Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: salong vaiksemaks (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2929)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.03 08:16 Tsiteeri
salong vaiksemaks



Tervitus!
On keegi võtnud sellise asja ette ja salongi enamus/kõik polstrid jne mingi asjaga tagant ääred ära tihendanud. Mul vana teadis rääkida, et tema tegi kunagi kaheksal kõik polstrite jne ääred sellise svammiribaga üle(kasutati vanasti akende tihendamiseks, umbes 1cm lai riba mis oli teibile kinni liimitud or smth) Nüüd olen kuulnud, et mehed teevad sama asja silikooniga. Põhiline oleks, et masin salongis võimalikult vaikne oleks. Kui kavatsen sportõhufiltri ka panna siis ma ei soovi seda salongis häälitsemas kuulda.
Teine asi. Mingid vennad vahetasid polstrite tüübleid ka lisaks, et masin pidi seest vaiksemaks jääma. Ei ole nagisemist jne.
Närvidele käib veel juhiiste, mis nagiseb. Need tlna tänavad on masina suht logisevaks raputanud.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 27.02.03 08:35 Tsiteeri


Sõbralik soovitus - kindlasti ära kasuta tavasilikooni.
U kuu möödudes hakkab see omamoodi nagisema...

Svammi kasutasin kunagi ise ka, liimides seda tagaluugi polstri vahele. Aitas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 27.02.03 08:43 Tsiteeri


Kui polstri on mitu korda maha kistud siis aitab tüüblite vahetus küll ise olen ühel oma autol vahetand ja tulemus oli päris hea, naginat palju vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 27.02.03 16:23 Tsiteeri


kerge offtopic aga tahax mina teada kuhu sa audi 80l topid selle nn sportfiltri ..see kohe kuidagi ei taha sinna mahtuda.:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Audi B7 white edition

postitati 27.02.03 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Viljars
kerge offtopic aga tahax mina teada kuhu sa audi 80l topid selle nn sportfiltri ..see kohe kuidagi ei taha sinna mahtuda.:P

Ma ei saa nüüd aru, jutt salongi vaiksemaks tegemisest ja sina hakkad sportõhufiltrist rääkima.
Tahad ta salongi panna või ?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 27.02.03 16:56 Tsiteeri


Selle kohapealt tekkis ka mul küsimus. Ma saan aru, et turbo on peal ja siis peale koonuse paigaldamist hakkab asi vihisema, aga sul ju turbot pole.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.03 17:12 Tsiteeri


njah. kuna karpal läheks ühe varjandi puhul too plastkarp ümbert ja jääks ainult filter pealt ühe poldiga. sõber teadis rääkida, et siis saab olema kuulda kuda filter õhku ahmib kiirendades ja häält teeb..


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 27.02.03 19:37 Tsiteeri


ühel passatil (1,8 monopritse) sai koonus pandud. noh gaasi põhja panid tuli kapoti alt selline jõrin et anna olla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.8% - SQL: 46.2%]