Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: varastatud a8 (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3178)
kristjaan
huviline



Registreerunud 10.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.11 15:15
varastatud a8



varastatud mustamäel audi a8 vasakult poole tule pesuri kate ja stange all oleval udutule iluvõre, teadjal või nägijal palun võtta ühendust sellel numbril 55983776 või kui keegi on näinud et lähiajal on tema ümbruskonnas kellegil audi a8 need asjad puudu olnud või stange katki sõidetud paluks infot, kindlale teadjale vaevatasu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ats666
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,0 TDI Q

postitati 12.01.11 15:22


Muuda pealkiri sisuga vastavaks ka ikka! Mina loen hetkel välja, et sul terve auto ära varastatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 12.01.11 15:48


Ja kahjuks on mõlemad jupid sellised, mille võid täiesti vabalt ka ise ära kaotada, ei pea selleks midagi kriminaalset toimuma.
Pesuri kate lendab vabalt jääga minema ja ka stangevõre kaob, kui vastu hange sõita.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kristjaan
huviline



Registreerunud 10.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.11 15:55


kle tarkpea targutad siin ise need asjad ikka ei kao küll ja kuhugi pihta ma kah ei ole sõitnud suu mulk kinni kui midagi ei tea!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 12.01.11 16:04


Oi kui viisakad poisid siin, lõvikonserv ja puha. Hea, et Audi on ainult ühte generatsiooni ja ühte värvi A8-id tootnud ja kõik kohe teavad, milline stange sinu autol on.
Esimese generatsiooni A8l kaob pesuri kate täiesti vabalt ära, kui kinni jäätunud on.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 12.01.11 16:23


Niivõrd ebaviisaka suhtumise peale ei viitsi keegi sulle midagi otsida ja teavitada.
Nüüd ma siis lõpuks näengi ühte "rullnokka", kes on bmw pealt Audi peale üle kolinud ja mainet mõnuga alla viib.:o

Eks see teema vist läheb nagunii kustutamisele iga hetk, kuna ka keelereeglitest pole kasutaja midagi kuulnud, seega soovin veel edu varastatud kraami tagasi saamisel muul viisil, sest siin ülbitsemisega eesmärki ei saavuta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.3% - SQL: 52.7%]