Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Küsimus Ksauto Audi A3 1,9 TDI 2003 kohta (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1941)
karlhobe
huviline



Registreerunud 24.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.08.11 10:22 Tsiteeri
Küsimus Ksauto Audi A3 1,9 TDI 2003 kohta



Tere,

kuna hetkel plaan vahetada oma BMW 525iA 2001 aasta veidikene ökoma pilli vastu, siis jäi silma selline auto.

http://www.auto24.ee/used/838522

Helistasin siis müügimehele ja ta oli isegi huvitatud vahetamisest. Juhuse tahtel olin ka Tartus ja läksin kohe vaatama ka.

Müügimees viskas minu autole pilgu peale ja ütles, et ilmselt on nõus aga peab natukene veel uurima.

Audi koha pealt tekkis mul paar küsimust:

1) Ta käivitus kuidagi aeglaselt - enne käis ikka paar korda tühja ja siis läks käima - aga äkki on asi selles, et ta on seisnud platsil alates mai keskelt saati ?
2) Akna liistude juures oli nähe natukene värvitud roostetamist. Imelik koht rooste jaoks kas pole mitte? Ja mõlemal pool kusjuurs ka. Muidu kere ise tundus nagu uuel tõesti - värv ideaalne jne. Seest oli ka igati viisakas.
3) Miks tahab müügimees minuga üks-ühele vahetust teha ? See audi peaks ju ikkagi rohkem väärt olema vms? Ma lihtslat pulli pärast pakkusin talle vahetust ja minu suureks üllatuseks oli ta ka nõus...

KS Auto ei ole eriti tuntud kui viisakas koht jne - veendusin selles ka ise kui müügimehega rääkisin. Oskab keegi veel midagi tarka öelda selle auto või koha kohta?

Enne ostu on plaan viia kontrolli ja kindaslti mitte Tauf autosse - aga oskab soovitada keegi mõnda head kohta Tartus?

Tegin ümber platsi väikese ringi ka muidu ja kõik nagu tundus toimivat. Oli ka hooldusraamat mis kinnitas 210000 läbisõitu.

Tänan igasuguse info eest ette.

Karl


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 05.08.11 11:17 Tsiteeri


Soovitan viia Tartu Audihooldusesse, nüüdse nimega Autohooldus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karlhobe
huviline



Registreerunud 24.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.11 12:53 Tsiteeri


Kuna tüüp ei vastanud minu mailie, otsustasin lõpuks vist 3-ndat korda ise helistada - lootes, et tal nüüd on minuga aega rääkida.

Vastus oli kiire ja lihtne - kuna auto on audi foorumis teemana üleval, ei ole enam huvitatud vahetusest.

Küsisin, et "Kas üks-ühele vahetus siis ei sobi? ja et ma oleks isegi nõus väheke peale maksma..." - sellele ta ei vastanud ja ütles nägemist.

Arvata võib, et see teise kohta kontrolli minemise idee talle ei meeldinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 06.08.11 14:24 Tsiteeri


Vägisi tundub, et pääsesid just halvast tehingust... KS auto kohta on foorumis ka varem teemasid olnud. Läbi on kumanud just eelkõige puudulik käitumisoskus jms. Sellest tulenevalt ei ole ma ise seal müügis olevaid autosid vaevunud vaatama minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.2% - SQL: 65.8%]