Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi S8 5.2 FSI 331 kw v10 2006 a 250 km/h piiraja (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 5261)
Liham2gi
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.09 17:06 Tsiteeri
Audi S8 5.2 FSI 331 kw v10 2006 a 250 km/h piiraja



Keegi oskab soovitada kohta või teab keegi kuidas sellel piiraja maha keerata , 250 peal on nagu vajutamis ruumi kõvasti veel ja jõudu aga ei luba minna , soomes audi teeninduses üeldi, et liiga keeruline ja pole varem näinudki sellist mootorit. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 10.11.09 17:12 Tsiteeri


Sellisel riistapuul ei käi piiraja maha mitte kuskilt nupust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Liham2gi
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.09 17:16 Tsiteeri


No ma olen sellest ammu juba aru saanud , et nupust ei käi , noh see aitab kui sa vastad küsimusele küsimusega , sitaks palju abi on sellest , saksast toodud see masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 10.11.09 17:37 Tsiteeri


Äkki Saksa Auto AMK?! (www.amk.ee)

Aga muidu tihti on vaja üle 250km/h sõita, et selline mure?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.11.09 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Aga muidu tihti on vaja üle 250km/h sõita, et selline mure?

Ma saan aru, et inimene on ostnud kiire auto ja ei soovi, et midagi kunstlikult piiratud oleks. See ei tähenda tingimata, et siis pärast piiraja eemaldamist pidev 300 km/h sõit lahti läheks. Ausalt öelda ei meeldiks mulle ka sellise auto puhul selline tobe piiraja. Kuidas sulle meeldiks, kui sinu autol oleks tehasest 150 km/h piiraja peal? Ei ole ju vaja sellestki kiiremini sõita?

Ma olen kuulnud, et Porsche'del, mis ka tehasest 250 km/h piirajaga tulevad, on see võimalus esinduses maha võtta pärast vastava kiire sõidu koolituse läbimist. Maksab ilmselt päris mitu €€€. Nii et esinduste poole pole vist mõtet selle sooviga pöörduda. Ebay'st ehk leiab mõne mooduli või chip'i, mis piirangu ära kaotab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 10.11.09 18:47 Tsiteeri


Mina saavutasin oma eesmärgi elektrooniline piiraja kätte saada (250 km/h) ja rohkem väga ei soovigi ja ei oska öelda, kas autogi väga palju rohkem suudab, aga no sellise mootoriga S8 ikka hoopis teine mänguasi. Sellel tahaks isegi piirajast lahti saada.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Liham2gi
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.09 19:13 Tsiteeri


Eino plaanis nüüd ei ole piirajad maha võtta ja kohe tln peale 300 sajaga kihutama minna , liigun palju välismaal ringi nagu näiteks saksamaal , seal nagu saab lasta nii palju kui torust tuleb või siis käia lennukatel proovimas , eestis isegi kunagi mõned a tagasi ,vana A 8 sagi sai 260 kella lastud, haapsalu ligidal se pikk sirge ,ei tule meelde mis selle nimi oli :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.09 20:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Liham2gi
Eino plaanis nüüd ei ole piirajad maha võtta ja kohe tln peale 300 sajaga kihutama minna , liigun palju välismaal ringi nagu näiteks saksamaal , seal nagu saab lasta nii palju kui torust tuleb või siis käia lennukatel proovimas , eestis isegi kunagi mõned a tagasi ,vana A 8 sagi sai 260 kella lastud, haapsalu ligidal se pikk sirge ,ei tule meelde mis selle nimi oli :)


Pakun sulle välja võlusõna MTM!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matrix
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.07
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe

postitati 10.11.09 20:37 Tsiteeri


http://www.mtm-online.de/en/products/products?brand=AU&model=S8+D3&FzgID=S8D3331Q

820 EUR ja tehtud, kui Saksamaal juba liigud ja aega on võid lasta ka MTM-i meestel endil selle asja ära teha, kui muidugi rahast kahju ei ole. Eesti esindus MTM-il ka lehel kirjas:
Saksa Auto AMK oü.
10621 Tallin, Estonia
Phone: +372 (6) 11 59 78
www.amk.ee

MTM-il minu meelest enam vähem igale audile (vähemalt uuematele) selline piirangu eemaldamise võimalus.

Kui tegu ikka sama masinaga, mis avataril, siis päris ilus, ilusaid kiirtee kilomeetreid pärast piiraja eemaldamist :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Liham2gi
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.09 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matrix
http://www.mtm-online.de/en/products/products?brand=AU&model=S8+D3&FzgID=S8D3331Q

820 EUR ja tehtud, kui Saksamaal juba liigud ja aega on võid lasta ka MTM-i meestel endil selle asja ära teha, kui muidugi rahast kahju ei ole. Eesti esindus MTM-il ka lehel kirjas:
Saksa Auto AMK oü.
10621 Tallin, Estonia
Phone: +372 (6) 11 59 78
www.amk.ee

MTM-il minu meelest enam vähem igale audile (vähemalt uuematele) selline piirangu eemaldamise võimalus.

Kui tegu ikka sama masinaga, mis avataril, siis päris ilus, ilusaid kiirtee kilomeetreid pärast piiraja eemaldamist :P



Tänud tänud , ma usun ,et ma saksas lasen selle teha , vaatab äkki on neil leida vähe kiirem chip kui 280 km/h :P ,pärast eestis veel keeravad tuksi midagi .. , aga se sama valge elukaga on tegemist jah ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Liham2gi
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.09 00:19 Tsiteeri


Mina saan pakkuda sellele autole tuuning softi, mis toodab lisaks piiraja maha võtmisele ka lisa jõudu 20kw ja väänet 35Nm. Kõik käib läbi OBD pistiku (auto diagnostikapistik), midagi ei ava ja ära ei lõhu. Hind sellel on 9000 EEK .

Sain ka sellise pakkumise aga nüüd ei tea kumb oleks parem.... , kas seal mtm is chip lasta panna või seda on isegi võimalik teha läbi juhtme softi installimisega :) ?? , kumb varjant oleks parem ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 21.11.09 09:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Liham2gi
Mina saan pakkuda sellele autole tuuning softi, mis toodab lisaks piiraja maha võtmisele ka lisa jõudu 20kw ja väänet 35Nm. Kõik käib läbi OBD pistiku (auto diagnostikapistik), midagi ei ava ja ära ei lõhu. Hind sellel on 9000 EEK .

Sain ka sellise pakkumise aga nüüd ei tea kumb oleks parem.... , kas seal mtm is chip lasta panna või seda on isegi võimalik teha läbi juhtme softi instalimisega :) ?? , kumb varjant oleks parem ?


Mis kaubamärgist seda 9000.- eest pakutakse?


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Liham2gi
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.09 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: Liham2gi
Mina saan pakkuda sellele autole tuuning softi, mis toodab lisaks piiraja maha võtmisele ka lisa jõudu 20kw ja väänet 35Nm. Kõik käib läbi OBD pistiku (auto diagnostikapistik), midagi ei ava ja ära ei lõhu. Hind sellel on 9000 EEK .

Sain ka sellise pakkumise aga nüüd ei tea kumb oleks parem.... , kas seal mtm is chip lasta panna või seda on isegi võimalik teha läbi juhtme softi instalimisega :) ?? , kumb varjant oleks parem ?


Mis kaubamärgist seda 9000.- eest pakutakse?




http://www.autohai.ee/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.09 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Liham2gi
http://www.autohai.ee/


Oskab keegi veidi asja põhimõttest rääkida, mida C4 100 98 KW (mehaaniline pritse) mootorile tehakse, et 12 KW juurde tuleb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raceboy
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S8 '99, Porsched: 924 "GTP" 2,5T, '67 911 RSR, 78' 911, 2x 944 S2

postitati 03.08.10 06:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ma olen kuulnud, et Porsche'del, mis ka tehasest 250 km/h piirajaga tulevad, on see võimalus esinduses maha võtta pärast vastava kiire sõidu koolituse läbimist. Maksab ilmselt päris mitu €€€. Nii et esinduste poole pole vist mõtet selle sooviga pöörduda. Ebay'st ehk leiab mõne mooduli või chip'i, mis piirangu ära kaotab.


Vana teema, aga lihtsalt infoks kõigile, et Porschedel ei ole tehasest mingit kiirusepiirangut peale pandud, mitte kunagi.

Porsche ei liitunud selle kokkuleppega saksa tootjate vahel, mis piiras tippkiiruse 250 km/h-ni.


www.porsche-foorum.org
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.08.10 07:07 Tsiteeri


See lõppkoolituse värk oli viimase (E60) BMW M5 puhul, võibolla ka mõne teise võimeka auto puhul.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.08.10 07:41 Tsiteeri


Njah, miskipärast oli meeles, et jutt oli Porsche'st, kuid nüüd vaatama hakates paistab tõesti, et sellise täpse lõppkiirusega neid silma ei hakka. Usalda, aga kontrolli. :)

Reaalselt käis see siis vast Audi/BMW/MB kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 03.08.10 13:43 Tsiteeri


OT. Kaastunne teemas jutuks olnud S8 juhile Narva mnt trahvi puhul ning suured tänud, et startisid hoovist minule ette. Muidu oleksin mina trahvi saanud. Tänud veelkord.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 58.5% - SQL: 41.5%]