Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Plaan osta audi 80 (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 3299)
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 11.06.10 13:08 Tsiteeri


No maitea see diisli kallis remont on natuke rumal jutt. Jap sel on 2 kallist juppi pump ja turbo kuid need ei pea tingimatta rikki minema. Bensukal on jälle bensiini pump, katt, lamda mis pole kah eriti odavad jupid uuematel ka üksiksüütepoolid ja hunnik andureid. See et sõbral parsa on ei tähenda, et kõik viletsad on. Aga kui teemalgataja kütust tanklast ostab siis ma ei näe küll jah diislil mõtet. Diisliga on talv ikka natsa raskem ei lähe ta nii ruttu elusees soojaks kui bensiinimootor. Kütus ja filter peavad head olema. 1,8 monopritse oleks mõistlik valik suvel 7 sajala peaks norm kulu neil olema vabalt. Või 2,0 täispritse mitte mehaaniline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.10 11:49 Tsiteeri


Nii ei oskagi midagi kohe vaadata, plaani remonti teha ei ole ,tahaks ikka korraliku saada ja on soovitatud 1.9tdi-d. Aga ma ei leia üldse kuskilt ühtegi normaalset 1.8 mootoriga ning mul on vähene bensiini võtt suhteliselt tähtis kuna sõidan hästi palju.
Samas võiks edasi ka ikka minna mitte nagu vana autoga 4 käik gaas põhjas ja hea ,et saab mööda enne kui rekka ära lõmastab(1.4 mootor). Kumb siis lõpuks mõtekam oleks talvega jah probleem natuke kui juhuslikult maal olen siis ei saa kuhugi vist aga talv on ainult 1 kord aastas auto sõidab koguaeg..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.06.10 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
...talvega jah probleem natuke kui juhuslikult maal olen siis ei saa kuhugi...

Audi puhul mitte, selleks on quattro! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.10 12:43 Tsiteeri


Seda küll aga ma mõtlesin rohkem seda ,et mu maakoht keskeestis:D Siin olid see talv kõige külmemad temperatuurid ja oli raskusi bensuka soojaks saamisegagi aga noh eks kõigil oli karm talv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.0% - SQL: 67.0%]