Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Auto seest märg. (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2736)
marek134
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.07
Asukoht: p'rnumaa h''demeeste
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2000

postitati 01.07.09 20:07 Tsiteeri
Auto seest märg.



Tere mul audi a6 2000a.Väljas on küll soojad ilmad ja vihma pole tulud neli päeva kuid juhi kõrvalt põrand märg,tagumise istme juuurest ka(lausa ujub).Et kas keegi teab sellest midagi et kust see vesi tuleb.Omaaruga arvasin et äki läheb kliima radikas jäesse ja siis ta sulab,aga ei tea kas se on võib põhjus olla.
Äitäh ja ilusat suve.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 01.07.09 20:09 Tsiteeri


Kliima kontentsvee äravoolud on umbed! Endal ka vahest viskab varvastele vett kurvis. Poe veel viitsinud asja uuriuda. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 01.07.09 20:16 Tsiteeri


Roni kundepoolt põhja alla seal on üks kummitoru, puhu see läbi. Võid vaadata ka aku alla, seal on ka üks lutt kust vesi ära jookseb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 02.07.09 08:22 Tsiteeri


C5 puhul on see torude puhastus tükk tööd. Teen Audihooldusele reklaami ja soovitan sinna minna - tehti kiiresti ja mõistliku hinna eest ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 02.07.09 11:36 Tsiteeri


Raskel säästuajal võimalik seda ikka omalkäel ka teha, ma vähemalt ei suutnud oma autol põhja-alt seda äravoolu toru leida, küll aga kõrvalistuja poolt põrandamatti eemaldades leida selle toru läbi põhja kulgemas.
Siis sai tehtud pisikese needipuuriga sinna auk , terastraat läbi aetud, pärast tiba kompressoriga ka läbi puhutud ja kadunud see mure oligi .. ahjaa, puuritud augu täitsin silikooniga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 02.07.09 15:55 Tsiteeri


jan-kosi soovitus oli hea- endal 3 nädalat tagasi läbitud etapp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 02.07.09 20:00 Tsiteeri


Mul tuli ka vesi salongi.A6-l aastast 98. Aga põhjus oli hoopiski see, et kapotiavamis trossil tuli kaasa ka trossi krae ja tõmbas kummilutu eest.Ja sealt voolas ikka ohtralt vett sisse. Soovitan ka kiiresti see asi ära likvideerida ,kuna see võib hakata mõjuma keskluku ajule.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
marek134
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.07
Asukoht: p'rnumaa h''demeeste
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2000

postitati 03.07.09 22:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6emees
Raskel säästuajal võimalik seda ikka omalkäel ka teha, ma vähemalt ei suutnud oma autol põhja-alt seda äravoolu toru leida, küll aga kõrvalistuja poolt põrandamatti eemaldades leida selle toru läbi põhja kulgemas.
Siis sai tehtud pisikese needipuuriga sinna auk , terastraat läbi aetud, pärast tiba kompressoriga ka läbi puhutud ja kadunud see mure oligi .. ahjaa, puuritud augu täitsin silikooniga :)


Tänud Vaidole.Tema nõuga sain tehtud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marek134
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.07
Asukoht: p'rnumaa h''demeeste
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2000

postitati 05.07.09 09:20 Tsiteeri


Aga mina ei puurinud auku sisse vaid võtsin selle musta värvi toru küljest ära,selgus et toru ots ei olnud soga täis vaid ots oli kokku sulanud.Lõikasin laht ja kokku tagasi ning oligi korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 19.07.09 18:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: marek134
Tsitaat:
Algselt postitas: a6emees
Raskel säästuajal võimalik seda ikka omalkäel ka teha, ma vähemalt ei suutnud oma autol põhja-alt seda äravoolu toru leida, küll aga kõrvalistuja poolt põrandamatti eemaldades leida selle toru läbi põhja kulgemas.
Siis sai tehtud pisikese needipuuriga sinna auk , terastraat läbi aetud, pärast tiba kompressoriga ka läbi puhutud ja kadunud see mure oligi .. ahjaa, puuritud augu täitsin silikooniga :)


Tänud Vaidole.Tema nõuga sain tehtud


Rõõm kuulda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heinakuhi
huviline



Registreerunud 03.05.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3E Avant 1994

postitati 03.09.09 08:32 Tsiteeri


Paistab, et vihmane suvi on paljude Audidele probleemiks... :)

Endal oli ka kõrvalistme alune märg. Sain samuti ummistuse lahendatud. Terve bassein oli tekkinud sinna kotta, mis on plastikkaane all, kapotis. Aga siis märkasin, et kõrvalistme all, ehk siis juba tagumise istme jalge alune on samuti läbimärg. Ma saan aru, kust see vesi eesistme jalge alla tuli, aga kust ta tagumisele tuli ? Ei usu, et eest voolas sinna. Samas seal taga istmete all põrandal on mingid õhu avad. Kas sealt ? Mis need üldse on ?

Samuti on alati mul ka taga kergelt niiske olnud. Eriti tagavara ratta koopa pealmise plaadi/katte ja selle luugi vahel (loodan, et seletasin arusaadavalt). Tegu universaaliga. Kas taga jooksevad ka kuskile äravoolutorud ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 03.09.09 09:11 Tsiteeri


Kas keegi teeks lollile (mina), puust ja punaselt ette kuskohas 90 need äravoolu torud autol on. Olen tundide kaupa lugenud neid teemasid siin ja ikka pole oma autol leidnud:(.

Hea variant oleks pildid:P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.9% - SQL: 57.1%]