Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Vesi pagasnikus ! (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2546)
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.10 19:01 Tsiteeri
Vesi pagasnikus !



Paar-kolm nädalat tagasi puhastasin autot seestpoolt väha põhjalikumalt ja kaevusin ka tagavara ratta juurde. Seal vaatas vastu 5-6cm sügavune bassein (tagavararatta plastmahutis). Imestus oli suur, pumpasin vee välja ja pagasnik sai kuivaks. Täna oli asja pagassi põranda alla ja näen et jälle kõik niiske. Vaatan siis tagavara ratta juurde ja seal jälle bassein, seekord ainult 2-3cm sügavune:D. Viimase nädala on auto seisnud, enne seda sõitnud enamvähem kuiva teed pidi (kevad:)). Sellist jama pole varem kunagi esinenud. Kusagil ühtegi auku ei näe, minu pea on ideedest tühjaks saanud !

Pakkuge välja variante, kust on võimalik veel sinna siseneda !
Autoks on A6 C4 Avant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 22.04.10 19:05 Tsiteeri


Endal täpselt sama jama. :D Puurisin sinna ratta juurde augu sisse, et vesi ära voolaks. Kui voolikuga tagatuleklaasile vett lasta, siis on ilusti näha kuidas sealt mööda keret sinna alla vanni jookseb ja basseini tekitab ;)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.10 19:46 Tsiteeri


Kui viitsiks otsingut kasutada, siis võiks ka puurid kappi jätta ja hakata viga otsima. Vihjeks annan, et otsingus kasutada SAMA teema pealkirja.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 22.04.10 20:13 Tsiteeri


Mul C4-l ka sama asi olnud. Eriti lõbus oli siis kui talvel oli vaja tagavararatas alla panna, vesi seal "vannis" oli külmunud... :D:mad: Mul suurem vesi tuli keskluku vaakumtoru läbiviigu kaudu, seal oli see kummist ümbris puudu. Lekkekoha määramiseks võib abiks olla kui keegi voolikuga vett laseb ja ise taskulambiga pagassis oled, järgi proovitud. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 22.04.10 20:38 Tsiteeri


Ja kui keegi appi ei saa tulla, mine vihmase ilmaga pagasnikusse lehte lugema.. :D, ehk aitab. :)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
blinkz
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 16.05.13 10:06 Tsiteeri


Mul on sama probleem A4 avant b5 kerega, aga täpselt ei saa aru kust see vesi ikkagi sisse tuleb. Kastekannuga sai peale valatud, aga otseselt näha ei ole midagi. Vett valasin tagumise küljeakna peale ja sel hetkel hakkas ka vett tilkuma. Kas siis klaasivahelt tuleb läbi? Oskab keegi öelda, kuidas seda korda oleks võimalik teha?
Tegin pildi peale ringid ka, kust hakkas vett tilkuma kui vett valasin: link


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alfabeta1234
huviline



Registreerunud 18.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c4 1996

postitati 16.05.13 10:37 Tsiteeri


Mul ka sama viga A6 C4-ga , olen kõik kohad läbi käjunud , uue tihendi pannud ja silikooniga kõik võimalikud kohad üle lasnud.
Aga midagi muutunud pole :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmasu
huviline



Registreerunud 21.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 c3

postitati 16.05.13 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kella4
Paar-kolm nädalat tagasi puhastasin autot seestpoolt väha põhjalikumalt ja kaevusin ka tagavara ratta juurde. Seal vaatas vastu 5-6cm sügavune bassein (tagavararatta plastmahutis). Imestus oli suur, pumpasin vee välja ja pagasnik sai kuivaks. Täna oli asja pagassi põranda alla ja näen et jälle kõik niiske. Vaatan siis tagavara ratta juurde ja seal jälle bassein, seekord ainult 2-3cm sügavune:D. Viimase nädala on auto seisnud, enne seda sõitnud enamvähem kuiva teed pidi (kevad:)). Sellist jama pole varem kunagi esinenud. Kusagil ühtegi auku ei näe, minu pea on ideedest tühjaks saanud !

Pakkuge välja variante, kust on võimalik veel sinna siseneda !
Autoks on A6 C4 Avant.
Trw! Mul on kõigil autodel (erinevad margid ja mudelid aastatest 1990-2008) olnud kevadeti lomp tagavararatta augus.Suvel paduvihmadega on kuiv kui kõrb. Ei jää muud üle kui arvata et tegu on talvistest ja kevadistest temperatuurivahedest tingitud kondentsveega. Lihtsalt äravool ei toimi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vasart
klubiliige



Registreerunud 31.10.08
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.07.13 11:45 Tsiteeri


Oli sama probleem. Vihmaste ilmadega ning pärast Statoili pesu oli pagasnikus bassein.
Autoks C4 sedaan. Endal lahenes probleem sellega, et panin tagumistele tuledele uued tihendid.
Lisaks soovitan üle vaadata ka vee äravoolud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.4% - SQL: 63.6%]