Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse


Deprecated: str_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 403

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 937

Deprecated: str_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 403

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 937
Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi coupe tagaluugi lukustus süst. (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1126)
Aut¨
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 30.08.04 23:42 Tsiteeri
Audi coupe tagaluugi lukustus süst.



Probleem nimelt selles, et murdus ära vaakumpumbast tuleva varda otsas olev kinnitusjubin, Forsis mehed ütlesid et seda ei saa ka tellida. ei tea kyll mix. Et kui kellelgi on infi mingist vedelevast tagluugist, siis andke teada ;). Oodatud on ka inf audidega tegelevatest romulatest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aut¨
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.04 21:02 Tsiteeri


Samas olen huvitatud ka tervest tagaluugi kinnitus süsteemist. nimelt vaevlen järgneva probleemiga - eesti auklikel teedel, kostub närvidelekäiv krigiin tagaluugist. olen pand ka õli, aga vaikus saabub vaid pooleks tunniks:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kirss
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.13
Asukoht: Põltsamaa/Paldiski
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.8

postitati 18.06.13 09:00 Tsiteeri


Silikoonõli või davott


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 18.06.13 09:10 Tsiteeri


Teema on 9 aastat vana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.06.13 09:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Teema on 9 aastat vana.

Probleem muidugi ilmselt veel aktuaalsem, sest masinad veelgi vanemad ja vedelamad:cool: Tavotti ma ei paneks, pärast määrid ennast ära, tihti võib probleem ka luugi kinnitustes olla.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sadguy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe, 9-5 T, Octavia

postitati 18.06.13 16:24 Tsiteeri


See krigin tuleb üldjuhul lukustist. Nimelt luugi küljes olev "pulk", mis luku sisse läheb. Sel peaks originaalis olema plastik krae ümber, mis ära kulub, või mis üldse sealt ära kaob lõpuks. Mina olen sinna lihtsalt korralikumat teipi ümber mässinud paar tiiru ja vaikus majas.


Kui pöörata vasakus kurvis paremale, siis näeb rohkem loodust.

Sõidukite poleerimine, vahatamine ja muud iluteenused Pärnus. Meguiar´s toodete müük.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.2% - SQL: 65.8%]