Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pigimatt paigaldus B4 (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3676)
w6
huviline



Registreerunud 05.04.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 24.05.04 13:24 Tsiteeri
Pigimatt paigaldus B4



nii et täpsem olla, siis esimesed uksed oleks plaanis ära polsterdada selle mattiga, et kas uks käib ka täies osas lahti, et saaks puhastada, ja siis ilma käsiväänamata paigladada pigimatti. Või on tagem kudagi teisiti asja lahendada ntx pastaga jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 24.05.04 14:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja w6
nii et täpsem olla, siis esimesed uksed oleks plaanis ära polsterdada selle mattiga, et kas uks käib ka täies osas lahti, et saaks puhastada, ja siis ilma käsiväänamata paigladada pigimatti. Või on tagem kudagi teisiti asja lahendada ntx pastaga jne.


lihtsalt pese puhtaks ja lase ära kuivada.
Peaks piisavalt lahti saama, et ilma probleemideta see sinna sisse panna.

p.s> paigaldamisel soovitan kuumaõhu puhurit kasutada - küll aru saad, miks kui panema hakkad! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.04 09:15 Tsiteeri


Audi on vist üks väheseid autosid millel uksedi nii hästi laiali käivad ja sinna saab ikka piisavalt hästi seda matti panna et tegelt seda pastat vaja ei olegi. Ma just eile lõpetasin ühe ukse tegemise.
Siin on pilt minu B4ja tagauksest kui see laiali oli:
http://www.hot.ee/ranz/matt/uks2.JPG
Pilt küll tagauksest, kuid esimene peaks lahti tulema täpselt samamoodi... kui siis võibolt natuke raskendab seda avamist elektroonika mis seal olla võib.
Siin siis matt pea et kõikjale juba pandud:
http://www.hot.ee/ranz/matt/uks5.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
w6
huviline



Registreerunud 05.04.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.05.04 13:41 Tsiteeri


vot juba konkreetne jutt, tänud, aga klaasid peab kah siis ära võtma, ei tea, kas kokkupanek ka väga keeruline on? kas on vahet kah kas el aken või mitte, kuna el aknal ju mootor kah veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.04 13:55 Tsiteeri


Tegelt on nii et seda klaasi sa eraldi kuskilt ära võtma ei pea... ukse seest eemaldub see raami osa nelja poldiga, ja sellesama raami sees on ka klaas.
Lihtsalt et kui elektri aken siis vaja enne eemaldamist kõik juhtmed ilusti lahti lasta ja muud ei miskit. Kui selle ise lahti võtad saad vast aru, see suht lihtne seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.04 14:11 Tsiteeri


to: ranz

kui paksu matti panid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.04 14:24 Tsiteeri


4MM :) paksemat ma omale sinna panna ei tohi kui SPL võistlustest osa võtta tahan... reeglite järgi suht kõik asjad seal ehitanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 25.05.04 14:44 Tsiteeri


kle, kui sa akna koos raamiga niimoodu eest kiskusid, et kas siis tagasi panna väga kirves, ma just seda mõtlen, et ukse timmimine - see kuidas ta pärast hakkab sulguma?
ma just selle pärast kardan, mul praegast hästi uksed käivad aga siis kui maha raamid võtan, siis igavene geberiit neid tagasi panna, et sama hästi käiksid!
ja kas oleks mõtet rohkem pigimatti panna kui aint 4 mm, saab äkki vaiksem või üritada veel vilti peale kleepida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 25.05.04 15:02 Tsiteeri


Mina panin raami uuesti paika mälu järgi nii, et tõmbasin ukse kinni ja siis keerasin kinni. Sry kui valesti mäletan, kuna sellest on aega möödas juba nats. Samas pole seal midagi keerulist, sest regull suht lihtne, aint 4 polti.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.04 15:17 Tsiteeri


Mina panin ka asja suht umbes tagasi, tegelt keerasin kalde nii võimalikult sisse kui sain, sest enne oli seal vahe sees, mis oli vaja sealt ära saada. Uksed käivad nagu antuke massiivsemalt kuid mitte raskelt.
Matti tegelt võid sa sinna panna niiaplju kui süda lustib, sest iseenesest mida rohkem seda seal on seda vaiksemaks sa asja ka saad. Peaasi et pärast kõik vidinad sisse ka tagasi lähevad (mul nt tekkis juba selle 4mm matiga probleem kuda turvatala tagasi saada)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.6% - SQL: 47.4%]