Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Küsimus audi kapoti kohta (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1723)
A.H.
huviline



Registreerunud 28.12.10
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.11 18:34 Tsiteeri
Küsimus audi kapoti kohta



Selline küsimus siis,et kas Audi 90 87a b3 le istub b4 esmene kapott?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.01.11 18:40 Tsiteeri


Jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A.H.
huviline



Registreerunud 28.12.10
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.11 18:41 Tsiteeri


Tänud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.11 22:59 Tsiteeri


See vist pole päris jah/ei küsimus. Selleks, et see sinna istuks, tuleb vist eest otsast veel midagi vahetada? Vähemalt on mulle nii meelde jäänud.

B4 esiosa on B3 külge võimalik paigaldada küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 16.01.11 23:16 Tsiteeri


Tuled peaksid ka vahetusse minema. B3 väheke suuremad tuled ja kapott istuks sisi tulede peale. Aga fakt on see, et b3 stangega jääb b4 kapott väga mannetu. Selleks et b4 stanget ette ka saada, siis peaks tiivad ära vahetama. Kuna b4 tiivad on aga suuremad, siis jääb auto tagaots ja esiots imelik. Aga asi on maitses.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 07:45 Tsiteeri


Seda ma kahtlustasingi, et vahetada tuleb terve komplekt: kapott, tuled, stange, tiivad.

Mul omal on ka üks B3q ja mõte peast läbi käinud, aga erineva rattakoopa suuruse tõttu jääbki ilmselt tegemata. Seda avastasin ise ka täitsa juhuslikult, et mul B4 coupe ja B3 sedaani all polegi samat mõõtu rattad. B3 all on väiksemad sest koobas väiksem. B4 standard mõõt on vist 195/65 R15 ja B3 185/60 R14 või midagi sarnast. 195/65 R15 minu B3 alla ei mahugi, hakkab vastu käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.01.11 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
See vist pole päris jah/ei küsimus.

Mulle õpetati kunagi koolis, et kas-küsimuse vastus on jah/ei. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tuled peaksid ka vahetusse minema. B3 väheke suuremad tuled ja kapott istuks sisi tulede peale. Aga fakt on see, et b3 stangega jääb b4 kapott väga mannetu. Selleks et b4 stanget ette ka saada, siis peaks tiivad ära vahetama. Kuna b4 tiivad on aga suuremad, siis jääb auto tagaots ja esiots imelik. Aga asi on maitses.

B3 tuled on paar cm pikemad. Midagi ilusat sellises hübriidis tõesti pole. Kui esitiivad vahetada, siis tagakoopad jäävad ju eriti nõmedalt teistmoodi. 90 ninaga B3 pole minu arvates originaalis sugugi kole.

Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Seda avastasin ise ka täitsa juhuslikult, et mul B4 coupe ja B3 sedaani all polegi samat mõõtu rattad. B3 all on väiksemad sest koobas väiksem. B4 standard mõõt on vist 195/65 R15 ja B3 185/60 R14 või midagi sarnast. 195/65 R15 minu B3 alla ei mahugi, hakkab vastu käima.

Sealt tulebki välja, et Coupe puhul ei ole olemas B3 ja B4, on Typ89 kere, mis sai '91 aastal kerge facelifti. Suured rattakoopad ja 195/65 R15 rehvid on algusest saati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A.H.
huviline



Registreerunud 28.12.10
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 09:17 Tsiteeri


Selge.Mõtlesin ka ise et ei hakka vahetama,jääb nii nagu on.Mõte tekkis lihtsalt sellest,et esimeste tulede ja iluvõre vahele jääb selline 3cm tühjus.Mõtlesin et B4 kapott varjaks selle ära.Pole täpsemalt uurinud,äkki on iluvõre hoopis lühem või lühemaks tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.01.11 10:59 Tsiteeri


Võibolla on B4 tuled ees. Tee pilti. Anna see avataripilt kasvõi suurena, kui see kõnealusest autost on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A.H.
huviline



Registreerunud 28.12.10
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 16:51 Tsiteeri


Pilt siis selline,kahjuks hetkel paremat ei saa teha.Siin jah näha et iluvõre ja tuledel selline vahe http://mb1.live.hot.ee/rps/D/2012483.jpg?t=2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Sealt tulebki välja, et Coupe puhul ei ole olemas B3 ja B4, on Typ89 kere, mis sai '91 aastal kerge facelifti. Suured rattakoopad ja 195/65 R15 rehvid on algusest saati.

Seda ma tean, et Coupe on B3 platvormil ja 91+ on B4 välimusega ainult.
Kas "Suured rattakoopad ja 195/65 R15 rehvid on algusest saati" tähendab seda, et ka enne 91 aastat toodetud B3 välimusega Coupe on suurte koobastega?

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
See vist pole päris jah/ei küsimus.

Mulle õpetati kunagi koolis, et kas-küsimuse vastus on jah/ei. :)

Jah, selles suhtes on sul täiesti õigus. Minu mõte oli jällegi selles, et vastates lihtsalt "jah", võib mõni mees minna ja osta omale B4 kapoti ja siis selgub, et see niiväga hästi ei sobigi tegelikult. Raha maha visatud ja tige ka foorumi peale, kust sellist nõu anti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 17.01.11 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Seda ma tean, et Coupe on B3 platvormil ja 91+ on B4 välimusega ainult.
Kas "Suured rattakoopad ja 195/65 R15 rehvid on algusest saati" tähendab seda, et ka enne 91 aastat toodetud B3 välimusega Coupe on suurte koobastega?

Näiteks kasutaja Kiku auto
Teemas on isegi mõnelt pildilt näha kuidas saab "B3" Coupest "B4" Coupe. Jämedamad koopad ja stanged püsisid sisuliselt muutumatutena kogu Type89 Coupe tootmise aja jooksul. Faceliftiga muutus ainult niipalju, et pandi külge uued tuled ja uus kapott, ning lisandunud kangema mootoriga mudelid said endale lõuaga stange.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A.H.
huviline



Registreerunud 28.12.10
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.11 16:17 Tsiteeri


Nüüd saab siis selgema pildi esiotsast.Äkki teadjamad mehed teavad,kas iluvõreküljest on midagi puudu,või on teise margi iluvõre?

http://static2.album.ee/files/977/5/large_24426473_Yu8W.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 20.01.11 16:38 Tsiteeri


Tunduvad B4 tuled olema, nagu Black varasemalt ütles.


Loen rohkem kui kirjutan...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 20.01.11 16:52 Tsiteeri


Tahtsin seda juba ennem pakkuda, kuid ilma pilti nägemata ei julgend kirja panna. Asi selles, et 90 iluvõrega on kokku pandud B4 pikad tuled. Lahendus on näiteks osta kaks B3 80 iluvõre, ning need keskelt kokku liita.

Midagi sarnast:
http://img3.imageshack.us/img3/126/2009front.jpg

S2Forum: Need this grill!


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.7% - SQL: 54.3%]