Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4 istmed (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1481)
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.10.09 17:35 Tsiteeri


Juhtmed, mis istme alla jooksevad vöivad ka kuuluda istmesoojendusele.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.10.09 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A.T
istmesoojenduse omad need kindlasti pole, sest autol pole seda. keskmist kasvu olen, kuid autos on ebamugav istuda, sest jalad on vastu armatuuri ning kõrvalistujal pole ka eriti paremad lood. pidevalt peab istmeid ette ja taha liigutama ning see muutub tüütuks


Istmesoojendus oli ehku peale pakutud.
Ise olen pea 190 cm pikk ja ei kurda ruumikuse üle.
Pigem läheb kitsaks isikul, kes soovib istuda juhi (minu) seljataha.
Iste päris löpus pole ja on madalamas asendis ning pölved vastu armatuuri küll ei käi.
Ainus, mis tabureti juures häirib on pepsialuse külgtoe puudumine, st. vöiks olla toekam.

PS:
Juhi tähelepanu ka grammatilisele poolele.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 08.10.09 19:07 Tsiteeri


Kui põlved lähevad vastu armatuuri, siis istme kõrgemaks tõstmine ei aita - kõrgemal on põlved ju veelgi lähemal armatuurile ja lisaks lähevad jalad pedaalidest kaugemale, mistõttu on võibolla vaja isegi lähemale istuda ja see võib osutuda võimatuks, kuna armatuur jääb põlvedele ette.

Juhiistme kõrguse reguleerimine peaks olema ju standardvarustuses. Kas tõepoolest ei piisa isegi selle kõige kõrgemast astmest?
Ja mis puhul neid istmeid koguaeg liigutada vaja on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raizxc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.05
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.09 19:55 Tsiteeri


Ausaltöeldes, nagu ka teised väitnud, ei saa su probleemist täpselt aru. Olen ise ka keskmist kasvu ja seetõttu iste suhteliselt ees. Samas on ka iste kõige madalama astme peale seatud. Välja ja sisse saamine on täiesti normaalne. Välja arvatud see, et mu auto on madal ja sisse- välja tulekuks tavalisest rohkem vaeva näha.
Auto tagaistmelt väljumise koha pealt saaks ma veel aru. Sealt ei keera oma jalgu küll niisama väänamata mitte kuidagi välja. Istme alla lähevad külgmise airbagi juhtmed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.0% - SQL: 73.0%]