Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: coupe quattro 20v - xxxx - Alunts (Vastuseid: 47 | Vaatamisi: 8725)
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.10 18:08 Tsiteeri


Vaata süütesüsteem ka kriitilise pilguga üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.09.10 18:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Vaata süütesüsteem ka kriitilise pilguga üle.


Jap, see ka. Jube täpset märgi tahab saada. Vaata minu vana 90 teemat, kui sädet taga otsisin. Jagaja oli mm või õige natuke enam paigast ja vot ei läinud käima. Teemo tegi mulle selle tookord selgeks ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 21.09.10 10:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Vaata süütesüsteem ka kriitilise pilguga üle.


Jap, see ka. Jube täpset märgi tahab saada. Vaata minu vana 90 teemat, kui sädet taga otsisin. Jagaja oli mm või õige natuke enam paigast ja vot ei läinud käima. Teemo tegi mulle selle tookord selgeks ;)



Kuna siin Särevere ühiselamus on netiga nii nagu on, siis saan harva mõne sõna sekka poetada. Aga eks kui nädalavahetus tuleb siis peab kasutajaga -ivar- konsulteerima ja taas viga hakkama otsima;), seda süüte asja saab muidugi siin ka vaadata.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tonx
huviline



Registreerunud 08.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: G31 540; Tucson AWD

postitati 21.09.10 12:19 Tsiteeri


Kõikidel silindritel on säde ilusti olemas?

Minu kunagisel 20v Coupel läks läbi kojameeste all asuv pihustite takistiplokk, ära kadus viienda silindri säde. Siis sai seda sädet jupp aega taga aetud. Lõpplahenduseks oli see: http://www.audi-forums.com/audi-80-90-coupe-forum/39171-no-signal-no-3-injector.html


Üldine teema siin: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=58916&page=1&highlight=#pid332479


Köis kaasas. Helista:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 22.09.10 17:31 Tsiteeri


Alaril seal särkas interneti probleemid, seega ei jõua siia kirjutada, mis toimub.
Aga ta rääkis mulle, et panid arvuti järgi ja oli näidanud õhulugeja, lambda, detonatsiooni anduri vigu.
Eks nädalavahetusel uurime neid;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 22.09.10 18:13 Tsiteeri


7A-le arvuti taha? Diagnost ei näita tal praktiliselt ajust midagi, ma olen 99% kindel selles!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 22.09.10 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
7A-le arvuti taha? Diagnost ei näita tal praktiliselt ajust midagi, ma olen 99% kindel selles!


No nii ta mulle rääkis, et autodatast vaatas diagnosti pistikute asukoha. Siis panid arvuti järgi, nägid neid vigu.
Kui ära kustutasid, siis hakkas puterdama ja mõne aja pärast taastus(eks lõi mingi veakoodi ette tagasi).
Ise ei oska kommenteerida, kuna pole oma arvutit järgi pannud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 22.09.10 18:31 Tsiteeri


Okei, lihtsalt ma tean kohe päris kindlalt, et 7A on küll üks kuradima hea moto aga kuradima jama on see ,et komp. ei näita tal praktiliselt midagi, aga no vb tõesti nagu mõned probleemid suudab lahendada, kui midagi esile peaks kerkima, aga mis seal muud kui "kivi kotti" ehk saab korda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 22.09.10 18:54 Tsiteeri


Ka mina ei saanud oma 90-nel juhtmega ligi. Mul oli 91.a, samas Kirsa enda omal minu mäletamist mööda sai. Temal 89.a? Ehk on siin seos ka 123kW ja 125kW? See muidugi lampi pakutud, seega ärge tõepähe võtke. Küll te selle lõpuks korda saate. Uuriga ka SJM Autotechnikust teemasid. 20V kohta on seal igasugust inffi ja see ju sisuliselt ilma turbota 2.2 turbo. Siit ehk pihta hakata?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 24.09.10 16:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
7A-le arvuti taha? Diagnost ei näita tal praktiliselt ajust midagi, ma olen 99% kindel selles!


Diagnosti aparaadi saime ilusti autoga suhtlema, alguses proovisime mingi boschi aparaadiga, sellega ei saanud . Kutt otsustas launch-iga proovida, ja see hakkas autoga ilusti suhtlema;) näitas veakoode. No oleme ausad minu 20v lonkab ikka nii räigelt praegu et paha hakkab:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 24.09.10 16:39 Tsiteeri


Kus kohas käisid diagnosti tegemas? Aravetel Augusti juures?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 25.09.10 09:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Askonz
Kus kohas käisid diagnosti tegemas? Aravetel Augusti juures?


Ei, Koolis, et siis säreveres.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 12.10.10 15:48 Tsiteeri


No ma ei tea, täna hakkas minu coupe ikka tõsist nalja tegema, absoluutselt ei käi, paugub ja teeb muid vigureid, tühikäik täiesti kadunud , jõud täiesti kadunud ning jõnksutab. Alguses nagu käis siis hakkas jamama, ning ühel hetkel jälle käis. Ja nüüd on täiesti peetis. Mingi süüte teema peaks nagu olema ideaalsuse mõttes, kuid kui ma eelmine kord targa inimese juures käisin siis tema ütles mulle et 20v ei saa süüdet reguleerida, et juhtplokk regullib ise.Ehk oskate mulle öelda mis tal viga olla võib`?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 12.10.10 15:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alunts
No ma ei tea, täna hakkas minu coupe ikka tõsist nalja tegema, absoluutselt ei käi, paugub ja teeb muid vigureid, tühikäik täiesti kadunud , jõud täiesti kadunud ning jõnksutab. Alguses nagu käis siis hakkas jamama, ning ühel hetkel jälle käis. Ja nüüd on täiesti peetis. Mingi süüte teema peaks nagu olema ideaalsuse mõttes, kuid kui ma eelmine kord targa inimese juures käisin siis tema ütles mulle et 20v ei saa süüdet reguleerida, et juhtplokk regullib ise.Ehk oskate mulle öelda mis tal viga olla võib`?:o

Võid üle vaadata küünalde seisukorrad ning üks võimalik põhjus võib olla ka lambda andur. Sõbra 2.0 16V mootor käis vastu tahtmist, katt oli punane all, paukus ja segu oli rikas- põhjuseks oli üks küünal ja ilmselt ei andnud ühendust ka lambda andur, sest see oli aftermarket lisa massiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 12.10.10 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Tsitaat:
Algselt postitas: Alunts
No ma ei tea, täna hakkas minu coupe ikka tõsist nalja tegema, absoluutselt ei käi, paugub ja teeb muid vigureid, tühikäik täiesti kadunud , jõud täiesti kadunud ning jõnksutab. Alguses nagu käis siis hakkas jamama, ning ühel hetkel jälle käis. Ja nüüd on täiesti peetis. Mingi süüte teema peaks nagu olema ideaalsuse mõttes, kuid kui ma eelmine kord targa inimese juures käisin siis tema ütles mulle et 20v ei saa süüdet reguleerida, et juhtplokk regullib ise.Ehk oskate mulle öelda mis tal viga olla võib`?:o

Võid üle vaadata küünalde seisukorrad ning üks võimalik põhjus võib olla ka lambda andur. Sõbra 2.0 16V mootor käis vastu tahtmist, katt oli punane all, paukus ja segu oli rikas- põhjuseks oli üks küünal ja ilmselt ei andnud ühendust ka lambda andur, sest see oli aftermarket lisa massiga.


Katti pole üldse all. Aga eks ma mõnipäev vahetan lambda ära, see on olemas. Eks siis nuputab edasi kui midagi ei muutu. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 01.11.10 15:38 Tsiteeri


Nüüd nagu oleks pill enam vähem jonksus, detonatsiooni andurid näitavad veakoodi, arvatavasti selle pärast nimodi jamab ka, või kui keegi arvab et nende pärast siukest jonksutamist teha ei saa siis andke teada. igatahes minu rahakott enam vastu ei pea vist, nii et kui keegi endale talveks autot tahab siis teab et minu 20v quattro on müügis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 01.11.10 22:20 Tsiteeri


Eks see paljuklapiline selline kord on, võtab raha nagu "s" aga talveni ma loodan, et kannatad ära. Siis sa enam
seda müüa ei taha! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.11.10 15:40 Tsiteeri


Heipa! Kahju, et alla annad. Pisut pingutust ju veel ja sul on üsnagi ideaalne talveauto. Loodan, et ümber mõtled, sest kui nendest vigadest üle saad, esiteks juba tead autost rohkem, edaspidi on lihtsam ja nagu ka Kiku mainis, siis oota talv vähemalt ära. :D


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 03.11.10 08:02 Tsiteeri


No eks ma siin ikka tasapisi nokitsen, hind ka muidugi suhteliselt kirves. Niiet jätkan vea lahendamist kuni keegi pole pakkumist teinud!;)
Kiku sa tegeled 7a varuosadega, kas sul on detonatsiooniandureid?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 03.11.10 13:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alunts
No eks ma siin ikka tasapisi nokitsen, hind ka muidugi suhteliselt kirves. Niiet jätkan vea lahendamist kuni keegi pole pakkumist teinud!;)
Kiku sa tegeled 7a varuosadega, kas sul on detonatsiooniandureid?:P


Mul oli vahepeal üks NM varuosadeks aga ei kahjuks andureid pole alles, läksid minuarust mootoriga kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 08.11.10 21:12 Tsiteeri


Ma ei tea, kas Alari kirjutab veel siia, aga see masin liikus Pärnu meeste kätte:)
Eks sealt võib sündida järgmine dragi masin:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 09.11.10 16:22 Tsiteeri


Auto müüdud ühesõnaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 09.11.10 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Auto müüdud ühesõnaga?


Just nii.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 64.0% - SQL: 36.0%]