Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Hoiatused müügis olevate Audide eest !!! (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 4788)
andryz001
huviline



Registreerunud 02.08.09
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Renault Megane 2021

postitati 19.08.09 16:10 Tsiteeri
Hoiatused müügis olevate Audide eest !!!



http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557927 Too auto on avariiline, kohe kindlasti ei soovita osta, endise sõbra auto on kuidagi jälle liikvele jõudnud! Turvapatjade asemel näete üllatusi jne... Lihtsalt tahan rahvast hoiatada, läbisõit ei ole kah mitte õige !Loodan, et postitasin hoiatuse õigesse kohta:P

Vananenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andryz001
huviline



Registreerunud 02.08.09
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Renault Megane 2021

postitati 11.11.09 12:54 Tsiteeri
Audi A6 Trend ATM 2.4 125 kW



Tere, väike hoiatus järjekordselt ühe Audi eest, mille eest olen ka ennem hoiatanud http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/633/auto_php-id=641633-www_auto24_ee.html Tegemist on avariilise autoga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 13.11.09 10:22 Tsiteeri


Mina näen täitsa kobedat autot sel lingil.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 13.11.09 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Mina näen täitsa kobedat autot sel lingil.


Arvan et siin on mõeldud seda, et auto pole saksast vaid Eestis ülesehitatud matsune raibe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 13.11.09 23:56 Tsiteeri


Pooled autod Eestis on Saksast mingi aeg toodud, samuti on enamus vähemal või rohkemal määral kõkse/avariisid teinud.

Seega...teema point?


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.11.09 09:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Seega...teema point?

Teemast vana info koristatud. Eks igal teemal ole oma kontingent, kes seda loeb ja väärtustab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andryz001
huviline



Registreerunud 02.08.09
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Renault Megane 2021

postitati 15.11.09 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Mina näen täitsa kobedat autot sel lingil.


Kindlasti sa ei saa kobedat autot, selles võid kindel olla, võid seal leida ilusaid üllatusi ja kere on kenasti pinges. Auto on Eestis matsu pannud ja üles taotud:P Kui sul väga terane silm on siis kasvõi natukene saab aru auto eestvaate pilti vaadates et kõik pole ideaalne:) aga tean selle autoajalugu ja lihtsalt hoiatan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 01.12.09 17:47 Tsiteeri


Sellel Audil ei ole viga plokikaane tihendis, vaid saaltes ja väntvõllis.

Käisin seda laupäeval vaatamas, müüja ütles, et külmalt läheb käima ja kolin on sees, kui soojaks läheb jookseb kokku. Sai targematega suheldud ja asi pidi olema saaltes ja väntvõllis, mis vajavad vahetust.

Auto oli siinsamas müüa, kasutaja Soja oli müüja. Hinnaks oli 4k, siis kui ma seal olin siis sai loobutud ostust ja ostis ta mingi ennasttäis vanamees Mustveest, kes nüüd seda väidetavalt vigase plokikaane tihendiga Kiire.ee keskkonnas, rämeda vaheltkasuga: 8500eeku!!! Auto ise oli ka väga nutuses seisus: tagatiival pahtel koorus, rattalaagrid olid olematud, karbis olid täiesti sissesõidetud, tagumine suund puru, esiklaas puru, stanged puru, p.e uks väga viltu ees, peegel puru jms.

Seega hoiatan selliste vaheltkasuvõtjate ja valetajate eest!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
static-x
huviline



Registreerunud 05.09.08
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: bmw coupe

postitati 01.12.09 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Sellel Audil ei ole viga plokikaane tihendis, vaid saaltes ja väntvõllis.

Käisin seda laupäeval vaatamas, müüja ütles, et külmalt läheb käima ja kolin on sees, kui soojaks läheb jookseb kokku. Sai targematega suheldud ja asi pidi olema saaltes ja väntvõllis, mis vajavad vahetust.

Auto oli siinsamas müüa, kasutaja Soja oli müüja. Hinnaks oli 4k, siis kui ma seal olin siis sai loobutud ostust ja ostis ta mingi ennasttäis vanamees Mustveest, kes nüüd seda väidetavalt vigase plokikaane tihendiga Kiire.ee keskkonnas, rämeda vaheltkasuga: 8500eeku!!! Auto ise oli ka väga nutuses seisus: tagatiival pahtel koorus, rattalaagrid olid olematud, karbis olid täiesti sissesõidetud, tagumine suund puru, esiklaas puru, stanged puru, p.e uks väga viltu ees, peegel puru jms.

Seega hoiatan selliste vaheltkasuvõtjate ja valetajate eest!!!


See on mu naabri vana auto mis ta paar nädalad tagasi maha müüs.Siis oli mootor korras,ainult käigukast oli läbi ja mootorile oli tehtud alles paar kuud tagasi remondi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 01.12.09 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: static-x
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Sellel Audil ei ole viga plokikaane tihendis, vaid saaltes ja väntvõllis.

Käisin seda laupäeval vaatamas, müüja ütles, et külmalt läheb käima ja kolin on sees, kui soojaks läheb jookseb kokku. Sai targematega suheldud ja asi pidi olema saaltes ja väntvõllis, mis vajavad vahetust.

Auto oli siinsamas müüa, kasutaja Soja oli müüja. Hinnaks oli 4k, siis kui ma seal olin siis sai loobutud ostust ja ostis ta mingi ennasttäis vanamees Mustveest, kes nüüd seda väidetavalt vigase plokikaane tihendiga Kiire.ee keskkonnas, rämeda vaheltkasuga: 8500eeku!!! Auto ise oli ka väga nutuses seisus: tagatiival pahtel koorus, rattalaagrid olid olematud, karbis olid täiesti sissesõidetud, tagumine suund puru, esiklaas puru, stanged puru, p.e uks väga viltu ees, peegel puru jms.

Seega hoiatan selliste vaheltkasuvõtjate ja valetajate eest!!!


See on mu naabri vana auto mis ta paar nädalad tagasi maha müüs.Siis oli mootor korras,ainult käigukast oli läbi ja mootorile oli tehtud alles paar kuud tagasi remondi.


Oled kindel? Kuna see auto asus Kadrinas ja seesama omanik(Soja), oli foorumisse septembris kuulutuse sisestanud et ostab uksepleki ja alumised liistud 2.8 C4 100le.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
static-x
huviline



Registreerunud 05.09.08
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: bmw coupe

postitati 01.12.09 20:10 Tsiteeri


Kõige huvitam on see,et nr on sama,kuid siis oli ta Quattro ja välimus on sama.Uurin hommseks välja ja annan teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.09 20:13 Tsiteeri


Tean seda autot ja tean ka Soja. Plokikaanetihend oli otsa saanud, kaan kõveraks vist ja mahlad segamini, õlitus oli ära kadunud ning sinna läks vänt ja saaled. Käimar jms asjad peaksid olema korras. Liiklusmärk niideti ka sellega maha, mille tõttu uks vahetati ära ning karp oli sees. Korra mõtlesin ise seda üles ehitada, aga loobusin.

Et ei tekiks Sojast valearvamusi ütlen ära, et see polnud tema enda auto, tema vahendas lihtsalt müüki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 01.12.09 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Tean seda autot ja tean ka Soja. Plokikaanetihend oli otsa saanud, kaan kõveraks vist ja mahlad segamini, õlitus oli ära kadunud ning sinna läks vänt ja saaled. Käimar jms asjad peaksid olema korras. Liiklusmärk niideti ka sellega maha, mille tõttu uks vahetati ära ning karp oli sees. Korra mõtlesin ise seda üles ehitada, aga loobusin.

Et ei tekiks Sojast valearvamusi ütlen ära, et see polnud tema enda auto, tema vahendas lihtsalt müüki.


Tegelt keegi ei üritagi Soja mainet maha teha, vaid hoiatasin selle taadi eest kes selle soja käest ära ostis. Mainin veel, et ostis ta 4k, oli samuti juures kui sai rääkida Sojaga nässus saaltest, väntvöllist jms kaasnevast, nüüd aga vant müüb autot 8,5k ja ei maini kuulutuses sõnakestki muust kui nässus plokikaanetihendi vahetusest.

E: Ühesõnaga, vaene mees, kes selle ära peaks ostma, lootuses kergelt korda saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
DonNiger
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Eestist eemal
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.9TDI 96kw

postitati 01.12.09 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andryz001
Tere, väike hoiatus järjekordselt ühe Audi eest, mille eest olen ka ennem hoiatanud http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/633/auto_php-id=641633-www_auto24_ee.html Tegemist on avariilise autoga!


Kui esiotsa vaadata, siis see puhta viltu ju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.09 20:29 Tsiteeri


Ma igaks juhuks mainisin lihtsalt.

Selge on see, et sinna on vaja uut mootorit, kuna vana taastamine on mõttetu. Ilmselt on sedasi, et kui keegi läheb seda "vigase kaanetihendiga" autot ostma, siis käima ei lubata panna, kuna muidu "läheb kaan" kõveraks ning kodus kunagi avastad, et alumine osa on mootoril kasutu.

4k eest oli seal varuosaautot muidugi omajagu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 02.12.09 16:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: DonNiger
Tsitaat:
Algselt postitas: andryz001
Tere, väike hoiatus järjekordselt ühe Audi eest, mille eest olen ka ennem hoiatanud http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/633/auto_php-id=641633-www_auto24_ee.html Tegemist on avariilise autoga!


Kui esiotsa vaadata, siis see puhta viltu ju

Et aru saada, et sellel autol on midagi viga, siis piisab ka ainult seda autot müüva platsi nime vaadata :D
Isiklikud kogemused selle müügiplatsiga on ainult halvad, enamus nendest platsil olevatest autodest on mingite suuremate vigadega :D
Sõber vuntsis kunagi ühe seitsmese emmi Lasnamäe garaašis ülesse paari dresse omava noormehe abiga, ning auto läks suure mõnuga sinna platsile müüki. Selle emmi vigu ma ei hakka siinkohal ülesse lugema, sest et veebiruum on ikkagi piiratud :D
Igastahes, sellest müügiplatsist lähen mina suure kaarega mööda :D


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 02.12.09 17:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andryz001
Tere, väike hoiatus järjekordselt ühe Audi eest, mille eest olen ka ennem hoiatanud http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/633/auto_php-id=641633-www_auto24_ee.html Tegemist on avariilise autoga!

Ehk mainid ka ära mis ja kuidas? Avarii on väga suhteline mõiste. Kui korralikult korda tehtud siis ma ei näe nagu põhjust põdeda. Mõnejaoks on katkisõidetud stange juba tohutu avarii. Kui auto on üle katuse käinud ja pahtliga kõik sirgu aetud ja tohutult keevitatud siis ega sihukest ei tahaks tõesti. Mispidi ise kursis oled nende autodega? Alles siin keegi kaagutas ka kellegi müügikuulutuse üle, et auto jube raibe. Olles ise just maha müünud sama auto. :D Rääkige ikka täpsemalt autost kui sellise posti teete!
See lihtsalt minu arvamus. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]