Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Ukselukuga mure...Audi A6-el (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1605)
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 03.11.09 17:34 Tsiteeri
Ukselukuga mure...Audi A6-el



Mure siis selline,et kakkusin juhipoolse ukseluku maha.Ja juhtus selline asi et se ukseluku tagumine asi murdus är kus on se keel mis keerab seda ukselukku mehanismi...Küsimus selline,et palju võib maksta selline asi...
Ehk ukselukk (vb kaasneb veel talle midagi)
Ja küsin juba ka är et kuidas käib se välimine link küljest är...Kangutasin igatmoodi aga mina ei saanud...Vanadel audidel on lihtne....2 kruvi lahti ja käes...Aga sellest ma aru ei saanud...
Ehk keegi aitab...
Autoks siis Audi A6 1.8T 1997.aasta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 03.11.09 17:42 Tsiteeri


Pildid

Tead nii neti teel on seda väga keeruline seletada. Suhteliselt halvasti käib see link ära. Kahel pool aasade küljes on klambrid mis tuleb maha lükata. Ja siis käib see metallist kate ühele poole ära (ei mäleta kummale poole lükkama pidi). Peale seda peaks ta keerats kuidagi välja sealt tulema. Kui neid klambreid ära ei võta siis jääb link fikseeritud selle metallist aluse külge ja ei saa välja teda.

Kasutatud lukk on lammarites ~500.- Uus oli vist 1500.-


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 03.11.09 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Pildid

Tead nii neti teel on seda väga keeruline seletada. Suhteliselt halvasti käib see link ära. Kahel pool aasade küljes on klambrid mis tuleb maha lükata. Ja siis käib see metallist kate ühele poole ära (ei mäleta kummale poole lükkama pidi). Peale seda peaks ta keerats kuidagi välja sealt tulema. Kui neid klambreid ära ei võta siis jääb link fikseeritud selle metallist aluse külge ja ei saa välja teda.

Kasutatud lukk on lammarites ~500.- Uus oli vist 1500.-


Mh...Täna ma proovisin seda plekist klambrit maha tõugata aga se ei läinud...Vb 1mm kui sedagi liikus
Aga siis peab selle plekki ikka maha lükkama ja siis peaks link lahti olema jah?
Eks ma homme valgega veel vaatan...
Aga piltide peal oli sama asi küll....See lukkutaga to pikk keel.



Aga tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 03.11.09 17:57 Tsiteeri


Too klamber on suht trikiga. Lihtne ära ka lõhkuda. Mul pole kahjuks ühtegi pilti sellest. Kui ma õigesti mäletan siis üks ots oli tal seal augu taga kinni, pead ta üles lükkama ja siis august välja tõmbama. Ja peale seda jah lükkad selle metallist keele maha ja siis peaks link välja tulema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 03.11.09 21:38 Tsiteeri


Aga korraga räägin siin ära, et süütelukuga juhtus kah midagi kummalist...Väga kergelt käib...Nagu mingeid vahe kohtasi pole. Starter taha ei jää aga ikkagi. Kui tagasi keerata et roolilukk peale läheb. Sinna ta ei jää vaid selline tunne, et mingi vedru lükkab ta tagasi peaaegu sinna kust läheb kohe süüde sisse...
Milles võib probleem olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.10 12:24 Tsiteeri
A6 C5 ukselukk



Kas parempoolse rooliga auto juhipoolne ukselukk sobib vasakpoolse rooliga juhi uksele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 06.12.10 18:54 Tsiteeri


Küsi luku abist nendel on seal olemas need keeled.Mul oli sama jama ja käisin luku abis.Vahetati ilusti ära ja läks maksma 250eek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.8% - SQL: 62.2%]