Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Keretööd Hiteh'is. (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 5655)
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.11 22:42 Tsiteeri
Keretööd Hiteh'is.



Ehk on keegi viimasel ajal seal keretöid lasknud teha, sest otsinguga leitavad kogemused jäävad 4 ja + aastate kaugusele.
Audil vaja küljekarbid, esitiib ja tagumised tiivakaared vahetada ning värvida. Kuidas selles firmas tehtavate töödega rahule võib jääda?

Hiteh


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 10.01.11 14:43 Tsiteeri


Omal selle kohaga väga negatiivsed kogemused, tegid mitu korda ringi ja siis hakkas alles looma.
Soovitaksin Värvaltransi, Punane tn, Tallinn. Väga meeldiv teenindus ja töö veel parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.01.11 18:25 Tsiteeri


Mina julgeksin samas jälle soovitada...Hiteh´it.
Meie A80 käis antud firmas kindlustuskahju likvideerimises ja tulemus oli 5+, kuid samuti oli see natuke aastaid tagasi.
Hetkel avarii läbiteinud külg igatahes mingeid praagi märke väljutanud ei ole.
Samas oleks hea teada, et kuidas on hetke seis - tahaks ka kevad/suve poole masinale iluravi kuuri teha.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.01.11 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisl
Omal selle kohaga väga negatiivsed kogemused, tegid mitu korda ringi ja siis hakkas alles looma.
Soovitaksin Värvaltransi, Punane tn, Tallinn. Väga meeldiv teenindus ja töö veel parem.

Värvaltransi kohta teema:
http://www.streetrace.org/arhiiv/viewtopic.php?f=17&t=16005&st=0&sk=t&sd=a
Seal ka wirx kajastab oma 750 teemat.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.01.11 20:46 Tsiteeri


Ei oska eriti küll kommenteerida, kuid kas kindlustusjuhtumi ja "niisama "mineku korral töökojad "vahet" ei tee?
Kohati jääb endal selline arusaam.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 10.01.11 20:58 Tsiteeri


Peale wirxi on ka palju vett merre voolanud. Võibolla see kodanik Ott enam ei töötagi seal.
5 aastat on suht pikk aeg, seda enam et suurem osa soss-seppi läks vahepeal Soome ehitajateks:P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.11 21:24 Tsiteeri


Endal on mul Värvaltransiga nii palju kogemust, et kunagi (umbes 4 aastat tagasi), kui mul typ89 coupele tagant sisse sõideti ja kindlustus mind sinna suunas, kahjudeks stange ja vähe möllis tagapõll, öeldi sealt firmast pikema jututa, et see auto läheb maha kandmisele.
Uurin veel PeegelAutost ja Heimarusest, nemad pakuvad võimalust, et tulevad ise kohapeale, tegemaks kalkulatsiooni, kuid eks ole see suunatud rohkem kindlustusjuhtumitele. Audi on küll liikumisvõimeline, kuid selleks lubamatus seisus, mistõttu oleks "külla tulek" teretulnud nähtus.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
keskyla
huviline



Registreerunud 31.01.06
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.8Q

postitati 10.01.11 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisl
Omal selle kohaga väga negatiivsed kogemused, tegid mitu korda ringi ja siis hakkas alles looma.
Soovitaksin Värvaltransi, Punane tn, Tallinn. Väga meeldiv teenindus ja töö veel parem.


Millal Hitehit külastasid ja negatiivse kogemuse osaliseks said ? Neil ka mitu kohta- kus täpsemalt vaeva nähti ?

Plaanin kindlustuse abiga neil tagatiiva uuesti sirgeks teha ja homme lähen autot näitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 10.01.11 21:52 Tsiteeri


Mul on Heimarusega 2 positiivset kogemust + suguvõsas 3 tk, olen ainult seal käinud. Kallim kui teised kui peab ise maksma, aga pole veel probleemi seal olnud, et peaks tagasi minema ümber tegema.

Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Endal on mul Värvaltransiga nii palju kogemust, et kunagi (umbes 4 aastat tagasi), kui mul typ89 coupele tagant sisse sõideti ja kindlustus mind sinna suunas, kahjudeks stange ja vähe möllis tagapõll, öeldi sealt firmast pikema jututa, et see auto läheb maha kandmisele.
Uurin veel PeegelAutost ja Heimarusest, nemad pakuvad võimalust, et tulevad ise kohapeale, tegemaks kalkulatsiooni, kuid eks ole see suunatud rohkem kindlustusjuhtumitele. Audi on küll liikumisvõimeline, kuid selleks lubamatus seisus, mistõttu oleks "külla tulek" teretulnud nähtus.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.11 22:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Võibolla see kodanik Ott enam ei töötagi seal.

Ma ei tea, kas tegu on sama inimesega, aga üks Ott on seal asutuses praegugi veel peremees.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.11 20:19 Tsiteeri


Ma ei saa aru! Kas ma pean tõesti võtma treileri, auto peale ajama ja käima kõik kohad isiklikult läbi, et saada mingitki infot, kasvõi järjekordade või garantii kohta? 12 kohast on 4 suvatsenud kirjadele vastata. Eks ole näha, kuid on võimalik, et meie klubiliige Tartust jõuab isegi esimesena kohale hinnapakkumist tegema, kui kohalikud, kellest lähimad on maksimaalselt 2 km kaugusel.
Hiteh samamoodi enam küsimustele ei vasta.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.01.11 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ma ei saa aru! Kas ma pean tõesti võtma treileri, auto peale ajama ja käima kõik kohad isiklikult läbi, et saada mingitki infot, kasvõi järjekordade või garantii kohta? 12 kohast on 4 suvatsenud kirjadele vastata. Eks ole näha, kuid on võimalik, et meie klubiliige Tartust jõuab isegi esimesena kohale hinnapakkumist tegema, kui kohalikud, kellest lähimad on maksimaalselt 2 km kaugusel.
Hiteh samamoodi enam küsimustele ei vasta.

Hetkel kindlustusjuhtumeid nii palju, et kõigil autoremontijatel järjekorrad augustini...:D
Eesti ongi sihuke urgas, et mistahes väikese normist kõrvalekalde juures jääbki elu seisma. Ma ei tahagi mõelda mis juhtuks, kui meil lumesajust veel suurem looduskatastroof oleks.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.11 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ma ei saa aru! Kas ma pean tõesti võtma treileri, auto peale ajama ja käima kõik kohad isiklikult läbi, et saada mingitki infot, kasvõi järjekordade või garantii kohta? 12 kohast on 4 suvatsenud kirjadele vastata. Eks ole näha, kuid on võimalik, et meie klubiliige Tartust jõuab isegi esimesena kohale hinnapakkumist tegema, kui kohalikud, kellest lähimad on maksimaalselt 2 km kaugusel.
Hiteh samamoodi enam küsimustele ei vasta.

Hetkel kindlustusjuhtumeid nii palju, et kõigil autoremontijatel järjekorrad augustini...:D
Eesti ongi sihuke urgas, et mistahes väikese normist kõrvalekalde juures jääbki elu seisma. Ma ei tahagi mõelda mis juhtuks, kui meil lumesajust veel suurem looduskatastroof oleks.:D


Need, kes on vastanud, räägivad 5-7 päevasest järjekorrast.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 26.09.11 13:32 Tsiteeri


Reedel viin oma auto sinna. Ootamist oli ka ca nädal, kui helistati, et millal auto saate tuua (aga seal nädala sees oli ka kindlustuste paberitööd!!!).
Eks ole näha, mis saama hakkab.

Viimise põhjus: Tagant sõideti sisse ning on värvi kahjustused, taga stange servad pesadest välja hüppanud.
Näitamisel õeldi, et võtavad maha, värvivad üle ja panevad paika tagasi.


LISA!
Kiidan. Minu pidurdamisest hoolimata tehti lubatud ajaks töö ära. Lisaks autosse istudes sain suure üllatuse osaliseks, kõik läikis :) Väljas ja seest ilus puhas ning midagi ära ei olnud varastatud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
shiteh
huviline



Registreerunud 19.04.12
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.12 05:43 Tsiteeri


Moderaator: Kasutaja poolt on postitus kustutatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 19.04.12 08:00 Tsiteeri


Minu arvates on vähemalt Tallinnas suhteliselt lai valik 1-2 mehe väikefirmasid, kel ka kõik vajalik tehnika ja pikad kogemused olemas. Ning kellel ei ole nii pikad järjekorrad, et peab nädalaid/kuid ootama, vaid saab auto kätte juba mõne päevaga kuni nädalaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RX
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T, VW Passat 1,9TDI, VW Passat 2,0TDI, UAZ469B,

postitati 19.04.12 13:57 Tsiteeri


Antud teemat on juba SR foorumis lahatud! SR foorumi link


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.3% - SQL: 58.7%]