Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: temp. (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1771)
tayx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.02
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi B4 2,3

postitati 12.06.04 09:15 Tsiteeri
temp.



tuleb vist tuttav teema üles, mul B4 2,3 -92.a. ei tööta temp näidik armatuuris, arvatavasti on andur läbi aga kuidas saan seda kindlalt kontrollida et asi ikka anduris on, nimelt bensu näidik ka ei funka, kaitsmed on kõik OK, ja ülejäänud asjad ka töötavad. ega nende kahe näituri vahel mingit seost ei ole. ?????


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tayx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.02
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi B4 2,3

postitati 12.06.04 09:46 Tsiteeri


oskab keegi aidata ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.04 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tayx
tuleb vist tuttav teema üles, mul B4 2,3 -92.a. ei tööta temp näidik armatuuris, arvatavasti on andur läbi aga kuidas saan seda kindlalt kontrollida et asi ikka anduris on, nimelt bensu näidik ka ei funka, kaitsmed on kõik OK, ja ülejäänud asjad ka töötavad. ega nende kahe näituri vahel mingit seost ei ole. ?????


seost ei ole. Temp andur ilmselt õhtal, bensunäidiku kalaga ei oska aidata. (andur, juhtmed kontakt või midagi sarnast)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
serk
huviline



Registreerunud 24.04.04
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 b4 2.3

postitati 12.06.04 12:42 Tsiteeri


minu omal kukuvad küll vahest nii temp. kui bens.korraga. Järelikult on ikka mingi seos,kui seda nuppu seal bensu näiduki all nibida ja peale vajutada on minu oma tööle hakanud.Ju ei saa ühendust või mis iganes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 12.06.04 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja serk
minu omal kukuvad küll vahest nii temp. kui bens.korraga. Järelikult on ikka mingi seos,kui seda nuppu seal bensu näiduki all nibida ja peale vajutada on minu oma tööle hakanud.Ju ei saa ühendust või mis iganes.


Võibolla neil õhine mass ja se jamab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tayx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.02
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi B4 2,3

postitati 20.06.04 19:39 Tsiteeri


nii bensa anduri sain korda oli teine rikkis vahetasin ära ja asi töötab aga temp anduriga on jamasti. sest seal neid päris palju on ei tea millist vaja kontrollida, kaks andurit on seal kolmiku juures, üks all ja teine üleval, mõlemad on kahe klemmiga. oskab keegi mingit infi anda, kuidas saan kontrollida et milline andur läbi on. auto on siis ikka b4 92 a, mootor 2,3. olen tänulik igasuguse info eest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 20.06.04 19:49 Tsiteeri


Sai endal vahetatud tüüp selline kaks andurit kõrvuti parem läks vahetusse,Forss oleks päris õige koht ütled letis vennale auto andmed ,ütleb milline ja kus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 20.06.04 21:18 Tsiteeri


mina arvan et mootor ei mängi siin rooli. mul on 1,9 TDI vahest näitab reaalset tempi aga vahest näitab +20 aga kindlasti ei ole nii palju. tean tean et kui oled sooja mootoriga seisnud näitab rohkem. aga huvitav kus täpselt see andur on?


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 21.06.04 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tayx
nii bensa anduri sain korda oli teine rikkis vahetasin ära ja asi töötab aga temp anduriga on jamasti. sest seal neid päris palju on ei tea millist vaja kontrollida, kaks andurit on seal kolmiku juures, üks all ja teine üleval, mõlemad on kahe klemmiga. oskab keegi mingit infi anda, kuidas saan kontrollida et milline andur läbi on. auto on siis ikka b4 92 a, mootor 2,3. olen tänulik igasuguse info eest.


See peaks olema ikka 4 otsaga andur, ülemine andur toru küljes, mis 1. ja 2. silindri küünalde kohal plokikaanest välja tuleb.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tayx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.02
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi B4 2,3

postitati 21.06.04 09:43 Tsiteeri


peaks jah aga ei ole, hoopis alumine oli neljaga, ei tea kas seal vahet ka on, et kumb ülaval ja kumb all. No vaatan mis ma vaatan aga tõepolest on alumine see neljaga :S täitsa paanika kohe


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 21.06.04 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tayx
peaks jah aga ei ole, hoopis alumine oli neljaga, ei tea kas seal vahet ka on, et kumb ülaval ja kumb all. No vaatan mis ma vaatan aga tõepolest on alumine see neljaga :S täitsa paanika kohe


Ei usu, et vahet on, kui ma nüüd meenutama hakkan, siis mu autodel on ka olnud alumine. Vahetusvariandiks võib olla hoopis 3 otsaga pistik, ära selle pärast veel ehmata.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tayx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.02
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi B4 2,3

postitati 21.06.04 10:51 Tsiteeri


mul on ülemine kahega ja alumine ongi suureks ehmatuseks kolmega :S


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tayx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.02
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi B4 2,3

postitati 26.06.04 23:39 Tsiteeri


niih ostsin siis uue anduri ja asi hakkas toimima nii et siis teema lõpp selleks korraks,


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.9% - SQL: 38.1%]