Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kapott ei tule lahti. Audi 100 (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 3586)
Martinpodra
huviline



Registreerunud 18.05.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 25.11.10 15:00 Tsiteeri
Kapott ei tule lahti. Audi 100



Tere

Mure on selline et ei saa kapotti lahti.
Kui proovida tõmmata salongis asuva hoovaga eellukud lahti siis üks pool tuleb ainult üles ja teine pool jääb lukku. On kellelgi kogemust et kust kohast alustada või kuidas lahti saaks, mis oleks vaja ära lammutada!!!

Samas on ka see et kui see üks pool uuesti kinni lükata ja tõmmata uuesti hooba, siis tuleb teine pool kapotist lahti aga teine pool jääb lukku.
Kuna seal on 2 lukustust mis hoiavad kapotti kinni. Sinna jookseb vist üks tross salongist hoova küljest?

Autoks on Audi 100 avant (universaal).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martinpodra
huviline



Registreerunud 18.05.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 25.11.10 15:04 Tsiteeri
Kapott



Tere

Leidsin ühe teema kus mingi konks ajada iluvõre vahelt sisse ja sealt tõmmata.
Või iluvõre eest ära võtta ja siis kuidagi trossi tõmmata.
Aga ei tea kas Audi 100-l on see niimoodi ligipääsetav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 25.11.10 16:49 Tsiteeri


Võta keegi appi ja kahekesi saate lahti(üks sikutab hooba teine kapotti) ja enne kinni löömist regulli poldid ära (need mis on kapoti küljes ja lähevad luku sisse). Seal poldi ümber selline suur mutter, keerad lahti ja saad polti üles-alla paremale-vasakule liigutada ja kui vaja siis keerad polti ennast sisse-välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.11.10 12:54 Tsiteeri


Mul suht sama jama hetkel. Sai 100 kapott vahetatud ja kinni löödud ja kõrvalistujapoolne nurk enam lahti ei tule. Kuna juhipoolne tuli on hetkel eest ära, siis saan isegi käe radika kohale pista ja trossi kahe luku vahelt sikutada, kuid ikka kasu pole. Ilmselt need varbvedrud mõlemal pool liiguvad, kuid lukusti koonusega ots on ava serva taha jäänud. Kui veel soe aeg oli, nikerdasin üks päev pea tund aega, proovisin kapotti külgsuunas ja üles alla liigutada, samal ajal tuleavast trossi sikutades aga ei miskit. Pane või kang vahele ja keera nurk pahupidi. :) Just sain pika otsimise peale sama värvi enamvähem ok kapoti, ei raatsi krt. :D

6-pack sellele, kes lahti teeb. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo656
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Nissan Navara

postitati 26.11.10 21:56 Tsiteeri


Tee taadist konks mis võre vahelt sisse mahuks ja õngitse mõlemad lukud ükshaaval lahti. Endal sama asi läbitud ja edukalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reizor
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Õnnetud S6 2.2T, S6 4.2

postitati 27.11.10 01:04 Tsiteeri


Endal oli täpselt sama jama. Mina sain kapoti lahti kahte moodust kasutades.
1) Otsi keegi, kes kapotti alla surub. Sealt kohast, kust ta lahti ei tule ning teine kisub kangi.
2) Kui põhjakatet all ei ole, siis saab alt traadiga trossist kiskuda.
3) Võre vahelt (mina ei saanud seda moodust kasutades hakkama)

Kui lahti selle saad, siis vaata, kas tross on nende kinnitustega ikka selle plekki küljes või mitte. Seal kaks plastik tüüblit. Minul olid need katki ja tross ei tulnud piisavalt pingule. Tõmbasin nipukatega pleki külge kinni ja nüüd töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marauder
huviline

Avatar


Registreerunud 28.11.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.10 01:13 Tsiteeri


Mul vastupidi probleem - C4 kerega Audil ei lukustu 1 lukusti ära. Mis selle vastu aitaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.11.10 01:37 Tsiteeri


C4 kerega masinatel on ka kapotiavamine natuke vigaselt projekteeritud, ka mina olen selle probleemiga kokku puutunud :D Teemaalgatajat päästab, kui kapotilukud kordamööda avanevad, ilmselt juba mainitud "kahemehetöö" või siis keskelt konksuga trossi tõmbamine.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 27.11.10 09:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: marauder
Mul vastupidi probleem - C4 kerega Audil ei lukustu 1 lukusti ära. Mis selle vastu aitaks?


Üks kapoti küljes olev lukustuspolt liiga kõrgel, reguleeri sügavamale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Martinpodra
huviline



Registreerunud 18.05.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 29.11.10 17:00 Tsiteeri
Kapott



Terv

No nii. Sain igatahes kapoti lahti.
Oli tõesti vaja teist meest ka veel, üks kisub kapotti ja teine tõmbab hoovast, kuigi alguses ei tahtnud ka nii toimida korralikult.

Ja viga oli nüüd selles et tross oli sees liiga lõdva ja just selle pärast et trossi kinnitused (plastmassjublakad, kuhu vahele käib trossi ümber olev plastmasskate) mis on kere küljes, on puruks läinud ja tross polnud enam pingul.
Süsteem ise on ikka haige, ligipääsemine on suht raskendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 29.11.10 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Tsitaat:
Algselt postitas: marauder
Mul vastupidi probleem - C4 kerega Audil ei lukustu 1 lukusti ära. Mis selle vastu aitaks?


Üks kapoti küljes olev lukustuspolt liiga kõrgel, reguleeri sügavamale.

Või siis lukustuspleki küljes ühel augul kuhu kapott maandub, on seest siuke aas puudu, kui peale näed siis peaksid seal lukustuspleki augus nägema sellist peenikest torumoodi asja mis lukustab. Kui peale vaatad peaks aru saama, ise mässasin ka täna sellega, põhjuseks oli see, et need hoovad oli kinni külmunud ja need torumoodi asjad ei liikunud. Suht kahtlaselt seletatud, aga korda saad nii kui tirid kapotitrossi kunde poole.

C4 kapotti ei soovita näppida kui masin 24h seisnud külmas :P Mootor soojaks lasta siis korras.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Crp
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Järvamaa Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2.5TDI Quattro + Audi 90 Type85 + Hunnik teisi kolusi

postitati 29.11.10 17:45 Tsiteeri


Vabandust , et teemat rüüstan . Autoks audi 80 b4 . Nii eile õhtul siis sai kapott lahti tehtud , jamas natukene alguses lõi ühe nurga lahti teine jäi kinni , võtsin teise inimese appi ja sain lahti . Valasin dosooli juurde ja panin kinni tagasi . Tahtsin täna lõunal vaadata , et kas läheb veel dosooli juurde vaja või mitte ,aga kapott ei avane , käib see hoob nagu tühjalt . Seest tross korralikult küljes . Kust otsast tuleks alustada kontrollimist ja kuidas kapott lahti saada ?

Ette tänades .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jussm
huviline



Registreerunud 01.01.16
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4

postitati 13.03.16 18:55 Tsiteeri


Mul tekkis sama probleem nüüd, juhipoolne lukk ei tule lahti. Proovisime kahekesi, üks sakutas avamishooba salongist ja teine surus kapotti. Sai igat moodi proovitud aga ei midagi. Selgusetuks jäi ka kuidas traadiga peaks võre vahelt saama tõmmata, seal ei paista ju mitte midagi? Põhjakate on mingi suur mölakas mis katab alt kõik kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 13.03.16 19:26 Tsiteeri


Olen kasutanud kõveraks keeratud naela traadi otsas.
Õpetus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.1% - SQL: 61.9%]