Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Mõttes mõlgub Audi A6 Avant Quattro osta! (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 4245)
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 30.03.11 12:21


Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
http://www.auto24.ee/used/819712

Piltide järgi tundub ju ilus ja sile. Tallinn minu jaoks pisut kaugel, sega oma silmaga näinud pole.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 30.03.11 18:59


Näe teine teema juba kus minu Q'st juttu:).

Vaata 2 teemat üleval ma just killhovenile rääkisin sellest, pmst. on korralik aparaat, ja korralikult hooldatud, mingeid jamasi ja anomaaliaid ei ole. Liigun ise aprilli alguses rakveresse kui näha tahad, sellesmõttes ma ei tea kas ta niikaua mul veel käes on, sest mõni huviline on hetkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 30.03.11 21:15


Andriu!
Ma tahaksin näha jah ja loodan väga et see sul siis veel käes. Olen tõsiselt huvitatud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 30.03.11 23:01


Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
Olen mõelnud automaadile, miks ei võiks mina kord tunda mõnusid, siin aga räägib mees mulle 100% vastu. Esimeseks takistuseks on temale suur lumi, elame maakohas, lükatakse harva siis vaja ise ennast kuidgi välja saada. Teisieks vaja käruga vedada, automaadile ei pidanud see hästi mõjuma ja kolmandaks väidab ta ei õli vaja vahetada suvel/talvel. Üks pidavat liiga paks olema ja teine vedel no ja kui ma talle vastused leian, leiab tema ikkagist 101 põhjust veel, et mitte automaati osta :)

1. Automaat võimaldab suurema massiga haagist vedada kui manuaal.
2. Automaat ja Q omab minu nägemusel oluliselt suuremaid eeliseid paksemas lumes.
3. Õlivahetust autotootja ette ei näe, küll aga soovitatakse vahetada. Eraldi suve ja talve õlist mina kuulnud pole.

Automaat vs Manuaal on täiesti maitse- ja mugavuse asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 31.03.11 09:37


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
Olen mõelnud automaadile, miks ei võiks mina kord tunda mõnusid, siin aga räägib mees mulle 100% vastu. Esimeseks takistuseks on temale suur lumi, elame maakohas, lükatakse harva siis vaja ise ennast kuidgi välja saada. Teisieks vaja käruga vedada, automaadile ei pidanud see hästi mõjuma ja kolmandaks väidab ta ei õli vaja vahetada suvel/talvel. Üks pidavat liiga paks olema ja teine vedel no ja kui ma talle vastused leian, leiab tema ikkagist 101 põhjust veel, et mitte automaati osta :)

1. Automaat võimaldab suurema massiga haagist vedada kui manuaal.
2. Automaat ja Q omab minu nägemusel oluliselt suuremaid eeliseid paksemas lumes.
3. Õlivahetust autotootja ette ei näe, küll aga soovitatakse vahetada. Eraldi suve ja talve õlist mina kuulnud pole.

Automaat vs Manuaal on täiesti maitse- ja mugavuse asi.



Nii need automaadid töölepinguid üles ütlevadki, kui pidevalt midagi vedada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 31.03.11 09:44


Miks selline arvamus, et automaat kestab sitemalt kui manuaal..manuaali võib kah vabalt ribadeks lasta. Muidugi ei hakka automaadiga või üldse autoga 4 tonnist sõnnikukäru järgi tirima aga vabalt võib tirida seda mis tehas ette näeb, järelkäru nt. Teist autot pole ka vaja tirida, vähemalt talvel ma ei soovinud kedagi tõmmata. :D

Ja kui midagi vaja tirida siis saab alati käsitsi vahetada automaadil, nii ei hakka ta ise käike üles lappama kui pöörded vähe körgemale lähevad. Ahjaa ja automaadiga ei pea kuskil kallaku peal võimlema hakkama, vajutad lihtsalt gaasi ja minekut, ei mingit tagasi vajumist. :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 31.03.11 10:01


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Miks selline arvamus, et automaat kestab sitemalt kui manuaal..manuaali võib kah vabalt ribadeks lasta. Muidugi ei hakka automaadiga või üldse autoga 4 tonnist sõnnikukäru järgi tirima aga vabalt võib tirida seda mis tehas ette näeb, järelkäru nt. Teist autot pole ka vaja tirida, vähemalt talvel ma ei soovinud kedagi tõmmata. :D
Ja kui midagi vaja tirida siis saab alati käsitsi vahetada automaadil, nii ei hakka ta ise käike üles lappama kui pöörded vähe körgemale lähevad. Ahjaa ja automaadiga ei pea kuskil kallaku peal võimlema hakkama, vajutad lihtsalt gaasi ja minekut, ei mingit tagasi vajumist. :cool:

Manuaalist saab ka edukalt jagu, isegi ilma haagiseta, been there done that...
Aga see tagasivajumine nüüd küll kasti süü ei ole :D :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 31.03.11 10:05


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Miks selline arvamus, et automaat kestab sitemalt kui manuaal..manuaali võib kah vabalt ribadeks lasta. Muidugi ei hakka automaadiga või üldse autoga 4 tonnist sõnnikukäru järgi tirima aga vabalt võib tirida seda mis tehas ette näeb, järelkäru nt. Teist autot pole ka vaja tirida, vähemalt talvel ma ei soovinud kedagi tõmmata. :D
Ja kui midagi vaja tirida siis saab alati käsitsi vahetada automaadil, nii ei hakka ta ise käike üles lappama kui pöörded vähe körgemale lähevad. Ahjaa ja automaadiga ei pea kuskil kallaku peal võimlema hakkama, vajutad lihtsalt gaasi ja minekut, ei mingit tagasi vajumist. :cool:

Manuaalist saab ka edukalt jagu, isegi ilma haagiseta, been there done that...
Aga see tagasivajumine nüüd küll kasti süü ei ole :D :D :D

Kasti süü mitte, aga automaadiga on see igal juhul kergem - mugavus loeb :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HelSa
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan ´99

postitati 31.03.11 10:48


Nüüd siis mees nõusse saadud, lubati automaat osta, nii et Andriu :) ... loodan et selleks ajaks kui mul sissemaksu raha koos, on Sinu audi ka alles veel ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 31.03.11 10:51


Vabandan offtopicu eest, aga...

Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kasti süü mitte, aga automaadiga on see igal juhul kergem - mugavus loeb :D

Mis seal rasket on?
Normaalse kogemusega juht isegi ei mõtle sellele kallakult startides. Kõik asi käib juba instinktiivselt ning mingit tagasivajumist ei ole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 31.03.11 10:58


Nojah, minul ainult load peaagu aasta olnud ja see kallaku teema ei istunud kohe üldse, pärast hakkasin harjuma juba aga vahel tuli ikka närv sisse kui keegi väga p..rses seisis, automaadiga on see hulga kergem(see kõik on minu arvamus). Aga tagasi teemasse. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.03.11 11:28


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Nojah, minul ainult load peaagu aasta olnud ja see kallaku teema ei istunud kohe üldse, pärast hakkasin harjuma juba aga vahel tuli ikka närv sisse kui keegi väga p..rses seisis, automaadiga on see hulga kergem(see kõik on minu arvamus). Aga tagasi teemasse. :P


Minul load olnud üle 8 aasta ja võin ka väita, et näiteks tartus riia mäel ummikus istumine ülesmäkke on manuaaliga piin, muidugi ma saan hakkama, aga no vahe automaadiga ikka meeletu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 31.03.11 12:12


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Nojah, minul ainult load peaagu aasta olnud ja see kallaku teema ei istunud kohe üldse, pärast hakkasin harjuma juba aga vahel tuli ikka närv sisse kui keegi väga p..rses seisis, automaadiga on see hulga kergem(see kõik on minu arvamus). Aga tagasi teemasse. :P


Minul load olnud üle 8 aasta ja võin ka väita, et näiteks tartus riia mäel ummikus istumine ülesmäkke on manuaaliga piin, muidugi ma saan hakkama, aga no vahe automaadiga ikka meeletu...


Täpselt sama meelt, kohe tuli meelde Itaalias matkaautoga kallaku peal ummikus olemine. Selle krdi raske majaga sidurit kärsatada oli tõeline piin, ime, et üldse vastu pidas. Võõras auto, kippus hüppama, tagasi vajuma jne. väga vastik kogemus. Samas olen varem väga paljusid manuaalkastiga autosid omanud. enam ei taha.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 31.03.11 17:47


Tsitaat:
Algselt postitas: HelSa
Nüüd siis mees nõusse saadud, lubati automaat osta, nii et Andriu :) ... loodan et selleks ajaks kui mul sissemaksu raha koos, on Sinu audi ka alles veel ;)



Eks müügiga on ikka selline lugu, et kiireim saab omale:).
Aga samas quattrot ostab ainult spetsiifilise huviga inimene, lisaks suhteliselt suur kubatuur tõmbab huviliste ringi veel koomamale, õnneks on päris hea lisavarustus plussiks. Kellel pole olnud quattrot see ei oska seda tahta, aga kui on olnud, siis quattro usust suhteliselt raske lahti saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.11 17:55


Tsitaat:
Kellel pole olnud quattrot see ei oska seda tahta, aga kui on olnud, siis quattro usust suhteliselt raske lahti saada.



Sulaselge tõsijutt!:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 01.04.11 03:53


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: mine....
Kellel pole olnud quattrot see ei oska seda tahta, aga kui on olnud, siis quattro usust suhteliselt raske lahti saada.



Sulaselge tõsijutt!:P
Respect:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.9% - SQL: 54.1%]