Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S6 Avant quattro manual 99-01 küsimused (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2799)
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.11 19:02 Tsiteeri
S6 Avant quattro manual 99-01 küsimused



Audi S6 Avant quattro manual 99-01

max võimsus 250 kW (340 hj) 7000 @ rpm
max pöördemoment 420 Nm @ 3400 rpm
kiirendus 0-100 km/h 5,8s
tühimass 1765 kg

kütusekulu linnas 21,1 l/100km
kütusekulu maanteel 10,3 l/100km
kütusekulu kombineeritud 14,2 l/100km


Sai äsja hangitud endale selline ja just maadlen kütusekuluga või õigem oleks öelda, et testin palju ta reaalne kulu on. Linnas on kerge ekonoomselt sõita 2 käiguga vähe pikemalt ja 6 sappa igal võimalusel. Esimene pikem reis oli 350 km trassil 13,5 keskmine ( väga kiire sõit ). Lamda vead olid sees, mille kustutasin ära. Eks kui tuleb tagasi hakkan tegelema sellega.
Omalohakusest ei pannud tähele, et rehvirõhud olid täiesti paigast ära 1-1,2 oli rõhk rehvides vaid. Vale rehvimõõt 225x45x17 sai asendatud 245x45x17 ga.

Hetkel imelikuna tundub kompuutri järgi see, et linnal ja trassil ei ole erilist vahet 13-16? Mingit ulme 21 L /100 km pole ma veel kuidagi saavutanud linnas keskmiseks.
Lähipäevil teen hoolduse ära ja vahetan ära ka siduri ( imevähe kipub libisema, kui nautida minekut ).

Küsimus teistele manuaalide omanikele, kas originaal sidur on vastu pidanud, kui mõistusega sõita st äkkstarte ei tee?

Kas keegi on katalüsaatoreid ära võtnud ja asendanud resodega on hääl talutav ja jõudu rohkem? Või las jääda kenasti stock iks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.11 18:43 Tsiteeri


Ise küsin ise vastan.
Rehvid said vahetatud õige mõõdu vastu. Tegin ära hoolduse kõik filtrid, õli ja süüteküünlad originaali pakkus vaid 130 Euri küünlad:D.
Nädalavahetusel sai sõidetud trassi 600 km + 10 spido järgi ja kulu 12,5. Palju tiba vms? Teiste samasuguste autode omanikud palju Teil on?
Linn kipub vägisi selline 16-19 olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.11 19:31 Tsiteeri


Minu automaat võttis trassil normaalselt sõites 11 kanti, jubedalt ökotades 10 kopikatega, linnas 15 -16 vahel, olenes kus sõita ja kuidas. Samas rääkisin nädalavahetusel just Peebuga ja tema kunagine manuaal olevat keskmiselt 11 võtnud, samas ma ei tea kuidas linna/trass tal jagunesid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 29.08.11 21:17 Tsiteeri


Mul on manuaal, sedaan S6, ehk sisuliselt sama asi. Maantee kulu on 10,5-11 ja see sisaldab päris palju 3 ja 4 käiguga möödumisi, ja mõnikord ka suht suurt kiirust möödumise lõpetamisel. Seega kindlasti saaks ökonoomsemalt, kuid 12.5 jaoks peaks ikka päris rajult kangutama ma kardan. Seda siis maanteel.

Linnas on lood teistpidi, sõidan palju lühikesi otsasid külma mootoriga ja noh eks ikka meeldib sõtkuda ka. Kulu on vastavalt sellele kuidas vajutad ja kas sõidad 5km kaupa. Mõistlikult sõites ja vähe pikemaid ringe linnas tehes on miski 15-16/100-le. Vajutades ja lühikesi otsasid sõites, kipub ta ikka sinna 20 ja peale isegi jääma ;)

Mootor on mul peale tehtud sisuliselt uus, kõik sõlmed on kas remonditud, ülekäidud või välja vahetatud. Ja rehv-velg 235/35/zr19 seega päris orig. mõõt pole kuid originaal RS6 velje peal seega tõenäoliselt sealt miskit lisa kulu ei tule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.11 22:37 Tsiteeri


Tänud infi eest Altz1!

Pean tegelema asjaga miskit ilmselt pahasti 2-3 L kulu liiga suur nii linnas, kui trassil.

Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Mul on manuaal, sedaan S6, ehk sisuliselt sama asi. Maantee kulu on 10,5-11 ja see sisaldab päris palju 3 ja 4 käiguga möödumisi, ja mõnikord ka suht suurt kiirust möödumise lõpetamisel. Seega kindlasti saaks ökonoomsemalt, kuid 12.5 jaoks peaks ikka päris rajult kangutama ma kardan. Seda siis maanteel.

Linnas on lood teistpidi, sõidan palju lühikesi otsasid külma mootoriga ja noh eks ikka meeldib sõtkuda ka. Kulu on vastavalt sellele kuidas vajutad ja kas sõidad 5km kaupa. Mõistlikult sõites ja vähe pikemaid ringe linnas tehes on miski 15-16/100-le. Vajutades ja lühikesi otsasid sõites, kipub ta ikka sinna 20 ja peale isegi jääma ;)

Mootor on mul peale tehtud sisuliselt uus, kõik sõlmed on kas remonditud, ülekäidud või välja vahetatud. Ja rehv-velg 235/35/zr19 seega päris orig. mõõt pole kuid originaal RS6 velje peal seega tõenäoliselt sealt miskit lisa kulu ei tule.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.11 13:19 Tsiteeri


Vahetasin ära vasaku esimese Lamda ja kõik ok. Linn ca 15 trass 10,3.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 61.4% - SQL: 38.6%]