Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Arvamused a3 03 kohta (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1345)
Kuusik75
huviline



Registreerunud 26.10.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.09 21:51 Tsiteeri
Arvamused a3 03 kohta



Kuna olen audide osas väga muust maailmast siis sooviks teada et mida arvata 2003 aasta Audi a3'st. Mida jälgida ja vaadata. Silma on jäänud üks isend 110kw ja 2.0 mootoriga. Kas on sellele mudelile eestist chippi saada ja mis asjad kipuvad kuluma.

Ette tänades.
Kevin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 26.10.09 21:56 Tsiteeri


Muud osa ei oska ma kommenteerida, kuid vabalthingavale mootorile chipi panna on küll raha raiskamine. Kasu on sellest väga vähe, mõne kw healjuhul saad juurde.

Turbomootoritega autodel on kasutegur tunduvalt suurem juba.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuusik75
huviline



Registreerunud 26.10.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.09 22:32 Tsiteeri


A ja siis vaatasin, et järgmise generatsiooni a3 on peal 2.0 turbo mootor, et kui keeruline või mõtekas/mõttetu selle tegemine oleks, see annaks kindlasti tulemust aga siiski ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mikkc
huviline



Registreerunud 25.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: 9-3 Aero, 80 2.3q

postitati 27.10.09 08:20 Tsiteeri


Omast kogemusest võin öelda, et erilisi tüüpvigu ei ole. Mootor on üsna lollikindel ja kestab kaua kui korralikult hooldada. Arvestama pead, et see 2.0 fsi mootor sööb palju õli , eriti kui väikse viskoossusega õli sisse valada. Tüüpvigu ma ei teagi sellel olevat. Endal LS 75.000, ja siiani ei ole isegi ühtegi kuluosa vahetanud, kuigi jah, parempoolne esisilla puks on hakanud häält tegema. Ma olen 99,9% kindel et olen ainuke selle mootoriga A3 omanik siin foorumis. Kui tahad lisainfot , siis pöördu meie audi teeninduse/esinduse spetsialistide poole, keda meil siin foorumis leidub.

Ahjaa: Kurb on see et sellele ,mootorile minu mäletamist mööda ei topitudki 4wd. Kui ostad , osta 2.0T ja kindlasti quattro. Enda auto ainuseks puuduseks peangi selle puudumist :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.3% - SQL: 70.7%]