Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Esiklaas (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2920)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 18.02.03 11:35 Tsiteeri
Esiklaas



Kustkohast leiab sigarile (a200'86) kõige soodsamalt esiklaasi? (koos vahetusega) Kas keegi on kuulnud midagi neist läti/leedu? klaasidest? Kunagi uurisin, oli vist paarsada krooni teistest odavam. Maikuus pean tegema ülevaatuse ja selleks ajaks tuleb ära vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 18.02.03 15:57 Tsiteeri


sauel ülevaatuse hoovipeal oli miski norm hinnaga koht. kahjuks täpsemalt ei oska juhada... sõidad hoovipeale sisse ja siis otse edasi,kuni lõppeb maja ära ja kohe seal nurgapeal mingi garaaz


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 18.02.03 16:24 Tsiteeri


nüüd oleneb kuhu su peegel kinnitatud on...kui peegel üleval akna ääres siis hind 1200.- (toon)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 18.02.03 17:50 Tsiteeri


kusagil aasta tagasi vahetasin lasnamäel punasel tn. ülevalt rohelise ribaga vist 1300eek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.02.03 10:16 Tsiteeri


No nii. need on klaasi hinnad, aga kus vahetada osatakse, mis vahetus maksab ja seda tüüpi masinal on ju veel mingi liist, mida tuleb samuti koos klaasiga vahetada või miskilkombel taastada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 19.02.03 13:15 Tsiteeri


ma vahetasin oma audi klaasi pärnus... ja kogu vahetus koos liistu vahetusega(liist taastatud) oli hind 2000 eeku... klaas ise valge üleval roheline triip... aga oleks saanud ka sinise tooniga klaasi.. aga hetkel ei olnud laos. ja hind oleks vahe vist 100 eeku olnud..!!!

kui huvi, siis uurin sulle selle kohe nime ja rekvisiidid! ma ise ei tea, mul sugulased orgunisid selle vahetuse:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 19.02.03 13:17 Tsiteeri


ahh jah mul a100 84,, aga see hinda nüüd üüratult tõsta küll ei tohiks, kui sul 200..!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 19.02.03 14:27 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda kust saab klaasi ja vahetuse odavalt audi coupe 87. 8vanema kerega) TARTUS.

:)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.02.03 14:44 Tsiteeri


Ma esialgu veel ei vaheta, kannatan vast aprilli lõpuni ära, kuid panen kõrvataha mis siin pajatatakse. Ja ilmselt pärnusse ka ei viitsi seepärast sõita.
Kas 200 siis ei olegi sama klaas mis 100'l????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 19.02.03 17:18 Tsiteeri


200-l sama klaas mis 100-l
2kiloga saab vahetada tallinnas nii pärnu mnt. autoklaasis kui kadaka teel uues autoklaasis. töö kiire ja korralik, ei riku su värvi ega polstreid.
tartus on kah yks sõbrajutu järgi hea koht seal oopelikeskuse kõrval hindu ma seal kyll ei tea


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 20.03.03 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja martinjev
200-l sama klaas mis 100-l
2kiloga saab vahetada tallinnas nii pärnu mnt. autoklaasis kui kadaka teel uues autoklaasis. töö kiire ja korralik, ei riku su värvi ega polstreid.
tartus on kah yks sõbrajutu järgi hea koht seal oopelikeskuse kõrval hindu ma seal kyll ei tea


Autoklaas on jah korralik koht - töö on korralik ja enda oma vahetades said vana liistugi säästetud

Salongis ka midagi ära ei rikutud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 02.04.03 13:05 Tsiteeri


Kui keegi peaks Pärnusse vahetama minema, siis Ascarist hoidke eemale. Mul eelmisel vahetati (Mazda 626), kruvide katted, mis hoiavad klaasi alaääres olevat plastik riba kinni, lahkusid juba 1 kuu pärast, samuti hakkas üks tihendi serv kummitama. Tagatipuks umbes 6 kuud hiljem lasi klaasi tihend üldse jalga, õigemine pool sellest tuli umbes 110 km/h lahti ning laperdas rõõmasalt auto katusel. Tartu autoklaasi omad liimisid tagasi, siiani seisab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.5% - SQL: 51.5%]