Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Rooli vahetamine S6>S4 (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1715)
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 28.02.10 08:35 Tsiteeri
Rooli vahetamine S6>S4



Kasutasin ka otsingut, aga ei leidnud midagi. Tean, et sellist asja on tehtud, aga uuriks üle kuna vaja täpselt teada.
Autoks on siis minu C4 S4, 93 aasta. Rool on tavaline airbagiga. Nüüd oleks siis selline küsimus (räägitakse, et sobib, aga teised räägivad, et ei sobi), et oleks vaja peale panna 96 aasta S6-e rool. Nuudid pidid samad olema ja kui hoovad ära vahetada siis pidi sobima, aga samas vist airbag ei pidanud tööle hakkama ja ise olen mõelnud veel sellepeale, et kas mitte S4jal ja S6l ei ole need hoobade pistikud erinevad st. ,et päris nii üks ühele vahetada ei saa, juhtmed mis auto küljes erinevad. S6 oma V8-le näiteks sobitati ja ilma lülitite vahetamiseta, aga airbagi tööle ei saa. On see siis võimalik või mitte? Äkki saan siit ammendava vastuse kuna oleks vaja väga teada :).


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.02.10 08:43 Tsiteeri


Airbag'i pistik on sama, erinevus on selles, et kui 100/S4 puhul on signaal lahendatud kontaktrõnga ja liuguriga ja airbag'i lintkaabliga, siis A6/S6 puhul juba mõlemad lintkaabliga. Lintkaabli karbi ära mahutamiseks tuleb roolisamba ümber olevad plastkoored ka A6/S6 omade vastu vahetada. Lülitites on erinevust nii palju, et see naga, mis suunaka välja lükkab, on ka roolidel erinev. See on aga võimalik vana rooli pealt ümber tõsta. Muidugi mitte p'n'p, lõigata ja liimida on vaja.

Kuidas V8 peal airbag'i testiti? :) Kui VAG-COM liiga suurt takistust näitab, võib lintkaabel vigane olla. Üht otsa sillates saab selle lihtsa vaevaga testriga ära kontrollida. Parem kui ühendatud airbag'iga ei proovi, detonaatori kannatusel on piirid. :P

Edit: Maku on kunagi ühte teemasse juhendi ka lisanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 28.02.10 12:05 Tsiteeri


Ei tea sellest V8 asjast midagi. Kasutaja Vuchmann tegi seda.
Black tegelikult sa korra mulle juba rääkisid, aga mul lihtsalt oli vaja (loe : pidin) teema tegema, et asi kindel oleks.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 28.02.10 12:12 Tsiteeri


Sõber mul pani V8-le selle rooli.Aga ta ei pannud minuarust seda alumist plaati.
http://nagi.ee/photos/vuchmann/13183941/


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.10 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vuchmann
Sõber mul pani V8-le selle rooli.Aga ta ei pannud minuarust seda alumist plaati.

Ka mina olen ühe rooli nii ringi teinud, et vaheplaadi viskasin vahelt minema.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 28.02.10 14:03 Tsiteeri


Oleks see väga halb idee, kui rooli ja kangide rappimise asemel panna hoopis terve S6 reguleeritav roolisammas.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
a90q20v
huviline



Registreerunud 15.04.04
Asukoht: Viru
Kasutaja on eemal

Auto: zil157

postitati 28.02.10 14:13 Tsiteeri


Ja kui huvi olemas siis üks reguleeritav sammas täitsa vedeleb garaasi nurgas. Samuti lint ja plastikud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 28.02.10 16:21 Tsiteeri


Ei oleks halb idee, aga rahaliselt ei tahaks ning üldiselt vist mina ei viitsi sellega küll mässata. Kurat see teine 3 kodaraga vanem rool on ka okei.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.7% - SQL: 63.3%]