Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: hädas S4 4.2 kütusekuluga (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 9009)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.10 11:01 Tsiteeri


Leiate ka mille üle vaielda, paar liitrit ees või taga. Ise V8 mehed. Ma usun, et minu sinisel on talvel kulu 20l ja mul on sellest täiesti savi.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 19.02.10 11:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Leiate ka mille üle vaielda, paar liitrit ees või taga. Ise V8 mehed. Ma usun, et minu sinisel on talvel kulu 20l ja mul on sellest täiesti savi.


Kulu sinna või tänna pole endajaoks küsimus, mul näiteks vajalik see, et asi oleks ideaalselt korras.
Kui ta on ideaalselt korras ja siis röövib kütust, siis muidugi näiteks ei kimbuta see üldse.

Näiteks aga kui sul CEL armatuuris põleb ja kulu laes, siis ju on midagi viga .. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 19.02.10 11:19 Tsiteeri


No tähtis peaks siiski olema see, et mootor kulutaks nii palju kui peab. Ehk siis mootor võiks korras olla. Kui raha üldse ei meeldi, võib selle ju nurgast põlema ka panna.

Tasub üle kontrollida ja vajadusel puhastada ka karterituulutuse voolikud. Umbes tuulutusest tingituna tambid kah tühja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
penta
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8/D2 4.2 q tiptronic // Audi 100 C3

postitati 19.02.10 21:16 Tsiteeri


1998 4.2 Quattro automaatkastiga suvel maanteel 8l/100 km oli väga meeldiv, praegu talvel 16 ja rohkem no ei ole nii meeldiv. aga õnneks tuleb jälle suvi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 19.02.10 23:26 Tsiteeri


No need A8'd peavad siis ikka megamadala pöördega liikuma. Ja megakonstantse kiirusega. Aga Audi V8 puhul ma ei oska enam kommenteerida. Jagajasüütega single plane sisselaskega auto nii öko... Noh, selle ökonoomsuse vastu aitab vaid külm mootor ja linnasõit. Vägagi rahustav oleks näha pikaajalist tankimistel põhinevat logi. Nagu Kaakul on näiteks. Minu oma on siuke absoluutselt mitte ökosõit. Sest see auto ei ole selleks tehtud.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.02.10 03:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
No need A8'd peavad siis ikka megamadala pöördega liikuma. Ja megakonstantse kiirusega. Aga Audi V8 puhul ma ei oska enam kommenteerida. Jagajasüütega single plane sisselaskega auto nii öko... Noh, selle ökonoomsuse vastu aitab vaid külm mootor ja linnasõit. Vägagi rahustav oleks näha pikaajalist tankimistel põhinevat logi. Nagu Kaakul on näiteks. Minu oma on siuke absoluutselt mitte ökosõit. Sest see auto ei ole selleks tehtud.


Täpselt niisamuti võin öelda, et olen saanud trassil ka 7 mingiks hetkeks tabloole. See muidugi ei tähenda, et tegelikult trassil 9 on ja talvises linnas üle 20 läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.02.10 07:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Leiate ka mille üle vaielda, paar liitrit ees või taga. Ise V8 mehed. Ma usun, et minu sinisel on talvel kulu 20l ja mul on sellest täiesti savi.

Ma paugutan hetkel stabiilselt vanast rida viiest 15-20l keskmist ja samuti ei nuta :D. Kui v8'ga ringi sõitsin, siis polnud keskmine kulu kunagi nii suur, kuna ma ei nautinud talve nagu selle junniga :). V8 kulu reguleerib reeglina ikkagi tihend rooli ja tooli vahel kui tehnika korras. Samasuurt kontrasti ei saavutaks 1,6 golf isegi siis kui ökomaanteed ja rallikrossi võrrelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 05.02.11 16:35 Tsiteeri
V8 quattro 3,6l 1990a automaat



Tere!
Linnas talvel 23l/100km
Maantee talvel 11l/100km
Talvel rehvid 225/45/r17

Linnas suvel 18l/100km
Maantee suvel 9,8l/100km
Suvel rehvid 245/40/r18

Gaasiga sõites:
Linnas talvel 28l/100km
Maantee talvel 13l/100km

Sõidan lühikesi juppe, "tööle-koju", kui sõita pikemaid otsi linnas talvisel ajal siis min bens kulu on 21,5l/100km.

Karm aga reaalne!

Nt S4 2,2t tarbis talvel max 18l/100km, ja kokku pole hoidnud kütust kuna eSs ju :D
Audi b3 80Q 1,8 tarbis samades tingimustes u 15l/100km kohta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mafi
postitusõiguseta



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi s4 (c4 4,2L)

postitati 16.02.11 20:42 Tsiteeri


Nojah kui mina oma 4,2 s4-jal saaks praegu 15-16 keskmiseks oleksin ülirõõmus:D
Sõidan põhiliselt mööda maanteed üks ots ca. 40km lisaks väheke ka linna ja kulu praeguste ilmadega 24-28l sajale
:D ning olen suht rahulikku sõidustiili harrastanud.Kuna igapäevasest Statoili külastusest sai villand siis viisingi nüüd auto Kostiverre,et las krutivad vähe kulu normi piiridesse;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-=matu=-
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant 4.2, Moskvits 2138 AZLK, ZAZ 968M

postitati 06.04.11 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mafi
Nojah kui mina oma 4,2 s4-jal saaks praegu 15-16 keskmiseks oleksin ülirõõmus:D
Sõidan põhiliselt mööda maanteed üks ots ca. 40km lisaks väheke ka linna ja kulu praeguste ilmadega 24-28l sajale
:D ning olen suht rahulikku sõidustiili harrastanud.Kuna igapäevasest Statoili külastusest sai villand siis viisingi nüüd auto Kostiverre,et las krutivad vähe kulu normi piiridesse;)


No said oma kulu normi ? Mis sul seal krutit ja vahetati ? :P


http://images.spritmonitor.de/439333.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 55.3% - SQL: 44.7%]