Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 80 b3 1.8 66kw 1986a. Mõtet üles lüüa või mitte? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1671)
cruzer
huviline



Registreerunud 20.04.10
Asukoht: Koeru
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.10 15:57 Tsiteeri
Audi 80 b3 1.8 66kw 1986a. Mõtet üles lüüa või mitte?



Soetasin endale siis audi 80-ne. B3 kere, sisuliselt kere korras, roostet nagu pole, tundub tsingi moodi, täpselt ei tea, mootoriks on 1.8 66kw tooreklapiga. Uuriksin siis teadjamate inimeste käest, et kuna avastasin et jupid on maru odavad siis lõi peast läbi mõte, auto üles lüüa. Nö siis ideaalsesse korda viia.
Kuna tegu on 86. aasta b3-ga siis väike kahtlus siiski jääb, oskab keegi soovitusi jagada, et kas on sellel mõtet?
Nimelt tahaksin paigaldada el. aknad, el. peeglid, lisakellad, nahksisu sisse visata, veermiku korda teha, mootori kallal natuke kõpitseda(tihendid ja muud jutud) ning vana pleekinud värvi üle lasta teha ning valuvelje alla panna. Kas sellel aga mõtet on?

PS: Adminnid, ma ei osanud seda teemat kuskile mujale paigutada, seega kui see siia ei sobi siis ehk oleksite nii head ja tõstaksite selle õigesse kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ccayser
huviline

Avatar


Registreerunud 27.02.08
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 1.6 TD

postitati 22.04.10 16:09 Tsiteeri


Kui kavatsed autot pikemalt kasutada, siis on üles löömisel küll mõtet. Auto on piisavalt kerge ülesehitusega, et suhteliselt iga tööga peaks ise hakkama saama. Kui mootor korras on ja läbisõit sellel ka meeletu ei ole, siis peaks see vastu pidama ka päris pikka aega.
Neid 80 masinaid liigub ka päris palju, seega jupipuudust ei tohiks ka lähiajal tekkida.
Ja muidugi kere on tal tsingitud :D

Edu ja jõudu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cruzer
huviline



Registreerunud 20.04.10
Asukoht: Koeru
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.10 16:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ccayser
Kui kavatsed autot pikemalt kasutada, siis on üles löömisel küll mõtet. Auto on piisavalt kerge ülesehitusega, et suhteliselt iga tööga peaks ise hakkama saama. Kui mootor korras on ja läbisõit sellel ka meeletu ei ole, siis peaks see vastu pidama ka päris pikka aega.
Neid 80 masinaid liigub ka päris palju, seega jupipuudust ei tohiks ka lähiajal tekkida.
Ja muidugi kere on tal tsingitud :D

Edu ja jõudu!


Nooh, läbisõit on 270 tuhat ja kopikad peale, suitseb(ilmselt siis klapisääretihendid), roolivõimu pole. Kui kõik kiidavad heaks siis on plaan pikemaks ajaks jätta, postituse paningi et teada saada, kas tasub. Müügi jaoks ma seda tegema ei hakkaks, ikka enda jaoks, et oleks hea auto millega hea sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
garts
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 2.4 V6

postitati 26.06.10 16:15 Tsiteeri


Mis ma muud oskan soovitada kui jõudu tööle. Ma ise sõidan pmst sama autoga (1988 a 1.8 66Kw) ja olen teda püüdnud ideaali lähedases korras hoida ja ma ei kahetse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 26.06.10 16:38 Tsiteeri


See kas sa tahad seda autot korda teha, sellele küsimusele peaksid sa ise vastama. Tegu pole kindlasti haruldase masinaga, seega midagi erilist pole. Mina omalt soovitaks teha, endal hea kui midagi ise valmis nokitsed ja korras autoga on hea sõita ka ju.
Võid sirvid huviliste autode alt kasutaja jr. autot, tema on väga ilusa b3 valmistanud.

Õlisuits võib olla ka tingitud kulunud kolvirõngastest. Mõõda kompressioon ära.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.06.10 00:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Võid sirvid huviliste autode alt kasutaja jr. autot, tema on väga ilusa b3 valmistanud.

Äkki pidasid pigem jk'd silmas ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.9% - SQL: 65.1%]