Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: lamda (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1895)
rsq
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 14.09.04 09:43 Tsiteeri
lamda



aga äkki oskab keegi öelda palju maksab lamda andur audi 90 le


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rax21
klubiliige



Registreerunud 06.01.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: 2,5 4wd

postitati 14.09.04 10:13 Tsiteeri


umbes 800-1000 eek


13.014 @ 170,17
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.04 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rax21
umbes 800-1000 eek

Kallim peaks originaalvaruosana ta olema, minu B4 2,3 motole maksab asi 1900.- nt. Universaalid pidid olema seal 600-700 vahel, kuid neid ei soovitata panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 14.09.04 11:14 Tsiteeri


Hind jääb kuni 2500 eeku


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.09.04 11:21 Tsiteeri


1750:)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 14.09.04 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Universaalid pidid olema seal 600-700 vahel, kuid neid ei soovitata panna.


Oskad ehk põhjendada ka?

Küsin, sest mul omal kardetavasti nende vahetamine tundub teemaks varsti olema ja mul neid krt 2tk vaja..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.04 16:46 Tsiteeri


Pidavat suht kiirelt otsad andma. Soovitati nt miskeid Boshi omasid 800.- tk, kuid ma natuke uurisin seda, et need on originaalis 2000a 1,2L polo omad, et kas nad just väga sobivad sellisele motole. Ise pigistasin hambad risti ja ostsin originaali, kahe sellisega saab ikka suht suur väljaminek olema :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi5000
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: sindi
Kasutaja on eemal

Auto: ammustel aegadel oli

postitati 14.09.04 17:00 Tsiteeri


ma omale romulast ostsin 350- 90 oma mulle täpselt sobis vana varastati ära .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 14.09.04 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Pidavat suht kiirelt otsad andma. Soovitati nt miskeid Boshi omasid 800.- tk, kuid ma natuke uurisin seda, et need on originaalis 2000a 1,2L polo omad, et kas nad just väga sobivad sellisele motole. Ise pigistasin hambad risti ja ostsin originaali, kahe sellisega saab ikka suht suur väljaminek olema :(


kusjuures osad asjapulgad räägivad, et originaali ja nn vuffli vahe pidi selles olema, et originaaljupi võtab liinilt maha must mees valge kinnas käes, seejärel kontrollib visuaalselt, kas jupp on ikka ok, lseejärel lööb firmasildi peale ja paneb karpi. nn vuffelosa lastaxe samalt liinilt suurde kasti hunnikusse, kus siis 10 musta meest nad paljaste kätega käppelt karpi panevad.

nii et põhimõtteliselt sama asi, aga ühel on silt peal, teisel ei ole.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.04 17:11 Tsiteeri


Kahtlen selles viimases vägagi.
Pigem on asi nii, et üks tuleb ühest tehasest kus asju ka kontrollitakse, et kaup oleks kvaliteetne, ja teisest tehasest tuleb see odav kus on koostemarerjal ja asjad odavamad ning asju ei kontrollita... et originaali ostes oled kindel et saad mida ostad, B osaga see asi, et võibolla ei tööta kohe ostmisest peale, või annab kiiremini otsad. Samas olen kuulnud ka mehi kes kasutavad B osa edukalt... et kõik oleneb sellest partiist... mõni jupp hea teine pask. Omal suht jamad kogemused B osadega, et eriti ostma ei kipu enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 14.09.04 17:18 Tsiteeri


nu speedsteris igatahes nii väideti, et lamdasondi puhul pole vahet, millises karbis ta on, kui ikka transport on kehva olnud (see pidi peamine olema selle varuosa kvaliteedi puhul), siis on ka need 3x kallimad jupid omadega pekkis (tee peal kõvasti raputada saand). aga ma ostsin omale alla tonnise sondi ja siiamaani töötab edukalt:)

(reix sülitab nüüd 3x üle õla):P


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.04 17:28 Tsiteeri


Ooot oot... see raputamise jutt ei saa nüüd küll ju kudagi paika pidada:o selle järgi peaks siis olema ka nii, et ma ostan omale uue lambda, vahet pole siis millise, panen selle alla, ja peale esimest teist löökauku millest kogematte läbi sõidan annab asi otsad... päris nii ei tohiks see ka ju olla.
Ja nagu ütlesin, mõningad B osad peavad vastu teised mitte, see tema risk on... omal peal olev A osa toimib täiesti tõrgetetta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 14.09.04 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Ooot oot... see raputamise jutt ei saa nüüd küll ju kudagi paika pidada:o selle järgi peaks siis olema ka nii, et ma ostan omale uue lambda, vahet pole siis millise, panen selle alla, ja peale esimest teist löökauku millest kogematte läbi sõidan annab asi otsad... päris nii ei tohiks see ka ju olla.
Ja nagu ütlesin, mõningad B osad peavad vastu teised mitte, see tema risk on... omal peal olev A osa toimib täiesti tõrgetetta.


seal sees on keraamikat. huvitav, mis küll juhtub, kui sa näitex õhuliini isolaatori maha viskad?


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.5% - SQL: 40.5%]