Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Vaja Plekkseppa (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2275)
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 03.03.03 10:42 Tsiteeri
Vaja Plekkseppa



Probleem siis selline et mul sigaril on esiklaasi ymbert roostes. oleks vaja korralikku tegijat kes teeks asja korda niiet ka pidama jääks.
kuna olen kuulnud et klaasi mahavõtmine pidi ilge hirmus töö olema siis ma arvan et lasen klaasi teeninduses maha võtta. oleks siis vaja aint meest kes pahteldaks(võibolla ka keevitaks) ja värviks.
kui keegi oskab head tegijat soovitada või teeb ise sellist tööd siis iga info on teretulnud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 03.03.03 14:04 Tsiteeri


see klaasi kättesaamine on suht kahtlane,1 viiest mis terveks jääb,kuid soovitan soojalt Autoks Gruppi,asub Lohu 12 autoregistri taga kohe.tel.6726728


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 03.03.03 21:05 Tsiteeri


vaata, et nad sul siis tihendit katki ei lõika(tihend on u kujuliselt ümber klaasi), st tuleks lõigata seestpoolt, võtab kaua aega. tervena saab kätte küll, kuigi garantiid keegi ei anna, probleem võib tekkida hiljem paigaldatuna, klaasi võvad jääda pinge ja prao sisse tõmmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 04.03.03 22:35 Tsiteeri


...:( et siis jama rohkem kui ma arvasin.
ma olen kuulnud et nad võtavad klaasi kuidagi mingi suruõhuga või kuidagi niimoodi.
põhimõtteliselt tagasi liimima on inimesed nõus, vaja on aint klaas maha saada tervelt ja muidugi ka katuseplekk korda saada.

seal autoregistri taga see koht-on seal head tegijad. ma sealt käiks läbi kyll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 05.03.03 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
seal autoregistri taga see koht-on seal head tegijad. ma sealt käiks läbi kyll.



kas on? krt küll ma veel soovitan ja siis hakatakse ka uurima kas ja mis?Olemas on värvikamber ja niipalju veel et sinna jookseb sisse enamus kindlustusetöödest ja samuti on firmal näiteks mitmete esindustega lepingud,et ainult neil on õigus teostada värvitöid.
Ja muidugi kui rahast kahju on siis võib ju alati osta pudeli aerosooli ja rulli teipi ja on ka kaks nädalat ilus.
Kõigepealt käi sealt läbi!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.2% - SQL: 50.8%]