Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Müügis olev S4 (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2239)
markov
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.05
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 04.12.09 17:37 Tsiteeri
Müügis olev S4



Oleksin tänulik kui keegi kes teab, räägiks antud autost lähemalt. Nt. ls, tehtud tööd (võimalusel kus), turbode seisukord jne. Väliselt on igati korralik.
Samas kui omanik ise foorumis liigub võiks autost lähemalt kirjutada enne kui kokkusaamist arutada.
Tänan!

Auto


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markov
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.05
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 04.12.09 18:03 Tsiteeri


Igaksjuhuks lisan, et kommentaari a la: "mine vii vastavasse kohta ja lase juhtmed külge panna ja uuri" pole mõtet postitada, sest vastavasse oskust omavasse ülevaatuspunkti on niikuinii plaanitud minna (konkreetse ostusoovi korral).
Pigem ootaksin sisulist kommentaari kus teadjamad toovad välja varjatud vigu või puuduseid, mida koheselt ei märka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 04.12.09 18:18 Tsiteeri


Otsi, ostuabi teemade all on see väga üksipulgi läbi nämmutatud. Ma esimese hooga ei leidnud seda teemat ise.
Lühidalt 210k on selline läbisõit, et kui vilesid pole vahetatud siis suure tõenäosusega saad seda teha mingi omamise aja jooksul. 210k on ka selline läbisõit, et seal võib juba kõik asjad vajada remo. Täiesti sõltub autost. Käigukast, sidurimäng jne. Oled sellisteks kulutusteks valmis? Esse on teadaolevalt soetanud endale alla 10 000 kirikuõpetaja, seega võimalus leida endale auto, mis pähe pole saanud, on olematu. Aga selleks see masin tehtud ongi, hooldama peab korralikult lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
markov
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.05
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 04.12.09 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Otsi, ostuabi teemade all on see väga üksipulgi läbi nämmutatud. Ma esimese hooga ei leidnud seda teemat ise.
Lühidalt 210k on selline läbisõit, et kui vilesid pole vahetatud siis suure tõenäosusega saad seda teha mingi omamise aja jooksul. 210k on ka selline läbisõit, et seal võib juba kõik asjad vajada remo. Täiesti sõltub autost. Käigukast, sidurimäng jne. Oled sellisteks kulutusteks valmis? Esse on teadaolevalt soetanud endale alla 10 000 kirikuõpetaja, seega võimalus leida endale auto, mis pähe pole saanud, on olematu. Aga selleks see masin tehtud ongi, hooldama peab korralikult lihtsalt.


Minu kartus ongi, et Sinu loetletud asjad tegemata ja seetõttu müübki, seepärast küsingi enne omanikule helisamist, et kas keegi on kokku puutunud või teab tehtud/tegemata asjadest miskit. Loodan siiski, et rihmad on vahetatud ja tegu on tehniliselt heas korras masinaga, tavahooldused ja kütus pole probleemiks. Väliselt ta meenuutab justkui ilusat ja kenasti hoitut, kuid mis tegelikult? Täiesti usun, et masinat sihtotstarbekalt kasutatud, aga kas ka hooldatud?

Tänan kommentaari eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.12.09 18:39 Tsiteeri


Kiire otsing numbri järgi andis meie foorumist vasteks sellise kasutaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 04.12.09 18:41 Tsiteeri


Kõige lihtsam, tulusam, parem, on võtta masin näppu, remondikotta, logistada/uurida tunnike-paar, proovisõit, pilt selge, millega tegemist, halba ei tee ajaloo uurimine esindusest kerenumbrialusel ( Ls-i õigsus jms, kui on saksast/eestist toodud masin ). Turbodelt lõdvikud maha, kerge uurimine, sõit, uurimine, diagnost, ülelaaderõhu mõõtmine läppariga, komprimeerimislõpprõhkude mõõtmine kuuma mootoriga jms.
Mis saab olla parem veel antud nimekirjast? Kellegi kolmanda/neljanda isiku jutt masina ajaloo/hetke seisukorra kohta, kaheldav.

2.7 V6 biturbo, eriti S4-ja ja RS4-ja omamaine ei ole tehase ettekirjutuste järgimine ( ala õlivahetusvälbad, filtritevälbad jms), need võid kohe unustada ja kahega jagada, siis saad masina kestma kuidagi, lisaks tuleb osata SÕITA ja ÜMBERKÄIA antud mootoriga masinatega, see kehtib eranditult kõikide S ja RS Audide kohta, eriti ülelaetavate mootoritega.
Nael kummi, ei muud:)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 04.12.09 18:41 Tsiteeri


Ma ei taha paranoiline olla, aga silma hakkvad kuidagi liiga korralikud esituled.. Minu nüüdseks 195k sõitnud tuledega ei anna võrreldagi. Olid need tuled samasugused mul aga ka 165k pealt. Samuti on minu autol noka peal tublisti täkkeid, seega kontrolli ega kõksu pole saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
markov
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.05
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 04.12.09 18:59 Tsiteeri


Tänud teile, eriti jõuvankri asjakohaste soovituste eest. Järgmisena püüab selgusele jõuda mida omanik räägib (tehtud ja tegemata töödest).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 04.12.09 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Ma ei taha paranoiline olla, aga silma hakkvad kuidagi liiga korralikud esituled.. Minu nüüdseks 195k sõitnud tuledega ei anna võrreldagi. Olid need tuled samasugused mul aga ka 165k pealt. Samuti on minu autol noka peal tublisti täkkeid, seega kontrolli ega kõksu pole saanud.


Esituled saab 1 tunniga selliseks kui need ära poleerida. Samuti mingi väike kõks ei tohiks küll probleem olla. Autod saavad ikka kõkse, peaasi et need korralikult õigete osadega ära parandataks. Loomulikult ei kiida ma heaks rasket avarii läbielanud auto ostmist.

Asjasse kah.
Auto üle vaatamine nagu iga sõiduvahendi puhul. Proovisõit, kolinad, kiskumised, jne. Siis tõstukile visuaalne kontroll, õlilekked, kere kahjustused, lõtkud ja siis korralik diagnostika. Sellega saab selgeks ega mingid elutähtsaid jamasid pole (AIRBAG, ABS, Mootor). Kui kõik ok siis ARK-i.
Loomulikult võib igasugusei lõvikuid piiluda ja näppida aga elu näitab kui ikka turbo lajatab ega ta ikka pikalt ette ei hoiata.
Edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.09 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markov

Samas kui omanik ise foorumis liigub võiks autost lähemalt kirjutada enne kui kokkusaamist arutada.
Tänan!

Auto



Sai sinu soov omanikule edastatud. :D (mina eelistan küll silmast silma omanikuga rääkida, kui läbi foorumi)

Edit:
Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Ma ei taha paranoiline olla, aga silma hakkvad kuidagi liiga korralikud esituled.. Minu nüüdseks 195k sõitnud tuledega ei anna võrreldagi. Olid need tuled samasugused mul aga ka 165k pealt.

Neid annab poleerida.

Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS Samuti on minu autol noka peal tublisti täkkeid, seega kontrolli ega kõksu pole saanud.

Sa ehk liikled rohkem ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markov
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.05
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 04.12.09 20:55 Tsiteeri


Tänan!
Sa siis tunned omanikku? Oleksin ise ka võinud e-mailile saata. Pidasin alguses vajalikuks küsida kas mõni foorumlane teab antud autost miskit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 05.12.09 09:22 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=74276

Tema ehk ongi selle auto omanik:)


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 05.12.09 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=74276

Tema ehk ongi selle auto omanik:)

Teema eelnev läbi lugemine ennem postituse tegemist tuleb tavaliselt kasuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
markov
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.05
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 05.12.09 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=74276

Tema ehk ongi selle auto omanik:)

Teema eelnev läbi lugemine ennem postituse tegemist tuleb tavaliselt kasuks.


Õige tähelepanek! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.2% - SQL: 64.8%]