Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi80 1991-pagasiluuk ei lukustu sulgemisel. (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1050)
pisike
huviline



Registreerunud 08.02.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80 B3

postitati 08.02.11 20:11 Tsiteeri
Audi80 1991-pagasiluuk ei lukustu sulgemisel.



Sulgedes pagasiluuki see ei lukustu vaid on lihtsalt tõmmatav tagasi üles.Pagasiluugi vastuse ümber olev plastikust rõngas on katki.Üritasin ümber selle mähkida teipi et ehk lukustub kuid kahjuks see ei aita.Kas lukuvastust on võimalik reguleerida?Praeguse seisuga ei oskanud muud enam ette võtta kui tegin pagasniku tühjaks ja ajasin auto tagurpidi suurde lumehange.Vähemalt niigipalju kasu et pagasnik sai puhtaks.Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wilba
huviline



Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 08.02.11 22:02 Tsiteeri


Seda luku vastust saab regullida küll. Minu B4 tuli sealt eest üks plastkate ära võtta ja välja tulid vist kas 13 võtme poldid äkki või oli 10 võtme poldid. Igaljuhul uuri, küll hakkama saad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 21.02.11 16:13 Tsiteeri


Mul oli aastake tagasi sama asi. See nn luugi vastus, mis kinnitatud alla, sinna paned haamri sõra poole alla ja painutad seda pulka NATUKE üles ja proovid koguaeg kas jääb lukku või ei. Mina painutasin mingi 2mm ja siiani jääb kinni.

Aga kui nii ei julge, siis tõmba see plastikust osa pealt ära ja kruti võtmetega poldid lahti ja saab ka niimodi üles poole.

Endal lihtsalt oli 200 km sõitu ees ja pagass kraami täis, polnud aega sedaviisi jamada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.9% - SQL: 73.1%]