Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Värvimisteenus Tartu maakonnas (tegevus lõpetatud) (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 8445)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 09.09.10 13:54


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Tere.
Oskab keegi õelda,kas see firma tegutseb veel?
Olen käinud korduvalt seal ja ka helistanud aga kedagi kätte ei õnnestu saada. Samuti vaatan,et siin audiclubis on viimati oldud aktiivne 04.08.10 :(

Eelmisel reedel oli kah vaikus. Ise helistanud pole, aga liikusin sealt olude sunnil mööda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MK1004
huviline



Registreerunud 05.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe GT '85

postitati 05.10.10 20:06


Samuti pole neist midagi enam kuulnud-näinud. Korduvalt helistanud ja korduvalt kohal käinud, kuid täielik vaikus eetris. Ometi jupid on neile töökotta viidud juba suve alguses..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nurgatagune
huviline

Avatar


Registreerunud 12.09.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.11 20:18


Ongi juba terve aasta möödas, küll aeg läheb kiiresti.
Igatahes olen uue kasutajaga selle teema algataja ja sooviks ,et see teema kustutataks ,kuna kavatseb uue teha. Kaotasin vana kasutaja parooli ja ei pääse ka enam meilile ligi ,niiet ei saa ka uut parooli kätte sealt. Aga eks nii ongi parem. Reola garaaźiga juhtus siis selline lugu ,et läks pmst siis pankrotti. Eelmine aasta ,siis kui see jube läpatis välja tuli ei olnud 2 kuud ühtegi klienti õieti ja arvete maksmiseks jne ei jätkunud lihtsalt piisavalt raha. Sai soome küll mindud ,et teenida seal siis uute seadmete ja üüri maksmiseks raha ,aga nagu paljudel kaasmaalastel sealmaal on juhtunud ,saime ka meie nii pehmeltöeldes rahasuhtes ''tagant''... Lisaks eestisse tagasijõudes avastasime ,et garaaźi omanik oli pooled asjad nö siis ''üürivõla katteks'' maha parseldanud ja pooled asjad oli minu nö trustworthy paariline ära tassinud ,niiet jäin suht tühjade pihkudega. Nüüd kui siis aasta on möödunud ,otsustasime venńaga ,et tuleb uuesti proovida, you'll never fail ,if you don't stop try'n.
Uus garaaź on meil küll juba olemas ja logistiliselt ka tiba paremas kohas seekord ,aga töid otseselt väga veel ette võtta ei saa, kuna peab mõned asjad veel oma naeruväärsest palgast soetama. Aga kindlasti teen uue teema ,kui olen valmis ja luban ,et audiclub saab jälle hea hinnaga värvitööd ja remonditööd tehtud.

Lihtsalt arvasin ,et peab siia kirja panema. Peace.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.11 11:41


Kui mäletad siis ühel kevadel oli tegemises üks tumeroheline C4 A6 Avant. Töödeks mõlema stange ülevärvimine (kummagil oli ühes nurgas ka mõra), juhiukse ülevärvimine st liistust allapoole (seal olid mõned pindmised roostetäpid), tagaluugi ülemine plekk (äärel roostetäpid) ja kogu auto ülepoleerimine.

Töö venis mingitel põhjustel, see selleks, aga kui autot vastu võtsin avastasime, et mõlemal stangel oli lakk korralikult jookma lastud. OK, kuna lakk polnud veel täielikult kuiv siis leppisime kokku et astun nädala pärast läbi ja poleerib jookma läinud laki sirgeks. Nädala pärast tulin tagasi ja hakkas poleerimine pihta. Tagastange juurest jooksis lakk konksu juurest (ei tea aga pakun, et värvimise ajaks konksu ei eemaldatud ja tuisati selle taha). Nüüd enne poleerimist hakkasite pihta ei mäleta millise liivakaga, et pind sirgeks saada ja seejärel juba poleerida. Aga oh õnnetust, liivakas läks läbi laki ja seepeale ütlesite et pole muud varianti kui tuleb ikka stange uuesti maha võtta ja üle teha. Mis mul muud kui nõus olla aga järjekord olla taga ja ette võtta kohe ei saanud. Mingit kindlat aega kokku ei leppinudki ja jäi kokkulepe, et nad helistavad üle kui mingi auk tekib. Tegemist oli siis mai keskpaigaga ja mind ootes ees kaitseväkke mineks juuli esimestel päevadel. Läks mööda nädal, keegi helistanud pole, tegin ise kõne. Korduvalt kätte pole saanud. Siis saatsin U2U ja saatis vastu kirja, et äkki tekib võimalus järgmisel nädalavahetusel, sest tegemisel oli üks 200 pärlavalge. Sealtsaati on raskusi olnud kommunikeerimisega ja läksingi enne sõtta kui midagi selgus. Kolme kuu pärast sain esimesele puhkusele ja nägin ka üle hulga aja autot. Esimene stange ajas ennnise mõra kohale uut mõra ja tagaluugi serv roostetas jälle. Selle luugiäärega on üldse nii, et kui võtsin tulesid küljest et nende tihendeid vahetada nägin, et luugi serva alt polnud keegi värvinud ! Minu mõistus ütleks, et kui serv roostetab siis tuleb just serva töödelda ja üle värvida lisaks ülejäänud plekile. Mõne tulutu katse järel loobusin telefonitsi üritamisest. Samuti ei õnnestunud mõnel üksikul korral töökoja juurest mööda soites neid seal tabada.

Ei aja kõike süüd töötegijate selga, sest ise võtsin auto vastu. Samas kui pakutakse teenust ja niimoodi ennest reklaamitakse, siis niimoodi oma mainega mine ei mängiks. Konkreetselt minu käest on uuritud mitmeid kordi teie kohta ja kui olen oma kogemustest rääkinud, on mingi muu koht otsitud.

Ma ei ole huvitatud kellegi mahategemisest ja ka antud postituses pole ma kedagi halvustanud, kuid hoolivusest probleemide lahendamisel jääb natuke vajaka. Olen kuulnud ka positiivset teie kohta aga minu kogemus on selline. Ootaks lihtsalt kommentaari, ehk ka lahendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nurgatagune
huviline

Avatar


Registreerunud 12.09.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.11 22:37


Hoolivusest probleemide lahendamisel ei jäänud kindlasti vajaka ,lihtsalt tekkis suremaid ja tähtsamaid probleeme otsa ,mis vajasid kiiremat tegutsemist ja ei olnud aega tegeleda selle asjaga.
Vabandan. Mis aga konkreetsesse töösse puutub ,siis sai ka juba alguses ju ära räägitud ,et täielikult roostes luuki ei ole v6imalik teha ära nii ,et see enam rooste ei läheks ,kui mäletad rääkisime ka uuest roostevabast lammari luugist ,aga see jäigi ainult jutuks ja sai vana korda tehtud + ma ju ytlesin et poolenisti läbimänanenud asjale ma garantiid ei anna. Sinna alla sai roostekrunt ,lihvitud sai ka kuivalt ,et ei saaks niiskust jne ,aga näed ,vahest punnitab kiiremini uuesti välja. See vabandamine k6ik k6rvale jätta, siis edasi saame rääkida ps'is ,sest kui soovid olen hetkel valmis oma jama mingi hetk yle tegema..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
bluedogster
huviline



Registreerunud 08.10.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.11 21:56


Palun siis see teema kustutada ja võib ka kasutaja Bluedogster kustutada. Hakkan teist kasutajat kasutama. Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.5% - SQL: 37.5%]