Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 100 2.8 quattro ATM käiguasti rikkega (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1751)
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 04.10.09 14:02 Tsiteeri
Audi 100 2.8 quattro ATM käiguasti rikkega



Tervist,

Huvi quattro vastu on olnud juba pikemat aega. Nüüd on müüki tekkinud üks automaatkasti rikkega 100 2.8q:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/992/auto_php-id=635992-www_auto24_ee.html

Selle hind on küllalt odav, et peas mõtted liikuma hakkaks. Siit küsimus, et kui tõenäoline on seal nimetatud anduri viga? Või on probleem pigem tõsisem? Millised võiks olla emma-kumma vea remondikulud?

Ma tean, et see on olnud kunagi ühe kaasklubilise auto. See oli küll ammu, aga võibolla räägib ta veidi, mis seisukorras see temalt lahkus ja oskab prognoosida, mis uut omanikku ees võib oodata.

Kuna ise Tartus, siis ei saa ka lähemalt uurima minna, ilma suurema ettevõtmiseta. Milleks, teadagi, aega ei ole, kui just kindel ostma minek pole.

Aitäh.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.10.09 14:16 Tsiteeri


Minu oma oli mõned aastad tagasi. Hea auto oli ja sai sinna üksjagu pühendumust raisatud. Vaatasin ise ka just mõni päev tagasi, et on imehinnaga müüki ilmunud. Minult läks ta edasi Iirimaale ja ega ma eriti lootnudki teda enam näha. Minu tegemised leiad klubiliikmete endiste autode alt.

Mina ostsin ta arvutipood Fauni omaniku käest ja tema käes oli kast väidetavalt remondis käinud. Minul probleeme ei esinenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 04.10.09 14:30 Tsiteeri


Ka mina uurisin seda autot. Omanik on praegugi Iirimaal. Müüb mingi tuttav. Kui mul oleks mingigi ettekujutus sellest ATM kastist ostaksin mõtelmata ära. Mina olen kursis vanakooli ATM kasti ehitusega aga seda .... .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.09 14:53 Tsiteeri


Kasutaja Teemo on seda masinat vaatamas käinud ja oskab ehk midagi rohkemat lisada.
Sain aru, et seal muid probleeme peale atm kasti ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lehoo
huviline



Registreerunud 25.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.09 16:03 Tsiteeri


Mulle just öeldi et see auto müüdi maha!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]