Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Universaalkerega auto värvimine (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2790)
kriss15
huviline



Registreerunud 14.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.10 11:25 Tsiteeri
Universaalkerega auto värvimine



Kui palju läheb maksma universaalkerega auto pahteldamine, lihvimine ja siis lõpuks värvimine. Sooviks teada saada hinda ja siin võivad end pakkuda ka isikud, kes sooviks selle töö ära teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 08.10.10 11:41 Tsiteeri


Arvestades inforohkust siis ma pakuks, et 80-90k peaks hakkama saama.
Mul muidu oleks vaja elamises parkett maha panna, mis arvad palju maksma läheb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 08.10.10 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Arvestades inforohkust siis ma pakuks, et 80-90k peaks hakkama saama.
Mul muidu oleks vaja elamises parkett maha panna, mis arvad palju maksma läheb?


Ninatark tuli välja.
Teema algataja oleks võinud küll kirja panna mis autot ta soovib värvida, aga samas enne lahmimist ei ole raske vaadata kirsi eelmisi postitusi ning uurida mis auto tal on.
Kümme sekundit võttis minu elust, et leida mis autoga kirss15 sõidab - A4.

80-90 on liig mis liig. Enam-vähem kvaliteedi saab 10 kiloga, 20-ne kiloga saab juba päris head kvaliteeti, 30-ga peaks saama väga sileda auto.

Kust kohast tuleb inimestel selline vimm ja kibestumine?
Miks ei suuda eestlane normaalselt suheldud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.10 12:37 Tsiteeri


Eestlane suudab täiesti normaalselt suhelda, kuidas küsitakse nõnda vastatakse. Lihtne. Miks peaks iseenesest keegi hakkama sellise küsimuse peale foorumis ringi klikkima, et teada saada, mis autost võibolla jutt on? Samas on ka "hea" ja "väga hea" äärmiselt suhtelised mõisted. Mõne väga hea ei pruugi teisele isegi mitte rahuldav olla. Seega huupi numbrite pakkumine ei ole teab mis mõistlik tegevus. Ka ei ole teada, kui palju seda pahteldamist on, äkki on vaja hoopis keevitust ja plekitöid? Ilma autot nägemata ei ütle sulle ükski endast lugupidav tööde teostaja ühtegi numbrit. Seega hinnaskaala näiteks 10000 kuni 100000 on väga täpne ja täiesti õigustatult öeldud selliselt püstitatud küsimuse peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.10.10 13:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Arvestades inforohkust siis ma pakuks, et 80-90k peaks hakkama saama.
Mul muidu oleks vaja elamises parkett maha panna, mis arvad palju maksma läheb?


Ninatark tuli välja.
Kust kohast tuleb inimestel selline vimm ja kibestumine?
Miks ei suuda eestlane normaalselt suheldud?

Võtan mütsi maha, Sa oled kõik teemad vist siiani üles leidnud, kus vähekenegi sarkasmi/tögamist on kasutatud :)http://ufo.planet.ee/foorum/hail.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 13.10.10 17:53 Tsiteeri


Muig siinkohal algteemast kõrvalekaldudes võiks mainida, et ka mina ise ammu foorumi algaja kasutajana sain paar korda ebaselge teema pärast materdada. Mina küll viha ei pea. Elu õpetab. Tahad saada kiiret ja asjalikku infot siis väljenda ka ennast selgelt nagu ntz pealkirjaga. Tühikäigu pöörded kõiguvad - A6-C5 1998a 1,8T AEB/DHW või teemakohaselt "Sooviks teada keretööde (eeltöö ja värvimise) hinda? Audi 100 C4 Avant 92a". Ja keegi ei hakka sulle hõlma. Samas olen elus ka selliseid teemasid näinud nagu "Appi - jõnksutab" või " Auto jebib" jne. Osa foorumi kasutajaid on ebaselge pealkirja järel siiski suutelised end selgelt väljendama postituses endas aga on ka erandeid nagu ülalolev postitus mis endalegi suht segaseks jääb. Tavaliselt ei viitsi ma sellistele teemadele eriti tähelepanu pöörata vaid loen veidi asjalikumaid postitusi :) Nii et mina olen 2 käega poolt enda mure selge väljendamise koha pealt sest olgem ausad. See ei puuduta ju lõpuks ainult sinu enda masinat vaid kui postitus on tehtud korrektselt, siis jääb foorumisse sellest selge ja konkreetne jälg järgmise inimese jaoks kes sama probleemi ees seisab. Siis ehk poleks ka niipalju vaja kirjutada mõne postituse vastuseks "Otsing Abiks"


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.8% - SQL: 64.2%]