Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: keretööd (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3020)
argoaa
huviline



Registreerunud 30.03.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80 b3

postitati 19.07.10 15:56 Tsiteeri
keretööd



Küsimus siis selline:et kas siin on kedagi,kes ise või teab kedagi kes tegeleks Pärnus auto keretöödega(pahteldamine,värvimine).Autoks on siis Audi80b3.Oleks vaja paar mölki ära siluda.Ametliku töökotta ei taha minna,kuna seal küsitake pea uue auto hind ja see ei tasu ennast ära. Tänud kõigile asjalike vastuste eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Motorola
huviline



Registreerunud 05.07.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 10v, Jeep Grand Cherokee 4.0

postitati 29.07.10 08:38 Tsiteeri


Kuna olen veel nii värske, et uut teemat teha ei lubata, siis segan ennast siia jutu vahele ja ega ühe küsimuse pärast väga ei tahakski uut teemat teha.
Olen hädas sarnase murega, oleks vaja natuke roostet eemaldada ja olenevalt hinnast siis ka võibolla terve auto üle värvida, autoks siis Audi 200 ja asun Tallinnas.
Kontakt - tom@biker.ee, 56 285 463 - Tom, ps.
Eelkõige ootan just kellegi poolt soovitusi, et kelle poole pöörduda, tähtsad on hind ja kvaliteet, nagu ikka:)
Kõike parimat!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 29.07.10 08:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Motorola
Kuna olen veel nii värske, et uut teemat teha ei lubata, siis segan ennast siia jutu vahele ja ega ühe küsimuse pärast väga ei tahakski uut teemat teha.
Olen hädas sarnase murega, oleks vaja natuke roostet eemaldada ja olenevalt hinnast siis ka võibolla terve auto üle värvida, autoks siis Audi 200 ja asun Tallinnas.
Kontakt - tom@biker.ee, 56 285 463 - Tom, ps.
Eelkõige ootan just kellegi poolt soovitusi, et kelle poole pöörduda, tähtsad on hind ja kvaliteet, nagu ikka:)
Kõike parimat!


Uuri näiteks SIIT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Motorola
huviline



Registreerunud 05.07.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 10v, Jeep Grand Cherokee 4.0

postitati 29.07.10 15:46 Tsiteeri


Suured tänud teile!
Sain kaks "vihjet" ja mõlemad suunasid samasse kohta, see ju tähendab ainult head!
Rohkem päikest kõigile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raxi
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.10 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argoaa
Küsimus siis selline:et kas siin on kedagi,kes ise või teab kedagi kes tegeleks Pärnus auto keretöödega(pahteldamine,värvimine).Autoks on siis Audi80b3.Oleks vaja paar mölki ära siluda.Ametliku töökotta ei taha minna,kuna seal küsitake pea uue auto hind ja see ei tasu ennast ära. Tänud kõigile asjalike vastuste eest.
saadan sulle nr . Töökoda asub tal savi ja raba nurgal 100m kuusakoski poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarvin
huviline



Registreerunud 14.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 2013 S-line

postitati 20.11.11 19:16 Tsiteeri


Tekkis siis ka küsimus, et auto on mul audi a3 98 aasta halli värvi ja tekkis huvi seoses mõlkide väljasaamisega ja värvimistöödega lõuna-eestis. Et kas keegi oskab soovitada, kus saaks seda teha kvaliteetselt ja mõistva hinnaga? Tean, et hall värv on selline, et sarnast tooni vist pea võimatu leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.3% - SQL: 66.7%]