Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: valuvelje kapslid (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 5859)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.03.11 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andriu
Nonii
tegin viimase katse kapsleid hankida enne forssi minekut ja käisin ära kadaka turul.
Üks vanataat müüski 4 kapslit ainukesena seal ning hinnas jõudsime kokkuleppele- 15 euri.
Olemas:)
kuid kauaks...

Nonii, annaks siis väheke nõu ses osas: Liimi need kapslid velje külge kinni, aga näiteks sellise liimiga, mis no ütleme 150C juures uuesti pehmeks muutub. Niimoodi toimides saad enne rehvivahetust kuumapuhuriga need kapslid sealt kätte ja vargad ilmselt kuumapuhurit kaasas ei kanna. Seda, mitu C kapslid kannatavad ja mis liimi kasutada, saab uurida, aga idee kui selline on minu arust täitsa hea!?
Asja negatiivne külg võib olla aga see, et kapsleid urgitsedes võetake kasutusele suuremad tööriistad ja rikutakse ka velgi või lüüakse vihast mõni klaas sisse:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 19.03.11 20:34 Tsiteeri


Ega need kapslid siis ratta vahetusel ei sega, nad ju ainult augutäide ja poldid nende perimeetrist väljaspool, istuvad nad velje keskava äärte küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.03.11 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andriu
Ega need kapslid siis ratta vahetusel ei sega, nad ju ainult augutäide ja poldid nende perimeetrist väljaspool, istuvad nad velje keskava äärte küljes.


Huvitav, ma ju nii selgelt kirjutan, et rehvivahetusel, äkki peaksin suuri tähti kasutama või äkki ei olegi probleem minus:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.11 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: andriu
Ega need kapslid siis ratta vahetusel ei sega, nad ju ainult augutäide ja poldid nende perimeetrist väljaspool, istuvad nad velje keskava äärte küljes.


Huvitav, ma ju nii selgelt kirjutan, et rehvivahetusel, äkki peaksin suuri tähti kasutama või äkki ei olegi probleem minus:P




Üsna kindel, et pole sinus probleem!:D
Isegi ausalt öeldes, esimese ropsuga, mõtlesin millegipärast kohe rataste vahetust...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 19.03.11 20:58 Tsiteeri


Jaja,pinki pannes küll:) sry


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.03.11 21:02 Tsiteeri


Eile õhtul käisin Tartus Annelinnas natuke haltuurat tegemas ja õhtul liikus seal ikka selline seltskond kortermajade vahel ringi, et pole midagi imestada, kui hommikuks oleks veljedki alt varastatud, küll on hea, et ikka maale otsustasin kolida:) Varem, kui linnas elasin, läksid endalgi kunagise Probe velgedel kapslid ööga kaduma!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 19.03.11 21:36 Tsiteeri


Audil püsivad igaljuhul jupid kauem küljes kui 7sel...mustamäe alguse praktika järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
argoovits
huviline



Registreerunud 15.08.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 3.0 162kw

postitati 20.03.11 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andriu
Ega need kapslid siis ratta vahetusel ei sega, nad ju ainult augutäide ja poldid nende perimeetrist väljaspool, istuvad nad velje keskava äärte küljes.
Segavad ikka küll, sest mul olid sellised kapslid nagu mul pildil ja sealt ei paista ei mingeid polte ega midagi ja nagu soovitatud kinni liimimine ei tuleks kõne alla.Nii, et räägime siin erinevatest kapslitest aravan:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.03.11 18:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
... ja nagu soovitatud kinni liimimine ei tuleks kõne alla.Nii, et räägime siin erinevatest kapslitest aravan:)


Miks siis neid kapsleid kinni ei saa liimida? Puhuriga sulatad jälle lahti, kui vaja! Probleem võib muidugi tekkida siis, kui ratast on vaja vahetada rehvi purunemise vms tõttu ja puhurit pole käepärast:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argoovits
huviline



Registreerunud 15.08.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 3.0 162kw

postitati 20.03.11 18:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
... ja nagu soovitatud kinni liimimine ei tuleks kõne alla.Nii, et räägime siin erinevatest kapslitest aravan:)


Miks siis neid kapsleid kinni ei saa liimida? Puhuriga sulatad jälle lahti, kui vaja! Probleem võib muidugi tekkida siis, kui ratast on vaja vahetada rehvi purunemise vms tõttu ja puhurit pole käepärast:D
Liiga keeruliseks läheb neid asju nii ajada:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.03.11 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
... ja nagu soovitatud kinni liimimine ei tuleks kõne alla.Nii, et räägime siin erinevatest kapslitest aravan:)


Miks siis neid kapsleid kinni ei saa liimida? Puhuriga sulatad jälle lahti, kui vaja! Probleem võib muidugi tekkida siis, kui ratast on vaja vahetada rehvi purunemise vms tõttu ja puhurit pole käepärast:D
Liiga keeruliseks läheb neid asju nii ajada:D


Nojah, ju siis on lihtsam korduvalt uusi kapsleid osta! Tegelt ma ei saa üldse aru sinust, algul rääkisid ikka neist väikstest keskava kapslitest, nüüd juba katavad need kapslid ka poldid kinni, no kuidas nii saab sulle midagi soovitada, kui sa ise ka ei tea, mis ja kuidas on:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argoovits
huviline



Registreerunud 15.08.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 3.0 162kw

postitati 25.03.11 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6


Nojah, ju siis on lihtsam korduvalt uusi kapsleid osta! Tegelt ma ei saa üldse aru sinust, algul rääkisid ikka neist väikstest keskava kapslitest, nüüd juba katavad need kapslid ka poldid kinni, no kuidas nii saab sulle midagi soovitada, kui sa ise ka ei tea, mis ja kuidas on:o
Nu mis sa räägid sa ju algul ise saatsid mulle ühe kontakti ja küsisid kas samasugused nagu pildil ja ma vastasin jah ja seal pildil olidki sellised nagu vaja ehk siis kinnised.Paned ise puusse ja ma saan väga täpselt aru millised mul seal olid ja milliseid vaja oleks.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.03.11 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6


Nojah, ju siis on lihtsam korduvalt uusi kapsleid osta! Tegelt ma ei saa üldse aru sinust, algul rääkisid ikka neist väikstest keskava kapslitest, nüüd juba katavad need kapslid ka poldid kinni, no kuidas nii saab sulle midagi soovitada, kui sa ise ka ei tea, mis ja kuidas on:o
Nu mis sa räägid sa ju algul ise saatsid mulle ühe kontakti ja küsisid kas samasugused nagu pildil ja ma vastasin jah ja seal pildil olidki sellised nagu vaja ehk siis kinnised.Paned ise puusse ja ma saan väga täpselt aru millised mul seal olid ja milliseid vaja oleks.:o


Jama ajad mees, vaata uuesti pilti ja ka samasuguseid AC kuulutuses, mille lisasin, seal ka mõõdud ja sa ka ilmselt ei helistanud sinna? Mina ei pane puusse! Aga edu, ma ei soovita rohkem midagi ega minul neid vaja ei ole:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argoovits
huviline



Registreerunud 15.08.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 3.0 162kw

postitati 26.03.11 07:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kas sellised: http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=450676 ?
Kas need on siis sellised kapslid mis ei kata polte ka kinni või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.03.11 07:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kas sellised: http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=450676 ?
Kas need on siis sellised kapslid mis ei kata polte ka kinni või?

Jah!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 27.03.11 04:08 Tsiteeri
Velje kapslid



Minul jäid nad alles siis pidama, kui Audi logod pealt eemaldasin. Sai ka ostetud uued + kasutatud komplekt - läksid nagu soojad saiad! Viimastel eemaldasin logod, värvisin üle ja nüüd pole probleemi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argoovits
huviline



Registreerunud 15.08.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 3.0 162kw

postitati 01.04.11 08:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Minul jäid nad alles siis pidama, kui Audi logod pealt eemaldasin. Sai ka ostetud uued + kasutatud komplekt - läksid nagu soojad saiad! Viimastel eemaldasin logod, värvisin üle ja nüüd pole probleemi.
Jah eks ta selline probleem ole, et mis natuke rohkem läigib haaratakse kohe kaasa:DIse ostsin ka kasutatud peale ja nüüd ei teagi kas nö aint pühapäeval neid peal hoida,muidu iga hommik pilk kohe velgede peale, et kas on ikka alles.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.11 08:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
Jah eks ta selline probleem ole, et mis natuke rohkem läigib haaratakse kohe kaasa:DIse ostsin ka kasutatud peale ja nüüd ei teagi kas nö aint pühapäeval neid peal hoida,muidu iga hommik pilk kohe velgede peale, et kas on ikka alles.:)


Äkki tuleb elukohta või velgi vahetada, kui iga sellise väikese asjaga niipalju meelehärmi ja muretsemist on? Tõsiselt ma mõtlen, mis kodu see selline on, kus pidevalt peab muretsema, et paljaks varastatakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TriKa3
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.11
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8 '00

postitati 01.04.11 08:20 Tsiteeri


Teemast natuke mööda, ehk oskab soovitada keegi mõnda head netilehte, kus kapsleid müüa on? Täpsustuseks Porsche twist velgedele.. :P tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
argoovits
huviline



Registreerunud 15.08.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 3.0 162kw

postitati 01.04.11 10:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: argoovits
Jah eks ta selline probleem ole, et mis natuke rohkem läigib haaratakse kohe kaasa:DIse ostsin ka kasutatud peale ja nüüd ei teagi kas nö aint pühapäeval neid peal hoida,muidu iga hommik pilk kohe velgede peale, et kas on ikka alles.:)


Äkki tuleb elukohta või velgi vahetada, kui iga sellise väikese asjaga niipalju meelehärmi ja muretsemist on? Tõsiselt ma mõtlen, mis kodu see selline on, kus pidevalt peab muretsema, et paljaks varastatakse?
See on Mustamägi ja pealtnäha elavad enam vähem no0rmaalsed inimesed kulla sõber:DJu siis öösel muutub mõni teistsuguseks ja hakkab uitama ja kraami kokku ajama võõrastelt autodelt.Mul nt ühel naaber maja vennal on bemmil mitu ringi iluliiste ära varastatud nii, et teha polegi midagi ja vaevalt keegi kolima hakkab.Muretsemist polegi lihtsalt jutt algas sellest, et kust neid kapsleid osta saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.2% - SQL: 50.8%]