Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B3 quattro sedaani/coupe kärukonks (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1418)
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.11 12:28 Tsiteeri
B3 quattro sedaani/coupe kärukonks



Kas keegi teab, kust võiks saada B3 quattrole kärukonksu?
Olen üritanud otsida, kuid pole leidnud. Igal pool on B3-le sobilike "ei quattro" "not quattro" "-quattro" jne.

Kuna tõenäoliselt läheb ainus kärukonsuga auto müüki, siis hea meelega keeraks kas oma sedaan quattrole või hädapärast ka coupe quattrole soovitavalt eemaldatava ja tagastange lõikumist mittevajava konksu külge, kui vaid leiaks sellise... või siis hea kui leiaks ükskõik millise konksu. Vahel on ikka vaja midagi vedada ja kui ikka ühelgi autol konksu pole, on täitsa jama.
Plaan B on sedaan quattro müüa ja osta mõni konksuga (turbo)quattro asemele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 13.02.11 19:22 Tsiteeri


Audihooldus paigaldab konkse, uuri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 16.02.11 00:21 Tsiteeri


Kupeele sa ilma stanget lõhkumata originaal konksu kindlasti ei saa, endal oli konks, ning konks on jah spets
quattro oma mis näeb täiesti teistsugune välja. Sedaanil peaks täiesti teistsugune olema konksu süsteem.
Mul isegi orig. paber alles milline välja näeb mis juures käib jne. Kui vaja võin anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 16.02.11 09:37 Tsiteeri


Westfalia teisaldatava konksu raam oli selline, mis stange tagant välja paistnud ja stanget pidi vist natuke alt servast lõikama, mis ka näha ei olnud. Aga sellel oli konks ise kadunud. Auto oli Coupe quattro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 16.02.11 15:56 Tsiteeri


Mul oli täitsa originaal küljes praegu paberite pealt vaatan.stange all pisikesed augud olid jah, ainult neid oli natuke suuremaks ise tehtud, ei tea miks :/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.11 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Mul oli täitsa originaal küljes praegu paberite pealt vaatan.

Ega seal juhuslikult originaalosa koodi pole? ETKA ei suutnud mulle midagi targemat öelda peale selle, et sellele autole saab osta kärukonksu pistiku :) Isegi kahte varianti näitab, 7 ja 13 klemmi :P
Kuigi ma kahtlustan, et Golf 2 müügirahaga ilmselt orignaalkonksu ei osta. Vähemalt uuena mitte.

Westfalia ei paku B3 kerele üldse midagi. On vaid kaks varianti: "Audi 80 Avant (91-95) - B4, inc. Quattro, exc. 230 HP / Avant RS 2 - 300" ja "Audi 80 Hatchback (wtf? facelift Coupe? või mis?) (91-94) - B4, inc. Quattro, exc. convertible, Competition and 230 PS (discontinued model)".

Coupe külge ma seda niiväga ei tahakski. Veel vähem tahaks Coupe küljest midagi lõigata või kere sisse mingeid auke teha. Pigem eelistaks konksu paigaldada sedaanile. Seal ei häiriks see ka nii väga.

Millegipärast tundub mulle, et lihtsam oleks vist osta omale konksuga C4 S4/S6. Need on viimasel ajal kuidagi väga odavad. Tegelikult isegi nii odavad, et tekib kahtlus, kas neid üldse julgebki osta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 20.02.11 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Kupeele sa ilma stanget lõhkumata originaal konksu kindlasti ei saa, endal oli konks, ning konks on jah spets
quattro oma mis näeb täiesti teistsugune välja. Sedaanil peaks täiesti teistsugune olema konksu süsteem.
Mul isegi orig. paber alles milline välja näeb mis juures käib jne. Kui vaja võin anda.

Kas sa sellest paberist pilti teha ei viitsi ja siia üles riputada...? Oleks endalegi abiks ja usun, et paljudele teistelegi.


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 20.02.11 13:04 Tsiteeri


Ma üritan järgmine nädal ta sisse skännida saab parem (:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.1% - SQL: 64.9%]