Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mured Audi A3-ga (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1179)
rahzel
huviline



Registreerunud 25.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & A3

postitati 14.12.10 13:18 Tsiteeri
Mured Audi A3-ga



Tere,
paar muret 2006 a Audi A3-ga.
1)Esiteks ei taha kütusepaagi kaas avaneda. Peaks avanema peale vajutades....aga avaneb vaid siis kui vahesse midagi peenikest toppida ja veidi sikutada.
2)Teiseks kui kliima tööle panna, siis külma mootori puhul on mõnikord veidi ebameeldiv hais ning teiseks kostub vilinat. Kompressor õhtal?
3) Esiuste alumistesse nurkadesse koguneb koguaeg lumi ja jää. Sp isegi ühe uks nurk veidi katki. Kuidas selle murega võidelda?


Tänud ette teadjatele/abimeestele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 14.12.10 13:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rahzel
Tere,
paar muret 2006 a Audi A3-ga.
1)Esiteks ei taha kütusepaagi kaas avaneda. Peaks avanema peale vajutades....aga avaneb vaid siis kui vahesse midagi peenikest toppida ja veidi sikutada.
2)Teiseks kui kliima tööle panna, siis külma mootori puhul on mõnikord veidi ebameeldiv hais ning teiseks kostub vilinat. Kompressor õhtal?
3) Esiuste alumistesse nurkadesse koguneb koguaeg lumi ja jää. Sp isegi ühe uks nurk veidi katki. Kuidas selle murega võidelda?


Tänud ette teadjatele/abimeestele!


1) Ilmselt see mis seda seal tagasi peaks lükkama mingi vedru või midagi sellist see ei liigu korralikult. Lahenduseks pakun WD40 õliga üle lasta äkki hakkab liikuma.
2) Ma pakuks, et rihm libiseb peal? Sellest tekib vilin, et rihm on lõdva ja libiseb.

Need siis minu pakkumised.

Renz0


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rahzel
huviline



Registreerunud 25.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & A3

postitati 17.12.10 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Renz0

1) Ilmselt see mis seda seal tagasi peaks lükkama mingi vedru või midagi sellist see ei liigu korralikult. Lahenduseks pakun WD40 õliga üle lasta äkki hakkab liikuma.
2) Ma pakuks, et rihm libiseb peal? Sellest tekib vilin, et rihm on lõdva ja libiseb.

Need siis minu pakkumised.

Renz0


Tänud nõu eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.5% - SQL: 67.5%]