Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi S6 4.2 v8 (ksauto) (Vastuseid: 21 | Vaatamisi: 6326)
raler
huviline



Registreerunud 14.06.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.10 20:06 Tsiteeri
audi S6 4.2 v8 (ksauto)



tere olen huvitatud audi s6 ostmisest ja silma jäi selline isend: http://www.ksauto.auto24.ee/detail.php?ct=7a8c93bad631357451l6

Äkki keegi oskab öelda midagi selle auto kohta. kõrvalistujapoolne külg on avariiline olnud. Pole just kõige paremat pahteldamistööd tehtud aga kas keegi teab veel midagi öelda????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 11.10.10 23:21 Tsiteeri


Kunagi eelmine aasta suve lõpus, kui sõbrale S6 sai otsitud/ostetud, siis seisis igatahes vist see sama isend kõrval. Poole silmaga sai ka seda vaadatud, aga autoaia omanik ütles, et seal miskid 2 andurit läbi ja pole nii terav pill, kui see, mis valitud sai. Midagi samas silma ei karjunud ja võib-olla nüüdseks ka pisivead likvideeritud. Ega hind ka muutunud pole imo selle ajaga.
Seda muidugi juhul, kui tegu sama autoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.10.10 09:01 Tsiteeri


Kui sa ksauto kuulutusi vaatad, siis iga kuulutuse lõpus on midagi sellist:
Tsitaat:
VIGU EI ESINE, avarii-ja suitsuvaba auto, seest puhas ja poleeritud, pidevalt hooldatud, olnud 1-omanik
Seda teksti ei tasu päris tõepähe võtta :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 12.10.10 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Kui sa ksauto kuulutusi vaatad, siis iga kuulutuse lõpus on midagi sellist:
Tsitaat:
VIGU EI ESINE, avarii-ja suitsuvaba auto, seest puhas ja poleeritud, pidevalt hooldatud, olnud 1-omanik
Seda teksti ei tasu päris tõepähe võtta :)

Puhtad ja poleeritud on nad küll tavaliselt :D, aga ülejäänud jah pigem hobikorras juurde kirjutatud. Lisavarustust on ka kirjas tavaliselt rohkem kui tegelikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 12.10.10 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raler
tere olen huvitatud audi s6 ostmisest ja silma jäi selline isend: http://www.ksauto.auto24.ee/detail.php?ct=7a8c93bad631357451l6

Äkki keegi oskab öelda midagi selle auto kohta. kõrvalistujapoolne külg on avariiline olnud. Pole just kõige paremat pahteldamistööd tehtud aga kas keegi teab veel midagi öelda????

Ma näen, et pigem on vasak esituli uus pandud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 12.10.10 10:13 Tsiteeri


Ennem kui sa sealt autod ostad soovitan nats sõita ja arvuti taha panna,kindlasti teha enne ostu täieli kontrol ja kindlasti mitte taufis,kuskil mujal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 12.10.10 10:22 Tsiteeri


Sõbraga käisime autosid vaatamas seal mingi aeg ja jõle naljakas on vaadata, kuidas seal autod külg- külje- kõrval aeda pressitud on. Seal plekk plangu peal on näha, et see kõik ära mõlgitud, kuna pikkemad autod vaja ka ninaga ühe rea peale ajada:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.10.10 13:05 Tsiteeri


Sorry, et OT'd ajan ja konkreetset autot ei puuduta. Mina olen sellesse autoaeda suht konkreetse huviga sattunud kolmel korral. Ühel korral ei lastud mul autot käimagi panna, sest "niikuinii on nii kinni pargitud", et liikuma ei saa. Kahel järgneval korral pole olnud autoaias kedagi kohapeal, olen küll helistanud sellele telefonile, mis on seinal ja kui õieti mäletan, siis viimasel kolmandal korral "paberilipikul" putka klaasi taga. Telefoni pole vastu võetud ja ka tagasi pole helistatud - ju siis on piisavalt rasva söönud ennast, et ei viitsi tegeleda. Samuti on need isendid, mis ennast on paelunud olnud ikka kole lopilised ja lapilised ning pesuehtsalt mitte just kõige kvaliteetsemas kohas värvitud ja taastatud. Üldmulje alla keskmise, kahju ainult et nad ikka julgevad müüki tuua minu jaoks ahvatlevaid liikureid, mis tahes või tahtmata jälle neile külla ajab minema :cool: - kuidagi ei julge väita, et "ma sinna enam iial oma jalga ei tõsta" :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mustmiljon
huviline



Registreerunud 23.08.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D2 4.2Q

postitati 12.10.10 19:51 Tsiteeri


Mina ostsin KSautoaiast C4 S6e paar kuud tagasi. Selle koha omaniku-müügimehega suhtelmine oli kõige ebameeldivam kogemus üldse!

Kuna ise elan Tartust väga kaugel, siis soovisin auto kohta emaili teel veidi lisainfot. Kirjale vastati lühidalt: lihtsam on helistada. Helistasin siis ja polnud veel küsimust lõpetada jõudnud, kui küsiti vastu, et miks ma küsin? Hakkasin oma küsimishimu põhjendama, mispeale tehti mulle pikalt ja põhjalikult selgeks, et mul ei ole vastustega oma küsimustele mitte essugi peale hakata!!! Öeldi, et kui auto huvitab, siis sõida hohale, et tal on kogu aeg väga palju kliente ja aega äärmiselt vähe ning minu infopäringul oligi lõpp. Okei, mul tõesti oli maailma kõige kindlam tahtmine omale vanakooli S6 osta. Helistasin uuesti, ütlesin, et tulen autot vaatama, soovin teha proovisõitu ja viia ostueelsesse kontrolli - kellaaeg lepiti kokku, lubati auto välja ajada ja proovisõiduks ette valmistada.

Järgmine päev, kui Tartu jõudsin polnud kohal mitte kedagi ja auto keset aeda kinni pargitud. Imetlesin siis lihtsalt väljast ja kohe selgus, et auto ei vasta kuulutusele. Kuulutati: väga heas korras auto, NAGU UUS, vigu ei esine, uued rehvid, puhas ja poleeritud, ühesõnaga täpselt seesama jutt, mis kõikides teistes KSauto kuulutustes. Tegelikult oli avariiline auto: tagastange puruks, tagatuli puruks, üks külg värvitud, põhja alt tilkus nagu sõel, esimene rehvijooks siledaks kulunud. Lisaks oli autol puudu pisidetaile, mis näiteks kuulutuse fotodel veel olemas olid: veljekapslid, sigareti süütaja jne... (Sigaretisüütaja sain ma oma autosse kõrval oleva Si pealt).

Lõpuks tuli siis kohale autoaia omanik-müügimees ja oli äärmiselt häiritud sellest, et ma tahan autot käivitada, proovisõitu teha ja veel müügieelsesse kontrolli ka viia. Ühesõnaga eelmisel päeval temaga kokku lepitud jutt tuli talle suure üllatusena. Igal võimalikul juhul rõhutas ta mulle, et kohe kui klient tuleb, ei saa ta enam minuga tegeleda (tulin kõikidele tema ülbitsemistele vastu, sõitsin teisest eesti otsast kohale, tahtsin teha väga konkreetseid ostueelseid toiminguid autoga ja kliendiks mind ikka ei peetud - võibolla oleks pidanud omale rahapaki nööriga kaela riputama...) Pika palumise peale pandi autol mootor tööle ja kuna mul oli ostueelse kontrolli aeg kirja pandud, siis suure vaidlemise peale saadi auto aiast välja ja autoaia omanik-müügimees sõitis sellega Tauf autosse. Ja see oli viga või õigem oleks öelda mõttetu! Esiteks olid Tauf auto mehaanikud KSauto omanik-müügimehe sõbrad. Teiseks ei saanud ma Taufis teostatud kontrolli tulemusena essugi targemaks, see andis lihtsal mingi ähmase kindlustunde, et autoga on võimalik platsilt remonditöökotta sõita. Ja tõde auto kohta selguski siis, kui töökojas kõik lahti lammutati...

Aga...

Nagu öeldud oli mul üüratu tahtmine vanakooli S6 osta. Lugesin põhjalikult audiklubi foorumites erinevaid päevikuid ja ostsin auto teadmisega, et lisaks auto enda maksumusele läheb sellesse paremal juhul pool autoostu raha sisse ning halvemal juhul vähemalt terve autoostu raha. Hetkel on läinud terve teise Si raha sinna juurde ja auto on peaaegu okei. Ühest küljest olen ma väga nõudlik inimene aga teisest küljest ma ei kurda, sest ma teadsin, millega tegemist saab olema. Minu puhul on asi kindlasti selles osas ka kallim, et ma ise ei tee auto juures midagi vaid lasen proffidel kõik teha. Ainus, mis mind minu nüüdseks VÄGA HEAKS TAASTATUD ja ARMSAKS SAANUD S6e soetamisel häiris, oli KSautoaia suhtumine minusse kui idiooti. Uskuge, ma ei ole õel aga usun, et karma maksab KSautole ühel päeval kätte...

Minul on sulle ainult kolm soovitust:
-Ära usu kuulutust ja müügimehe juttu.
-Kui nii vana S6 meeldib, siis arvesta sellega, et suurima tõenäosusega läheb sinna VÄHEMALT pool autostu rahast kohe otsa. Kui sellega arvestad ja raha on kõvasti varuks, siis osta.
-Ära tee ostueelset kontrolli Tauf autos, sest KSauto autod käivad niikuinii sealt läbi ja targemaks sa väga ei saa. Pigem võta "Essi" tundev inimene kaasa ja las too teeb proovisõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.10.10 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mustmiljon
Mina ostsin KSautoaiast C4 S6e paar kuud tagasi.

Nüüd ma siis tean, kuhu see masin läks :). Minust jäi see isend koos sita suhtumisega sinnapaika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raler
huviline



Registreerunud 14.06.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.10 20:42 Tsiteeri


nonii....endalegi tundub kahtlane kas ma seda s6 sealt ostan. Käisin eile(esmaspäeval) seal kohapeal kah...ega eriti rääkida küll ei tahetud. Ja ega tundub, et see s6 on lihtsalt ilusaks tehtud ja sinna läheks palju raha lisaks.
pean vist veel natuke otsima, aga samas autot kiirelt vaja sõitmiseks ning kui sobivat essi ei leia, siis tuleb millegi muuga leppida kuni kevadeni. Aga S6-e unistuse tahaks ikka täita. vaatasin et Nemm Autokeskuses kah üks müügil. Võib olla on seal parem S. (http://www.auto24.ee/clients/nemm/used/detail.php?ct=1fc6f522acc3357475l6&language=EST) .

Teab keegi selle musta kohta midagi??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mustmiljon
huviline



Registreerunud 23.08.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D2 4.2Q

postitati 12.10.10 20:56 Tsiteeri


Seda Nemm Autokeskuse musta Si ei hakanud ise vaatama minema AGA minu teada on see auto seal päris kaua seisnud, mis omakorda tähendab, et puksid on alt ära pudenenud, niiskus on sisse läinud ja rooste ründab. Mina arvan, et ka selle auto tohterdamine raiub närve ja nõuab vägevalt raha. Aga äkki ma eksin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 12.10.10 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mustmiljon
Mina ostsin KSautoaiast C4 S6e paar kuud tagasi. Selle koha omaniku-müügimehega suhtelmine oli kõige ebameeldivam kogemus üldse!
Pikk jutt

Meiega suhtlemine oli nagu öö ja päev võrreldes sellega, mis siin kirjas :o.
Kui ütlesime, et tahaks proovisõitu teha, pandi masin kohe käima ja hakati välgukiirusel teisi autosid eest ära ajama. Mõni minut hiljem sooviti head proovisõitu ja nii me siis tegime ilma numbriteta kerge tiiru. Põhjalikul uurimisel leidsin ainult esitiivas mingid kõpitsemise jäljed. Kui teiste jutte lugeda, siis meil vedas vist väga palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 12.10.10 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mustmiljon
Seda Nemm Autokeskuse musta Si ei hakanud ise vaatama minema AGA minu teada on see auto seal päris kaua seisnud, mis omakorda tähendab, et puksid on alt ära pudenenud, niiskus on sisse läinud ja rooste ründab.

Miks peaks seisvat autot rooste enam ründama kui sõitvat autot, mis muuhulgas talvel ka hulganisti soola saab? Miks peaks üleüldse C4 Audit rooste ründama? Juhul, kui tegu originaalvärviga, on roostel üsnagi raske teed leida. Muudel juhtudel ussitab nagunii. Sõidab või seisab. Ka puksidega ei juhtu midagi katastroofilist.

Mis puudutab Ksautot, siis kunagi tahtsin ühte Subarut seal vaatama minna ja ka polnud kedagi kohal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 13.10.10 04:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raler
nonii....endalegi tundub kahtlane kas ma seda s6 sealt ostan. Käisin eile(esmaspäeval) seal kohapeal kah...ega eriti rääkida küll ei tahetud. Ja ega tundub, et see s6 on lihtsalt ilusaks tehtud ja sinna läheks palju raha lisaks.
pean vist veel natuke otsima, aga samas autot kiirelt vaja sõitmiseks ning kui sobivat essi ei leia, siis tuleb millegi muuga leppida kuni kevadeni. Aga S6-e unistuse tahaks ikka täita. vaatasin et Nemm Autokeskuses kah üks müügil. Võib olla on seal parem S. (http://www.auto24.ee/clients/nemm/used/detail.php?ct=1fc6f522acc3357475l6&language=EST) .

Teab keegi selle musta kohta midagi??


Äkki sobib see, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=86448


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raler
huviline



Registreerunud 14.06.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 13.10.10 04:39 Tsiteeri


Mõtlesin siin järele, et kui paari nädala jooksul meeldivat ja sobivat Essi ei ilmu müüki, siis jätan ostmata. Arvan et s-i ostmisega vist ei tasu kiirustada, tuleks valida parim. Niiet võibolla lükkub edasi see ostmine 2011 aasta algusesse.

Aga loodan et tuleb midagi head silmapiirile.

Muideks, ma imelik kah....mulle ei meeldi nahksisu. Pole küll ühelgi autol olnud veel, aga niipalju kui olen katsunud/istunud, siis ...noo ei meeldi....vot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 13.10.10 08:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raler
Muideks, ma imelik kah....mulle ei meeldi nahksisu. Pole küll ühelgi autol olnud veel, aga niipalju kui olen katsunud/istunud, siis ...noo ei meeldi....vot.

Selle pärast ei tasu autot ostmata jätta. :) Kindlasti leidub siin inimesi, kes tahaks oma tekstiilsisu nahksisu vastu vahetada. Sellise vahetusega saad raha ka veel peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Xpander
huviline

Avatar


Registreerunud 14.02.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant 20vt

postitati 14.10.10 12:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mustmiljon
...mis omakorda tähendab, et puksid on alt ära pudenenud, niiskus on sisse läinud ja rooste ründab. Mina arvan, et ka selle auto tohterdamine raiub närve ja nõuab vägevalt raha. Aga äkki ma eksin...


Ei saa enam vait olla...:D Nagu ka ühest teisest teemast lugesin umbes taolist teksti, et müüdaval autol on piduriklotsid ära kulunud, nõuab kulutusi. Kui auto on ikka enam-vähem heas korras, siis mingi väsinud puksi pärast või kulunud klotsi pärast mina küll autot ostmata ei jätaks. Endale 3 aastat tagasi autoaiast essi ostsin, siis ei olnud tal käsipidurit, tagumisi klotse ja mõni iluviga leidus ka - need pisivead said kohe peale ostu eemaldatud + ostujärgne hooldus tehtud ja mootor käib siiamaani nagu ema süda. Teemaalgatajale soovin edu auto otsimisel, samas täiesti siledat ja väga hea korras essi on ilmselt väga raske leida - mingisugused kulutused tulevad ilmselt nii või naa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.10.10 13:31 Tsiteeri


Viimasele postile lisaks. Ennastki ajab tegelikult see mõne puksi väsimine kergelt naerma, aga noh jah. Üldjuhul ostnud ise ikka südant, käimakasti ja üldist kere, salongi ja elektriosa korrasolekut. Kõik ülejäänu seal ümber, mis peatab ja veereda aitab on mulle alati olnud sügavalt savi, mingu või terves tükis vahetusse :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raler
huviline



Registreerunud 14.06.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.10 20:30 Tsiteeri


Ega mindki eriti välimus ei huvita. KsAutos oleva essi juures nägin ,et on värvimine kehvasti tehtud, aga kuna ise automaaler, siis see väga väike mure. pidurid, puksid, amordid - kõik on vahetatav. Rohkem "hirmutab" mootor, käiguosa ja elektrisüsteem. Ei tunne eriti tehnilist poolt, niiet sellepärast kahtlen. Peaasi et "süda" terve on. Kui eestisse tulen kuu lõpus, siis peaks selleks ajaks mõne essi asjatundja leidma, kes aitaks autot üle vaadata.
Ja loomulikult ka laseks juhtme sappa visata, pluss kõik põhjalikult üle kontrollida.

Kui ise loll, siis tuleb leida keegi tark.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mustmiljon
huviline



Registreerunud 23.08.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D2 4.2Q

postitati 14.10.10 23:04 Tsiteeri


Isiklikult olen ka kahe käega poolt, et pukside ja pidurite vahetamine auto küljes on käkitegu. Ostad jupid ja vahetad ise või lased vahetada. Aga samas tean inimesi, kelle jaoks on niivõrd tühise asja nagu siledaks kulunud rehviringi vahetamine monoliitne probleem, sest raha on vähe. Ostad vana auto, jätad veidi raha ka parandustöödeks, ostad juppe, vahetad osi, töö käigus selgub, et peaks selle, teise ja kolmanda asja ka ära vahetama ja lõpuks on olukord jälle sealmaal, et kuu aega peale müügikuulutuse kadumist portaalist ilmub see sinna uuesti...

Selle järjekordse pukside üle pajatamise mõte oli see, et odavad on nad loomulikult aga kui sul lõpuks terve autotäis odavaid asju koguneb, siis saab odavast mõõdukas ja kui töö käigus avastad, et peaks lisaks puksidele, klotsidele, rihmale, rullikutele, pingutitele ja leevenditele ka veel näiteks roolivõimu pumba, roolilati, küünla juhtmed, bensiinipumba ja lisaks veel mõned pisividinad mootori ja käigukasti sügavustes välja vahetama, siis saab juba mõõdukast kallis. Ärme nüüd hakka selle üle ka vaidlema, et saab ju originaal jupi asemel Opeli juppi kasutada jne. Ja "essigurule" pole mõtet ka lõpuni kindel olla, sest ega ta mootori ja käigukasti sisse ju ei näe.

Mina arvan, et kui auto vähegi meelejärele on, siis osta ära, tee korda ja sõida. Ja kui lähebki mootor või käigukast pekki - so what? Ostad uue, paned peale ja sõidad edasi. Lihtne. Aga mõne jaoks ületamatu.

Palju sõltub autoomaniku isiklikest nõudmistes. Üks tahab, et auto oleks originaalitruult perfektne nii tehnilisest küljest kui ka välimuse poole pealt. Samas teisel on täiesti pohlad sellest, et rool kisub, põhi roostetab, rihm viliseb ja sumps köhib tahmarulle - peaasi, et rattad all ja auto veereb! Igaüks sõidab sellega, mida hing ihaldab ja kukkur lubab.

Mina soovitan see KSauto S6 ära osta juhul kui meeldib, sest auto on remonditav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raler
huviline



Registreerunud 14.06.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.10 07:46 Tsiteeri


Auto muidugi meeldib, aga sisu täpsemalt ei tea veel. soov oleks , et auto ikka vähemalt paar kuud sõidaks. Mitte et kohe töökotta ja hullud rahad alla. Puksivahetus ja pidurite remont on okei, aga mootori ja käigukasti remont, roolivõimu, roolilati vahetust küll kohe alguses ei sooviks. Aga no eks kuu lõpus saan targemaks, kui auto on korralikult üle vaadatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.1% - SQL: 53.9%]