Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: AC Trackday 2010 - 04. juuli - järelkaja ja pildid (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3210)
yksk6ik
huviline



Registreerunud 06.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.10 11:53 Tsiteeri
AC Trackday 2010 - 04. juuli - järelkaja ja pildid



Rapla Kardirada Mõned pildid ja üks kehva video

http://maxxx.mine.nu/Vigursoit/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 04.07.10 13:35 Tsiteeri


Rahvast oli väga vähe, aga muidu oli täitsa normaalne. Nägin RS2 ka ära, mille pärast ma sinna läksingi :P. Väga palju külgbokse oli.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 04.07.10 14:40 Tsiteeri


Jube palav oli ja osalejaid oleks võibolla tõesti natuke rohkem oodanud.

Isiklikult saab ürituse väga hästi kordaläinuks lugeda, Vigursõidus 3. koht ja ringrajavõistlusel 1. :cool:




Kiitused ürituse eestvedajatele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 04.07.10 15:41 Tsiteeri


Ka käidud ja tehtud/nähtud. Rahvas oli sellise kuuma ilmaga ilmselt enamasti rannas. Aga siiski omajagu seltskonda oli ju kohal. Tore oli uusi nägusid ja autosid mida ainult arvutist näinud ka päris elus näha. Lisan ka mingi aeg enda klõpsud ja siis mingi aeg hiljem ka videod. Ootame ka tabelit, millest siis hea tulemusi võrrelda. Ise pole üldse rahul aga samas pereauto kohta ilmselt päris arvestatavad tulemused.

Kuuma päikest kõigile :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.07.10 17:33 Tsiteeri


Rahvast oli tõesti vähe, aga muidu oli tore. Mõned näod ja nimed jälle kokku pandud. :)

Sai rajal jälgijaametit pidades lõbusalt irvitatud järjekordse liivapudeliga ümber auto jooksja pisut totrat ilmet nähes. Ma sain aru, mida nad tundsid - ma jooksin ju ise ka nii. :P

Ilmaga joppas ka - sai kerge jume nahale. :)

Tulemused (kuna näivad sellisenagi suht selged, ei hakkagi neid vast excelisse lööma):

Vigursõit:

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2010.07.04.Rapla.vigurs6it.tulemused.png

Ringrada:


http://pildid.audiclub.ee/yritused/2010.07.04.Rapla.ringrada.tulemused.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.10 17:33 Tsiteeri


Väga meeldiv aga palav pühapäev. ;) Tänud korraldajatele.
Üks väga värisev video.
Ja ICE finish vigursõidul (üks kolmest).

Ma kõige lahjema mootoriga polegi viimane. "Läti" lilla toonkile ja liiga koopas rattad olid minu jaoks suur probleem. Turvavöö segas muidugi palju. Aga eks palju oli kinni endas. Näiteks ma ei näinud kordagi seda lauda millest pidi üle sõitma aga tunda oli.:D
Ringrada oleks tahtnud ka proovida nalja pärast aga kahjuks hakkas auto jukerdama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.07.10 18:34 Tsiteeri


Mnjah, hommikul Rapla poole sõites kujutasin ma ennast, võidukarikas peakohal, uhkelt kõrgeimal astmel seismas. Vuvuzelade hordid täiest kõrist kisamas. Oli ju põhjust- eelmise aasta kaks esimest ei saanud tulla ning minu geniaalne loogika pidas elementaarseks, et ma liigun lihtsalt kaks sammu kõrgemale.
Aga ei, kus sa sellega. Jälle pidi higistama, väristama ning kõigele lisaks ka jooksma. Ja ikka oli keegi, kes jäi püüdmatuks. See, et Kristo80 oma cabrioga ainuüksi juba puhta sõiduga kõigile poole minutiga lajatas, on väga märkimisväärne. Loomulikult kolleegium rajaääres leidis, et põhjuseks on cabriolett keretüüp. Asi ei ole mitte kunagi ju mehes :D Silmaga kõrvalt kusjuures aru ei saanud, kus see edu sisse sõideti aga no vähemalt ise lasin ma kõik kolm katset mälu järgi sõiduajas 8 seki sisse, vahe tuli ainult trahvidest. Ehk siis stabiilne aga pool minutit liiga aeglane, et võita. Ulme.
Õnneks Eerole sai tervelt kahe sekiga müts silmini rebitud ning Tartu võistluse võitnud Evil jäi juba natuke kaugemale.
Mida siis selleaastase kohta öelda... Oluliselt parem kui eelmine, mis arvestades Audiclubi orgunni, on ka täiesti elementaarne. Arenemisvõime on meie klubi edu aluseid olnud algusest peale. See auto seis, mootor kinni, autost välja ja kerge spurt, oli ikka väga cool. Kuigi selle päikesega võib olla sellel hetkel nii ei tundunud :D Minujaoks oli täielik komistuskivi, mida ma lõpuni endale selgeks ei saanudki, see tagurpidi väljatulek enne lauast ülesõitu. Krt kõrvalt vaatad- lihtne. Juhi kohalt aga täiesti juhe koos. Ma veendusin, et see koht oli suht mu isiklik draama kuna teised seal väga ei eksinud. Samas tagurdamised boksi ning uss olid minu jaoks ülilihtsad ning 360kraadi oli bemmiga puhas rõõm.

Mõned tähelepanekud:
- turvavöö nõue ära, kuniks on vaja reaalselt pea (loe: pool keha) õue saada
- laua trahv minut!!!! (kui eelmine aasta sai teadlikult riskitud pisikese trahviga siis tegelikult oleks võinud ka see aasta toorelt üle lajatada, sest stopperiga mõõdeti seal ukerdamise ajaks 30 sekundit. Seega oleks igati võidus taas olnud).

Korraldajatelt väga väga hea töö see asi mõnusas õhkkonnas läbi viia, tänud!

"Rinka" oli rohkem niisama sahistamine, kuna tänu lapsele oli turvavaru 1,5m igas kurvis ning muidugi õiget autot ka polnud :)

Ja tänud 32aastasele Marjele, et ta vahepeal last kantseldas ning oma 1.9kg kaalunud rohusööjast pisilehmaga teda rõõmustas. Sinust saab ikka hea ema! :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 04.07.10 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ilmaga joppas ka - sai kerge jume nahale. :)


Kerge jume on hästi öeldud ...ma rohkem punanahk. :D:P

Aga üritusest endast siis - väga tore oli ja huvitav oli vaadata, kuidas kodanikud oma auto gabariite hindavad.

Osalejaid oli natuke vähe ...samas hea, et nii paljugi oli.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Marili
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.10 20:50 Tsiteeri


Sõitjad olid tublid, ilm oli natukene liiga palav, kuid kokkuvõttes üks tore ettevõtmine :)

(Vigursõidu tabelis on kolme sõidu koondtabelis jäänud parandamata lahtris "parim" Ice-i aeg. Mujal sai liitmisvea parandus tehtud :))


fwd with soft suspension, not for the fast lap times, but for joy.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
Marje
huviline

Avatar


Registreerunud 06.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Quattro best ET10,2sec@240,24km/h, topspeed on 1 mile 304km/h

postitati 04.07.10 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Ja tänud 32aastasele Marjele, et ta vahepeal last kantseldas ning oma 1.9kg kaalunud rohusööjast pisilehmaga teda rõõmustas. Sinust saab ikka hea ema! :D


Ma vaatan, et Hr. Ice üritab kaotusvalu läbi kommentaaride välja elada :) no pole hullu ega ma võlgu ei jää.

Üritus oli 5+ ja mul on niii niii kahju, et ma ise ei saanud osaleda. AC-s on ikka nii tublid tegijad, kes üldse võtavad vaevaks selliseid üritusi korraldada! Loodan, et järgmine kord saan ise ka rajal olla, mitte aint koerte ja lastega raja ääres :)


Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalat lennata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kristo80
huviline

Avatar


Registreerunud 25.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b5 1.8TQ Hoehnester

postitati 04.07.10 22:13 Tsiteeri


Väga bro üritus!

Läksin mõttega, et teen mis suudan. Kuigi tunnistan kiiruga külgboksi tagurdamine ei tule üldse väla. Ülejäänud rada sobis mulle ja minu sõiduvahendile ideaalselt ja nii me selle võidu koju tõime. ;)

Kiidusõnad ka rajameistrile, väga osavalt tehtud!!!

Igaljuhul mina tänan korraldajaid ja jään ootama uut üritust!:D

Tervitades

Kristo


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 04.07.10 22:58 Tsiteeri


Eks süda tilgub verd, et ei saanud kohal olla... Oleksid on meie sõbrad. Aga suur kiitus tegijatele, et õigemat sorti üritus jälle täie teravusega on läbi viidud. Järgmisel korral kraanajuhiausõna, et tulen võtan osa. Ei pretendeeri oma kesiste oskustega esikolmikusse kohe kindlasti :P


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TURPS
huviline

Avatar


Registreerunud 22.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 200 20v

postitati 05.07.10 22:32 Tsiteeri


Üritus igati tipp-topp.Ise ma sinna võitma ei tulnudki pigem ennast ja autot proovile panema.Kas mulle aind tundus või minu auto ei tahtnud esimesse tagurpidi poksi hästi ära mahtuda ? Sealt ka mõlemal katsel koonuse puudutus.Rinka oli igati lahe sai ikka isuga peenestatud.Tavalise rehvirõhuga ja kergelt kolksuva kaldepuksiga tuli tulemus päris hea, kuigi tünnid olid rajale liiga lähedal ja ei tahtnud autot väga ära ka lõhkuda pidi ikka tagasi hoidma veidi .Temperatuuri ka tõstis ilma tõttu väga kõrgele. Järgmine kord tulen vana 200-ga siis vähe julgem rinkal lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 75.0% - SQL: 25.0%]