Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kvaliteetsed keretööd Tartus? (kindlustuse kaudu) (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 7156)
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 13.09.04 09:27 Tsiteeri
kvaliteetsed keretööd Tartus? (kindlustuse kaudu)



oleks vaja siis likvideerida autol tagant sissesõidu tagajärjel tekkinud vigastused ning kuna sisse sõideti mulle, siis seda kindlustuse kulu ja kirjadega. ei tahaks aga, et kindlustus määriks mulle kaela miskised odavad soss-sepad, kelle töö talvegi üle ei ela. et soovitaks äkki keegi kvaliteetset töökoda tartus, kes selle asjaga edukalt hakkama saaks ja kes ka kindlustusega tegeleda tahaks. läheks siis ise nende juurde ja räägiks natuke läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 13.09.04 09:37 Tsiteeri


Proovi AS Arand Auto, vist Vasara tn.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 13.09.04 09:57 Tsiteeri


aga kas kellelgi nende tegelastega ei ole kokkupuudet olnud: http://www.hot.ee/artepp/ ??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 13.09.04 11:12 Tsiteeri


kindlustusel endal oli välja pakkuda sellised visiitkaardid:
OÜ Assor Automobiil (Võru 67 Tartu)
OÜ Vaabvärv (Tartu Räniküla)
OÜ RGP Auto (Tartumaa Tila küla)

mis nendest arvata võiks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 13.09.04 12:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja äss
Tsitaat:
Esialgne postitaja resnick
kindlustusel endal oli välja pakkuda sellised visiitkaardid:
OÜ Assor Automobiil (Võru 67 Tartu)
OÜ Vaabvärv (Tartu Räniküla)
OÜ RGP Auto (Tartumaa Tila küla)

mis nendest arvata võiks?




Sinna võru tänavasse (OÜ Assor Automobiil ) ei viiks ma jalgratast ka värvida :P. Ma pakuks ka seda AS Arand autot ... neid peaks ka kindlustus arvestama.


et on nagu kogemusi selle Assoriga?


ja üldse kindlustusest:

ons kellelgi kogemusi situatsiooniga, kus minu otsitud hinnapakkumised juhtuvad olema kallimad, kui kindlustuse enda poolt leitud pakkujate omad (kuid kes on miskid erilised villased tegelased) - saan aru, et mina pean olema tööde teostaja valikuga nõus (nagu ka kindlustus), kuid mis õigused mul üldse neile nõuete esitamisel on?
oleks tegelikult tänulik igasuguste näpunäidete eest suhtlemisel kindlustusega, kuna tean, et need tõprad üritavad sulle igal võimalusel pähe astuda, et ise võimalikult odavalt läbi saada:mad:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.04 12:48 Tsiteeri


njah...arandit ei soovita
kalkulli teevad küll hea(kui tahad autot maha kanda lasta) aga remont...kahtlase väärtusega
kui lähemat huvi siis u2u abiks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 14.04.10 07:27 Tsiteeri


Edu otsimisel. Soovitan Timecolor' remonditöökoda.Olemas positiivsed kogemused ning kleindisõbralik teenindus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 14.04.10 08:00 Tsiteeri


Ma panen ka oma negatiivse kogemuse siia kirja.
Nimelt sai auto väikse esiotsa/külje kõksu ning põhjustaja kindlustuse poolt suunati auto Ropka Autohooldusesse. Kui oleks teadnud, missugune jama ja jebimine mind ees ootas, poleks ma sinna jalga tõstnudki.
Mina ei olnud seal nende poiste tegemise küll absoluutselt rahul. :mad: Minu jaoks üks kõige hullemaid kohti üldse, kuhu autoga EESTIS olen sattunud.
Kahjuks värviga ei tea, tundub, et enam-vähem, kuid võimalik, et aasta pärast on värv maas.

Nüüd ma siis kirjutaksin, mis tegemata jäeti: jäeti paar pisemat juppi auto küljes vahetamata, millele ma olin enne remonti toomist (kalkulatsiioni tegemise ajal) vendadele kirjeldanud ning mis oli ka kindlustuse paberitele esialgselt juba kirja pandud.

Kõige koomilisem oli see, et löödi vana kõksu saanud liist stangele peale tagasi, selle asemel et see uus panna. Lisaks veel katkine kriibitud peegel.

Uue esistange panekul jäeti vasak stangepool üldse kinnitamata ning ei kinnitatud ka stanget radika eest selle püstise "I" raua külge. Ehk kui vastu stanget nüüd põlvega minna, siis saab mõnusalt ikka sisse küll suruda. Viimased asjad leidisin alles ligi kuu hiljem kui olin auto kätte saanud. Vasak stangepoole leidsin nii, et kui kui rehve vahetasin, siis läksin käega korra vastu stanget ning stange "kukkus" oma kohalt ära :o Ehk siis vasakul stangeküljel polnud mitte ühtegi kruvi ega kinnitust pandud. :o Lisaks stange servad on küll rihitud justkui täispeaga. Aga see selleks.

Kui olin auto kätte saanud, tundus olevat kõik korras, kuid sõites midagi kolises. Aga ma oleksin pidanud vaatama ka auto alla kui auto kätte sain. Nimelt tüübid olid "unustanud" auto põhjakatte kinnitamata. Stange pool jäeti täielikult lahti. Siin lumega toimis sahana.

Lisaks leidsin autolt ka maha tulnud värvi ja kriimud kohast, kuhu tõstuk pannakse auto alla, tundub, et ei osatud korralikult alla panna.

Lisaks oskasid nad isegi antenni katuselt ära kaotada.

Pärast seda tekkis küll tunne, et isegi mingi suvaline küla Aadu teeb õues täispeaga ka paremat autoremonti kui need tüübid seal.
Jah, selle mootori poole(teine angaar) kohta ütleks küll häid sõnu. Seal saadi ikka auto jooksma. Oli ka üks tehniline probleem. Kuid see keretööde (kindlustuse) angaar on küll täiesti jube koht. Ei soovitaks seda küll kellegile.

Olen erinevate markidega autodega käinud igal pool midagi tegemas. Küll väiksemate kui suuremates töökodades. Küll keretöid, küll kindlustuse jamad kui auto tehniline poole, aga sellist janti nagu on Ropka Autohoolduses oli, sellist pole küll kuskil mujal kohanud. :o
No lihtsalt ei oska nende kohta rohkem midagi öelda. Tegelikult tuleks nende kulude ja kirjadega kuskil mujal auto korda teha (stange kinnitused, väga räsitud põhjakate, see maha tulnud värv). Aga no, eks näis mis saab.

Hetkel just väga häid ja silmapaistvamaid kohti pole küll sima jäänud. Mõned on paremad kui teised, kuid üks suht hall keskmine mass kõik. Aga vähemalt on auto korda tehtud ja korralikult ning minul pole olnud varem ühtegi pretensiooni.
Kuid jah, Ropka Autohooldus ei kuulu sinna eelnevasse kuskile. See on juba klass omaette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rax21
klubiliige



Registreerunud 06.01.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: 2,5 4wd

postitati 17.10.12 18:13 Tsiteeri


Teeksin eelnevas jutus väikese paranduse. Ropka Autohooldus OÜ pole mitte kunagi keretöödega tegelenud. Seal on mitu firmat ühe hoovi peal. Keretöid teostab Ropka Värvikoda OÜ, millel ei ole mitte mingit seost eelnimetatud firmaga.

Järgmine kord kedagi kritiseerides soovitan sellistele asjadele tähelepanu pöörata. Antud hetkel on tegemist laimu/väärinfo levitamisega ja see peaks olema karistatav.


13.014 @ 170,17
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.12 18:17 Tsiteeri


Timecolor on vast kindlapeale minek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kase89
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 97a 1.9TDi 81kW/A4 97a 1.8T 110kW/G4 98a 1.9 TDi 66kW

postitati 18.10.12 05:55 Tsiteeri


Ise soovitan Ifan Auto töökoda Aardla 23. Töö korralik ja kvaliteetne, tegelevadki peamiselt kindlustujuhtumitega.
www.ifan.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.1% - SQL: 59.9%]