
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.08
Asukoht: kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe

postitati 15.10.11 19:23 Tsiteeri


Kurat, sellist juttu lugedes ei julgegi enam sellise tehnikaga enda audi kallale minna :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 15.10.11 19:33 Tsiteeri


Mis seal vahet . Kui tetailil on mõlk siis tuleb see korda teha igaljuhul. Miks mitte proovida erinevaid alternatiive !?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 15.10.11 19:48 Tsiteeri


Värvi pärast küll muretseda ei tasu, kui just liiga julmalt üle ei kuumuta. Mõelge kui kuum on tumeda auto pind keset suve päikese käes, eriti kapott kui auto töötab. Lihtsalt õige koha peale tuleb kuuma anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kohilapoy
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.08
Asukoht: kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe

postitati 15.10.11 20:18 Tsiteeri


Mõtlesin ise sama. Eks peab ikkka ära proovima, ega ennem teada ei saa ikka kui ise ära ei proovi ju :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 15.10.11 20:23 Tsiteeri


Aga kuuma suvise ilmaga keegi ei painuta su kapotti. Ega muidu põhimõtteliselt ei juhtugi midagi, aga kui sa kuumutad ja järsku annad külma, siis see mõjutab ikka suurelt. Näiteks: Kuuma esiklaasi ei tohi külma veega korraga üle kasta, kuna läheb katki, sest temperatuuri muutused on liialt erinevad ja muutused liiga järsud. Sama kehtib ka värvi puhul.
Tõsi, ei tohi aga liiga palju kuumutada ning siis võib tõesti asi isegi toimida, nii et midagi ei juhtu.

Mina isiklikult enda autoga seda ei teeks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 15.10.11 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: adr3naline
Aga kuuma suvise ilmaga keegi ei painuta su kapotti. Ega muidu põhimõtteliselt ei juhtugi midagi, aga kui sa kuumutad ja järsku annad külma, siis see mõjutab ikka suurelt. Näiteks: Kuuma esiklaasi ei tohi külma veega korraga üle kasta, kuna läheb katki, sest temperatuuri muutused on liialt erinevad ja muutused liiga järsud. Sama kehtib ka värvi puhul.
Tõsi, ei tohi aga liiga palju kuumutada ning siis võib tõesti asi isegi toimida, nii et midagi ei juhtu.

Mina isiklikult enda autoga seda ei teeks...


Nii, aga oletame et mõlk on kusagil tala taga, st et seestpoolt välja lükata ei saa. Mis variandid on, et VÄRVKATE terveks jääb? Ma arvan, et see on odavaim lahendus saada asi vb korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 15.10.11 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Nii, aga oletame et mõlk on kusagil tala taga, st et seestpoolt välja lükata ei saa. Mis variandid on, et VÄRVKATE terveks jääb? Ma arvan, et see on odavaim lahendus saada asi vb korda.


Eks see ole iga inimese oma enda valik mida teha. Enda auto ja ise tead mis sellega teed. Siit foorumist saab ainult soovitusi ja arvamusi erinevatelt inimestelt. Mina avaldasin enda oma ja teised enda oma. Eks küsimuse esitaja ise teab kas teeb seda või mitte. Vabad inimesed vabal maal siiski :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 16.10.11 18:50 Tsiteeri


http://moto.smartservice.ee/?lang=est&m1=1&m2=3&m3=18 Siit saab abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.11 08:25 Tsiteeri


Olen korra sellist nippi proovinud. Mölgi eemaldamine (kus pelkk on pehme) on võimalik. Paraku sealt kus plekk on tugevam ja mingid talad läheduses- see külmu/ kuumutamine ei toimi. Näiteks lauged uksemögid peaks kenasti kätte saama. Kapoti oma mitte. Mõtekam siis Smartservice'sse pöörduda.
;)


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 17.10.11 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: adr3naline
Aga kuuma suvise ilmaga keegi ei painuta su kapotti. Ega muidu põhimõtteliselt ei juhtugi midagi, aga kui sa kuumutad ja järsku annad külma, siis see mõjutab ikka suurelt. Näiteks: Kuuma esiklaasi ei tohi külma veega korraga üle kasta, kuna läheb katki, sest temperatuuri muutused on liialt erinevad ja muutused liiga järsud. Sama kehtib ka värvi puhul.
Tõsi, ei tohi aga liiga palju kuumutada ning siis võib tõesti asi isegi toimida, nii et midagi ei juhtu.

Mina isiklikult enda autoga seda ei teeks...



Nojah, klaasi ja autovärvi ei anna ikka võrrelda.
Mida soojemaks läheb värv, seda plastsemaks ta muutub.
Üldiselt, nagu siin juba ennem mainitud, kaotada ei ole midagi.
Kui välja ei tule, peab ikka mõlgile traditsiooniliselt lähenema ja see tähendab juba igal juhul värvimist ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.5% - SQL: 62.5%]